View Poll Results: Pronostic

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 1

    3 42.86%
  • x

    1 14.29%
  • 2

    3 42.86%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 30 of 30

Thread: Etapa 29: Rapid - FC Botosani 2-2

  1. #22
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    P-astia-i batem si din Liga a 3-a cu un picior intr-a 4-a!
    Am spus cateodata, nu mereu
    __________________

    Gigel Talibanu despre echipele craiovei:
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Pe noi, comunistii ne-au tinut in viata pana in 1989.
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Tg Mures, Astra, Petrolul clone mult mai jegoase decat asta de la Craiova.

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Ma, nu fi hater, ca a batut cu fenta. A ridicat privirea, l-a vazut pe fraier ca a sarit si a batut calm
    Nu e hater, e habarnist.

  3. #24
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    bun meci, pacat de ratarea din final

  4. #25
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    x
    cataa.


    Bravo cataa.!

  5. #26
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cateodata are si Johnny dreptate.
    Niculae nu putea sa ingroape rapidul mai rau de atat nici daca evolua pe teren cu lopata in mana
    Nico e unul dintre cei mai buni oameni ai echipei....

  6. #27
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    E ratalau dar face si multe lucruri f bune, retrogradarea ne-a asigurat-o Bergodi in meciul asta nu Niculae!
    Cum sa joci cu nulitatea aia penala de Benson in centrul atacului, noroc ca la primul nostru gol egalizator s-a bye-pass-at total atacantul din centru, sut de la 25 de m a lu Niculae si mingea la extrema care o baga-n poarta! Problema e ca in restul fazelor e f greu ca mingea sa nu treaca prin centru si acolo moarte de om, zero absolut!
    Meciurile trecute n-a jucat cu el, nu pot nici la Dumnezo sa-nteleg cum acu il baga si nu-l scoate pana aproape de final de pe teren!
    Daca-l scotea macar in min 60, si avea Pancu ocazia aia singur cu portaru si fara fundas langa el, era gol 100%!
    Mingea se loveste de sus in jos cu capu, nu din ceva plonjoane inutile de oameni prosti.... si uite asa spunem la revedere Ligii 1!
    Ma bucur, ca vine Shumi! Daca e destept isi face contract functie de obiectiv pe mai multi ani si cu suma mare de desfacere unilaterala.


    Am auzit c-ar fi ceva "suporteri" care nu l-ar dori, aia nu-s suporteri, sunt gunoaie, nici nu vreau sa aud de ei.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #28
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    tu sigur te-ai uitat la meci? nu de alta, dar Benson a jucat in Banda dreapta, nu in centrul atacului.

    La fel, Sumi nu are cum sa mai vina in viitorul apropiat.

  8. #29
    sport legend codrind's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    IAŠI
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Ma, nu fi hater, ca a batut cu fenta. A ridicat privirea, l-a vazut pe fraier ca a sarit si a batut calm
    Si tot ca un FRAIER a ridicat un brat si l-a blocat pe d.niculae in min 90+ ??
    Tacerea e moartea. Cine-ti cere sa taci, iti cere prea mult. - Tahar Djaout

  9. #30
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    tu sigur te-ai uitat la meci? nu de alta, dar Benson a jucat in Banda dreapta, nu in centrul atacului.

    La fel, Sumi nu are cum sa mai vina in viitorul apropiat.
    Am auzit, s-a dus la Astra. Salut! M-am uitat la meci, eu mereu l-am vazut doar in centru, cu f mici exceptii.

    Quote Originally Posted by codrind View Post
    Si tot ca un FRAIER a ridicat un brat si l-a blocat pe d.niculae in min 90+ ??
    Niculae a fost fraieru, imediat dupa preluare nu trebuia sa se tot cace pe el o secunda-n plus pana l-a blocat portaru, dintr-un astfel de unghi semideschis se suteaza puternic la seminaltime catre coltul lung si nu prea mai are portarul ce face! In momentul in care iese pe tine ca te tot macai tre sa dai tare si printre picioare sau lob, dar lob nu dau astia ca n-au destul sange-n instalatie asadar solutia a fost una nefericita si ne-a costat ramanerea in Liga 1. Si nu doar acolo a gresit grav, a mai avut 2 faze cand lui ii tre interior, siret plin nu mai e bun, vrea ca Messi, Neymar sau Xavi, cred ca se uita prea mult la Barcelona. Da nu-i problema ca atunci cand jucam pe degeaba batem, va batem pe voi chiar la voi acasa, ce n-am reusit in Liga a 2-a, o sa fie shto!
    Last edited by Johnny D; 30th April 2015 at 07:34.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •