View Poll Results: Concordia - Viitorul

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    3 42.86%
  • X

    2 28.57%
  • 2

    2 28.57%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 26 of 26

Thread: Etapa 32: Concordia - Viitorul 2-0

  1. #22
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,168
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Unghierul vine deseara dupa ce-a facut ravagii seara trecuta in minutul 86!
    Il asteptam pe sectiunea Rapid - Craiova diseara, ne place de el enorm!



    Ce nu stie el e ca noi batem azi, si batem si pe CFR care or sa fie fie demoralizati ca-s retrogradati daca nu-si iau punctele inapoi, fie euforici daca si le iau si n-or sa le mai pese de meciu cu noi, ii batem si pe aia si facem 39 de puncte in timp ce Gazu nu pierde acasa cu Chiajna etapa viitoare, si suntem deja pe locu 11 siguri si fara vreo problema.
    Sa dea Dumnezeu sa nu retrogradati .. ar fii chiar o pierdere mare rapidul din liga 1 .. dar vezi tu .. ca Sageata a retrogradat anu trecut cu 40 de puncte ... deci ... ?
    Libera La LAZIO !

  2. #23
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ... deci asta-i viata. lasa ca revin peste un an. renasc precum Rumburak...asta... Phoenix

  3. #24
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,871
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LazioRoma View Post
    Sa dea Dumnezeu sa nu retrogradati .. ar fii chiar o pierdere mare rapidul din liga 1 .. dar vezi tu .. ca Sageata a retrogradat anu trecut cu 40 de puncte ... deci ... ?
    Evident ca ne putem prosti, meciul de la CFR va fi infernal, dar azi vom invinge aproape sigur!
    Daca nu invingem azi suntem retrogradati in proportie de 70% dar nu cred sa fie cazul.

    Ca au retrogradat aia cu 40 de puncte nu e relevant, relevant e doar cu cine ne batem la retrogradare si ce mai pot face ei, atata tot.

    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    ... deci asta-i viata. lasa ca revin peste un an. renasc precum Rumburak...asta... Phoenix
    Daca am face ca Tg. Mures, dupa retrogradare sa revenim cu campionat luat dand tonul unghierilor sa-si faca treaba, am semna acum retrogradarea!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #25
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    N-am vazut meciu dar cred ca a fost blat.
    Ambele echipe joaca pe teren de plastic.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  5. #26
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,168
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    ... deci asta-i viata. lasa ca revin peste un an. renasc precum Rumburak...asta... Phoenix
    Se desfinteaza daca retrogradeaza.. mai mult ca sigur .. nu mai auzim de Rapid .. o sa intre intr-un anonimat... exact ca noi .. de 8 ani nimeni nu a mai auzit de Farul ... si exeplele continua.. FC Arges.. Craiova.. otelul (se va desfinta mai mult ca sigur si ea)
    Libera La LAZIO !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •