Page 7 of 29 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 127 to 147 of 599

Thread: Europene 2015 - Montpellier

  1. #127
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    Eu sunt cam confuza in ceea ce priveste nivelul fetelor noastre...

  2. #128
    sport legend sisy's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tracoromana View Post
    La sol exista sanse se ramana Munteanu? E pe 8...Ar mai fi 2 frantuzoaice in rotatia 3 ...
    Slabe dar speranta moare ultima

  3. #129
    sport legend
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    1,369
    Reputatie
    1
    bai, nu mai strigati asa la Didi. voi ati vazut ce bandaj are la genunchi si cum arata genunchiul ala fara bandaj? Eu ma si mir ca acceptat sa vina la europene, si pe deaspura sa mai faca si AA. In momentul de fata ea nu este competitiva si poate nu va fi multe vreme.
    Avem alte motive de vaicareala.

  4. 15th April 2015, 21:23

  5. #130
    sport legend
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    569
    Reputatie
    1
    De ce nu au lasat-o acasa pe Didi? Avem mai multa nevoie la Mondiale de ea decat aici...

  6. #131
    sport legend degetica's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    1,345
    Reputatie
    1
    nu striga nimeni, mie imi pare doar fff rau
    PS oricum cred ca e o intamplare nefericita si ca la AA va fi mult mai bine pt ea.

  7. #132
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulia_p View Post
    De ce nu au lasat-o acasa pe Didi? Avem mai multa nevoie la Mondiale de ea decat aici...
    trebuia sa salveze cineva onoarea gimnasticii romanesti...iar ea prin prisma experientei si a renumelui a fost calul de bataie, stiind clar antrenorii ca restul fetelor nu au inca d necesare sa emita pretentii
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  8. #133
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    ce pacat a ratat joana la paralele - 12.8
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  9. #134
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 21mai View Post
    13.066 diana
    Sie scheint konditionell aber nicht ganz fit zu sein. Am Ende geht einiges schief. -
    DE PE DTB LIVE TICKER, CINE TRADUCE?
    ia de aici in English
    dlo, full-in piked (hop forward), double pike, dbl back (big step forward, not sure if she touched the floor with her hand)

  10. #135
    sport legend
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    679
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 21mai View Post
    trebuia sa salveze cineva onoarea gimnasticii romanesti...iar ea prin prisma experientei si a renumelui a fost calul de bataie, stiind clar antrenorii ca restul fetelor nu au inca d necesare sa emita pretentii
    Restul fetelor nu au D, insa nu au nici E, nici pishic de concurs, nici putere de munca si nici dorinta de a fi campioane. Oricum am da-o la intors treaba e grie rau in tabara romaneasca.
    Era cineva uimit de nivelul fetelor noastre, pai asta e nivelul gimasticii romanesti, cu o exceptie notabila. Ne-am dus la acest concurs cu gimnaste nerefacute din accidentari si/sau insuficient antrenate. Ne-am prezentat doar ca sa bifam condica si cam atat, medaliile si le vor imparti altii. Avem nevoie de un dus ff rece pt a ne trezi la realitate in al 12 lea ceas.

  11. #136
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Diana Bulimar turnt am Sprung einen soliden Yurchenko mit ganzer Schraube 13.766 dtb live ticker
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  12. #137
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristina561 View Post
    Restul fetelor nu au D, insa nu au nici E, nici pishic de concurs, nici putere de munca si nici dorinta de a fi campioane. Oricum am da-o la intors treaba e grie rau in tabara romaneasca.
    Era cineva uimit de nivelul fetelor noastre, pai asta e nivelul gimasticii romanesti, cu o exceptie notabila. Ne-am dus la acest concurs cu gimnaste nerefacute din accidentari si/sau insuficient antrenate. Ne-am prezentat doar ca sa bifam condica si cam atat, medaliile si le vor imparti altii. Avem nevoie de un dus ff rece pt a ne trezi la realitate in al 12 lea ceas.
    acum mi e ca o sa ne pierdem si sponsorul - petrom, campania facuta de ei costa- a fost si la tv si in ziare si rezultatele stau toate intr un singur om - andreea munteanu la barna...
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  13. #138
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 21mai View Post
    claire martin a trecut de andreea i 14.166

    eu nu prea mai inteleg. cand erau doar belu si bitang la lot aveam gimnaste la fel de putine dar bine pregatite. acum avem mai multi antrenori deci teoretic fiecare gimnasta primeste mai multa atentie si totusi rezultate slabe...
    ma intreb daca nu cumva si sotii moldovan au renuntat la echipa, belu si bitang ofera doar suport larisei si mai nou catalinei si restul sunt lasate la voia intamplarii...adica sa fi fost toate accidentate de avem d asa mici? sau macar daca d sunt mici de ce nu au crescut notele la executie?? nu mai inteleg nimic,..
    I'm afraid BB sunt partasi la situatia asta chiar si daca nu au facut altceva decit sa se complaca. Ar fi trebuit sa se retraga dupa London cu fruntea sus. that's life, unii stiu cind sa se retraga altii nu.

  14. #139
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    931
    Reputatie
    1
    Ca Jurca si Iridon vor face doar act de prezenta anticipam de cand am vazut lista participantelor...fara suparare, chiar nu sunt de acest nivel...sper sa fie macar un plus pentru ele la capitolul experienta (Sandra, Cata..echipa va asteapta! )

    Mizam pe Andreea la barna si bravo ei ca a reusit, iar pe Diana la sol si AA...acum, sa vedem in finala ce-o iesi

  15. #140
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristina561 View Post
    Avem nevoie de un dus ff rece pt a ne trezi la realitate in al 12 lea ceas.
    sint convins ca ceasul ala a trecut.

    Come on UK !!!!!!!!!!!!!!

  16. #141
    sport legend Gaia88's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Franta
    Posts
    698
    Reputatie
    1
    Eu tot nu inteleg. Nici macar nu sunt socata... De la Diana nu am niciun fel de pretentie, e clar pentru toata lumea ca nu e refacuta. Dar restul fetelor? Cum ar fi aratat anul asta daca era concurs pe echipe?

  17. #142
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 21mai View Post
    acum mi e ca o sa ne pierdem si sponsorul - petrom, campania facuta de ei costa- a fost si la tv si in ziare .
    Mai, mai, cum ajung oamenii incetul cu incetul la vorbele mele. mi-au strigat unii ca nu, ca ba, ca vom vedea.

    sponsorii vor rezultate. punct.
    nimeni nu vrea sa fie asociat cu un dezastru.

  18. #143
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gaia88 View Post
    Cum ar fi aratat anul asta daca era concurs pe echipe?
    stai sa vezi la mondiale cind nu prindem finala.

  19. #144
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    Mai, mai, cum ajung oamenii incetul cu incetul la vorbele mele. mi-au strigat unii ca nu, ca ba, ca vom vedea.

    sponsorii vor rezultate. punct.
    nimeni nu vrea sa fie asociat cu un dezastru.
    nu e un dezastru, adica era oarecum previzbila situatia dar nu in asa hal. in locul antrenorilor nu as fi acceptat aceasta campanie sincer ca doar stiu ce au pregatit.
    sincer din actuala generatie laura imi pare cea mai muncitoare si ambitioasa si daca nu va fi exploatat la maxim potentialul ei la sarituri, la sol e clar vina antrenorilor...la restul pot intelege, la ea nu pentru ca i se citeste ambitia si dorinta de succes pe chip.
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  20. #145
    sport legend
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    679
    Reputatie
    1
    La Izvorani tb facuta curatenia de primavara, sa ramana cine vrea si cine poate, atat la gimnaste, cat si la antrenori. In locul lor mi-ar crapa obrazul de rusine in fata sponsorului cand stiu tam-tam s-a facut in presa, ce campanie.

  21. #146
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    Si lumea zicea ca vine Ponor sa ia locul unei fete tinere care merita sa se afirme

  22. #147
    sport legend
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    679
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by florik2000 View Post
    Si lumea zicea ca vine Ponor sa ia locul unei fete tinere care merita sa se afirme
    punct ochit, punct lovit!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •