View Poll Results: Pronostic

Voters
13. You may not vote on this poll
  • 1

    11 84.62%
  • x

    2 15.38%
  • 2

    0 0%
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 148 to 155 of 155

Thread: Etapa 31: FC Steaua - Concordia 2-2

  1. #148
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ultima oara cand am vazut atatia rapidisti intr-o incapere, jefuiau o benzinarie
    __________________

    Gigel Talibanu despre echipele craiovei:
    Am invatat de la cei mai buni!
    http://www.libertatea.ro/detalii/art...ie-211269.html
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #149
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Rapidistii au furat si au impartit frateste prada, stelistul a fugit singur cu toti banii
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  3. #150
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Burceo, tu te-ai gasit sa postezi pe aici?
    Dupa benzinariile jefuite prin Bulgaria, ati vrut sa deschideti si geamurile la avion in zbor... sa se mai racoreasca putin

    http://www.hotnews.ro/stiri-arhiva-1...iect-presa.htm

    Noroc cu Burcea asta, ca tyler ma cam inchisese, nu mai stiam ce sa raspund
    __________________

    Gigel Talibanu despre echipele craiovei:
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Pe noi, comunistii ne-au tinut in viata pana in 1989.
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Tg Mures, Astra, Petrolul clone mult mai jegoase decat asta de la Craiova.

  4. #151
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Deja vorbesti despre incidente la nivel de Europa League, ramai mai bine la astea ale voastre, din mediul rural Ce dreacu', la un moment dat nici in Ilfov nu va mai strangeti destui ca sa spargeti o benzinarie ca lumea
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  5. #152
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Taci, ca si acolo au avut probleme!
    http://www.reporterntv.ro/stire/supo...ii-din-slimnic
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #153
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Credeam ca vorbim numai de benzinarii
    Ca asa pot sa spun ca v-ati batut si intre voi pe giulesti
    __________________

    Gigel Talibanu despre echipele craiovei:
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Pe noi, comunistii ne-au tinut in viata pana in 1989.
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Tg Mures, Astra, Petrolul clone mult mai jegoase decat asta de la Craiova.

  7. #154
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Paracioasa mica!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #155
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by z3uSS View Post
    ...

    in alta ordine de idei observ ca anul asta nu s-a facut nici un tabel in care sa se contorizeze greselile pro-steaua. pana acum prosportul si gsp-ul nu mai pridideau cu d-astea. dar ce sa vezi ... anul asta e liniste pe toate fronturile....toti comentatorii de fotbal o ard deontologic ca "dom'ne nici fotbalul nu-i ajuta...la pretentiile lor nu conteaza atatea enspe mii de decizii luate impotriva lor...trebuia sa calce cu senilele (nu m-am putut abtine) tot". aproape ca ar fi amuzant daca nu ar fi trist. partea adevarata e ca pana sa ii vanda oieru' lu' galca piesele grele din echipa chiar calca cu senilele steaua tot ce misca in campionatul asta. de acolo ... e ceva demn de analiza aprofundata ca prea e halucinant.

    in rest ... dupa campionatul asta o sa-mi permit sa scuip direct in freza vre-unuia care si vine si imi povesteste ca vai dom'ne ce a mai furat steaua. fara sa am nici un fel de regret sau dubiu. ba chiar cu patos ca deh...tre sa ma racoresc si eu


    Asa se intampla cand un cioban ahtiat dupa bani vinde tot ce misca, cand un antrenor de paie face schimbari la telefon, si cel mai grav, cand jucatori platiti regeste fac acum doar figuratie in teren . Acest campionat a fost pierdut din prima etapa a returului, cand Rapidul a castigat, au continuat cu Otelul, cu Chiajna . Pentru aceste 7 puncte pierdute un salut calduros ciobanului si antrenorului - sluga .

    ASA, campioana !
    Last edited by Dario; 14th May 2015 at 17:48.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •