View Poll Results: Pronostic

Voters
19. You may not vote on this poll
  • 1

    6 31.58%
  • x

    4 21.05%
  • 2

    9 47.37%
Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 169 to 182 of 182

Thread: Etapa 34: CSMS Iasi - FC Steaua 0-0

  1. #169
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Adevarul e ca nu-mi vine sa cred ca inca o echipa de traditie ( ) o sa dispara
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  2. #170
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Steaua? Aia a disparut din iarna. Dar macar o aveti pe FCSB.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  3. #171
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    A disparut in mintea ta de frustrat! De-aia are 26 de titluri, asa-i?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #172
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    25, s-avem pardon. Asta e al FCSB-ului.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  5. #173
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Bine ma 'B'-ule, cum vrei tu, numai ca toata lumea percepe FCSB-ul ca fiind Steaua, in frunte cu intreaga mass-media.
    26 de campionate au titrat absolut toate ziarele si posturile de televiziune. Asa ca nu mai frustra atata ca nu-i bine pt. corason.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #174
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Steaua? Si-au facut alta echipa? In ce liga?
    Da' ce esti asa nervos doctore????
    Doar nu esti suparat ca echipa ati a jucat corect?
    Sau poate crezi ca de acum inainte veti fi numiti subordonatii Stelei?
    beleafer

  7. #175
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by codrind View Post
    Trimitem TITLUL in Ardeal ...
    Voi l-ati trimis, da' trebuia sa vorbiti cu moldovenii ailalti sa nu-l trimita inapoi la Steaua
    beleafer

  8. #176
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Mi se pare mie sau toti sunteti cam Unghieri in noaptea asta?
    E normal, Hinghi. Dupa portia de otrava pe care le-am dat-o ...
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #177
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    De ce sa-mi bag vreo unghie? Noi i-am facut campioni pe milogii de la FCSB.
    Bucurati-va de titlul pe care vi l-am dat batandu-va contracandidata in deplasare, dupa ce am batut si campioana la ea acasa.
    Nu ma, n-ati facut nimic special. Ati jucat corect, asa cum ati facut-o si cu noi, chiar daca ajutati de greselile arbitrilor. Totusi, observ ca te cam oftici ca ati jucat pe bune. Era mai bine sa va fi dat la o parte?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #178
    sport legend Dexter30's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,303
    Reputatie
    1
    Lasand la o parte suporterii altor echipe care ne ironizeaza, nu-i inteleg pe stelistii care spun ca FCSB nu este Steaua.

    Inteleg sa nu mai tii cu Steaua din cauza scandalului cu marca sau pur si simplu pentru ca nu mai suporti lipsa de profesionalism a conducerii, dar mi se pare absurd sa crezi ca e cumva alta echipa.

  11. #179
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    Steaua Bucuresti - Campioana 2015 !
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #180
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    fecesebe - Campioana 2015 !
    asa e.

  13. #181
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dexter30 View Post
    Lasand la o parte suporterii altor echipe care ne ironizeaza, nu-i inteleg pe stelistii care spun ca FCSB nu este Steaua.

    Inteleg sa nu mai tii cu Steaua din cauza scandalului cu marca sau pur si simplu pentru ca nu mai suporti lipsa de profesionalism a conducerii, dar mi se pare absurd sa crezi ca e cumva alta echipa.
    Tu ce crezi? Poli e Poli? Craioava e Craiova? UTA e UTA? Cine a deschis cutia Pandorei?
    Vezi de ce nu e bine sa dai primul cu piatra?

  14. #182
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Pai mai fruncie, tu compari sula cu prefectura????!!!! Compari situatiia Stelei cu a voastra sau a Criovei???????!!!! Nu fii boland.
    Hai sa-ti fac un desen. In timp ce Steaua nu s-a defiintat și nu si-a pierdut palmaresul si traditia, atat voi, cat si Craiova sunteti cu totul si cu totul alte echipe. Cea mai buna dovada este aceea ca atat la voi, cat si la Craiova exista si alte entitati fotbalistice care isi au echipe sau care isi reinfiinteaza echipe. Cam asta-i diferenta capcaunule! Sper ca ai priceput! Daca nu, cred ca un transplant de creier nu ti-ar strica.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •