Page 5 of 30 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 624

Thread: Raspunderea magistratilor

  1. #85
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    A descoperit lordutul apa calda. Wow, oameni pusi in pozitii de putere au abuzat. INCREDIBIL!
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  2. #86
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    S-a pus in dezbatere publica initiativa legislativa prin care procurorii sa nu mai fie magistrati ci sa fie asimilati fuctionarilor publici.


    Cum dezbateti?

  3. #87
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ce sar larvele ********e sa-si apere sistemul putred si corupt.

    marius,aceeasi intrebare legata de folosirea unui diminutiv:ai cojones?
    sau esti si tu femela sub acoperire?

  4. #88
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    S-a pus in dezbatere publica initiativa legislativa prin care procurorii sa nu mai fie magistrati ci sa fie asimilati fuctionarilor publici.


    Cum dezbateti?
    O prostie. Mai bine le fac lege de raspundere individuala. Problema apare cand vine vorba despre cine face legea asta. nutica udrea si restul distinsilor parlamentari usor retinuti cu puscaria in momentul de fata? Ca s-ar putea sa iasa la fel de "bine" ca cele doua coduri si sa ne trezim ca nu mai avem condamnari de teama repercusiunilor juridice.

    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    marius,aceeasi intrebare legata de folosirea unui diminutiv:ai cojones?
    Simplul fapt ca pui intrebarea asta barbatilor trebuie sa-ti dea de gandit.

    Nu stiu ce e cu voi, postacii pesedisti, da' timp vrea un bot de la basescu, tu te interesezi de coaie... Chiar va selecteaza pe toti nicu banicioiu?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  5. #89
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    O prostie. Mai bine le fac lege de raspundere individuala. Problema apare cand vine vorba despre cine face legea asta. nutica udrea si restul distinsilor parlamentari usor retinuti cu puscaria in momentul de fata? Ca s-ar putea sa iasa la fel de "bine" ca cele doua coduri si sa ne trezim ca nu mai avem condamnari de teama repercusiunilor juridice.



    Simplul fapt ca pui intrebarea asta barbatilor trebuie sa-ti dea de gandit.

    Nu stiu ce e cu voi, postacii pesedisti, da' timp vrea un bot de la basescu, tu te interesezi de coaie... Chiar va selecteaza pe toti nicu banicioiu?
    interesant ca persisti a ma baga in balta de porci in care va scaldati voi zilnic.
    imi dau seama ca nu va convin interventiile mele.ai fost caustic cu mine ,am incercat sa fiu si eu.
    referitor la cojones,ca nu le ai,din ceea ce am aflat, multi postaci din modrogan sunt femele.si scriu cu nick-uri de masculi.
    nu am nicio treaba pozitiva cu psd,nici cu ponta,spuneam ca este doar raul cel mai mic pentru poporul roman.
    am in schimb treaba,ca si in viata de toate zilele, cu lichele ********e si basiste care ne-au devalizat tara.le vreau lichidate!

    ps si ca sa vezi ca ma doare in cur daca mai mazgalesc pe aici sau nu,ca ma doare in cur de banul tau,te bag din nou in ***** ******* de lichea basisto-********a!
    Last edited by lordliv; 22nd April 2015 at 14:41.

  6. #90
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Stiu din surse sigure ca Marius e de sex masculin. De restul nu comentez.

  7. #91
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    si inca ceva pulifrici,ca sa-ti dau material de ban,ca sa ejaculezi de placere.

    depletiunea materiei tale este atat de vasta incat poti sa afirmi ca unul de varsta mea,de conditia mea sociala si materiala poate sa fie un postac platit.

    dar cum am observat, tu si celelate lepre ********e de pe acest site, aruncati in userii care va disturba hidosenia sufleteasca cu epitete care va caracterizeaza.
    vorba lui markerjigodiilor!

    ne-om mai auzi si poate ne-om si vedea!
    la tepe, in piata universitatii, vorba primei jigodii, basescu.

  8. #92
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    pariziene,observ ca vrei tu sa ejaculezi.!

  9. #93
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Eu nu te inteleg aici Lordlivule, atata te grabesti sa pleci. De ce acum cand e perioada propice de futut basisti? Acum trebuie sa fim calmi, relaxati si sa savuram fiecare penentrare in anus ( sau falcire, fiecare dupa gust) pe care si-o incaseaza.


    Eu am asteptat multi ani sa vina aceste vremuri si ca un sadic ce sunt vreau sa gust satisfactia la maxim.

  10. #94
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Stiu din surse sigure ca Marius e de sex masculin. De restul nu comentez.
    La ce serviciu am dosarul?

    Lordisorule, iar ai reusit sa ma impresionezi pana la lacrimi. Doua pachete de servetele mi-au trebuit sa-mi revin Interventiile tale nu-mi convin dintr-un singur motiv, sunt nesimtit de propesediste. Un om normal, cu experienta de viata, respectat in societate, fara grija zilei de maine si mai ales neimplicat politic nu ar scrie in veci in halul in care o faci tu.

    In atare conditii, fie esti vreun pensionar acrit de genul ulyses, care isi completeaza pensia cu bani de la pesede pentru a comenta pe net, fie esti un tinerel care ia salariu de la pesede.

    Optez totusi pentru prima varianta, eu inca refuz sa cred ca un forum cu doar cateva zeci de useri activi si cu o mana de oameni care scriu pe politica poate reprezenta un real interes si pentru peremeul lui vadim sau pentru partidul de debara al lui diaconescu.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  11. #95
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    interesant ca persisti a ma baga in balta de porci in care va scaldati voi zilnic.
    imi dau seama ca nu va convin interventiile mele.ai fost caustic cu mine ,am incercat sa fiu si eu.
    referitor la cojones,ca nu le ai,din ceea ce am aflat, multi postaci din modrogan sunt femele.si scriu cu nick-uri de masculi.
    nu am nicio treaba pozitiva cu psd,nici cu ponta,spuneam ca este doar raul cel mai mic pentru poporul roman.
    am in schimb treaba,ca si in viata de toate zilele, cu lichele ********e si basiste care ne-au devalizat tara.le vreau lichidate!

    ps si ca sa vezi ca ma doare in cur daca mai mazgalesc pe aici sau nu,ca ma doare in cur de banul tau,te bag din nou in ***** ******* de lichea basisto-********a!
    Un punct de vedere nu se sustine cu injuraturi ordinare.
    Ai inteles?

  12. #96
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by paul atreides-1 View Post
    Un punct de vedere nu se sustine cu injuraturi ordinare.
    Ai inteles?
    paul,mersi pentru sfat!ma bucur ca prin articolele tale mai ridici nivelul acestui site sordid.

    prea multa energie consumata,

    data viitoare ii voi injura numai pentru ca exista...

  13. #97
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    paul,mersi pentru sfat!ma bucur ca prin articolele tale mai ridici nivelul acestui site sordid.

    prea multa energie consumata,

    data viitoare ii voi injura numai pentru ca exista...
    tnks

  14. #98
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Si eu citesc tot ce postezi. Ai 100% dreptate. Dar pui prea mult suflet. SI NU MERITA.

  15. #99
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    data viitoare ii voi injura numai pentru ca exista...
    Inainte sau dupa ce bati femei in troleu?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  16. #100
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    bai baiatule,arata ca ai cojones,baneaza-ma! ( apropo de cojones iti recomand sa vezi filmul mortdecai cu johnny depp ca sa observi ce faceau rusii cu aia care ii suparau)

    sau nu te lasa parizianul?
    am adus prea multe views?
    sau doreste s-o faca cu mana lui?

    ot. justitia romana este putreda si corupta pana in maduva oaselor.
    incepand cu semianalfabetele absolvente de asa zise universitati particulare, din judecatorii,continuand cu blazatii si obtuzii procurori deveniti judecatori peste noapte din tribunale si curti de apel si continuand cu ofiterii sri sub acoperire imbracati in robe judecatoresti care executa ordine politice, din inalta curte.sau cu o mixtura a lor.
    sa nu uit de dna.numai o minte bolnava ca cea a procurorului comunist macovei putea sa gandeasca un asfel de sistem opresiv.binenteles dupa ce codul penal si de procedura penala au transformat in potentiali puscariabili pe toti romanii.iar in functie de interese mafiotice-********e sunt aplicate selectiv.
    despre asa numita ccr,care de fapt nu are nicio legatura cu justitia umana,doar cu cea constitutionala doar atat: a girat prin fals inca doi ani de domnie de hotie si abuzuri a lichelei de la cotroceni.

  17. #101
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lordliv View Post

    ot. justitia romana este putreda si corupta pana in maduva oaselor.
    incepand cu semianalfabetele absolvente de asa zise universitati particulare, din judecatorii,continuand cu blazatii si obtuzii procurori deveniti judecatori peste noapte din tribunale si curti de apel si continuand cu ofiterii sri sub acoperire imbracati in robe judecatoresti care executa ordine politice, din inalta curte.sau cu o mixtura a lor.
    sa nu uit de dna.numai o minte bolnava ca cea a procurorului comunist macovei putea sa gandeasca un asfel de sistem opresiv.binenteles dupa ce codul penal si de procedura penala au transformat in potentiali puscariabili pe toti romanii.iar in functie de interese mafiotice-********e sunt aplicate selectiv.
    despre asa numita ccr,care de fapt nu are nicio legatura cu justitia umana,doar cu cea constitutionala doar atat: a girat prin fals inca doi ani de domnie de hotie si abuzuri a lichelei de la cotroceni
    .
    Si aici iti dau dreptate 100%.

  18. #102
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Inainte sau dupa ce bati femei in troleu?
    buna ideea,mai ales daca este o tarfa ********a postaca.
    dar poate are ea un acces/exces de sinceritate si-si da singura cu capul de geam.
    din pacate nu folosesc mijloacele de transport in comun.de vreo 20 de ani.
    am masina proprie.cu sofer.
    detest sa fiu interpelat de vreun spagar militian pe drumurile patriei.

    ot.dinel staicu,zdreanta ********a care a inceput distrugerea universitatii craiova,a facut denunturi impotriva a 27 de judecatori si grefieri.spagi peste spagi.2 judecatoare au fost condamnate deja.alte doua, printre care presedinta tribunalului olt, sunt in arest preventiv.restul?
    inca in libertate,impartind "dreptatea".probabil trasi de sfori de papusarii de la comanda.pana ii sacrifica si pe ei.
    ca doar suntem un stat de drept(i)

  19. #103
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    doar intreb, daca DNA il aresteaza pe base, mai este considerat sistem opresiv?
    beleafer

  20. #104
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    doar intreb, daca DNA il aresteaza pe base, mai este considerat sistem opresiv?
    sub conducerea baschetbalistei nu se va intampla acest fenomen.
    doar individul a declarat ieri ca nimeni nu-i are la mana,in romania.

    cel putin in conditiile de fata.

  21. #105
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    ca sa urmaresti jagardeaua (totusi) aia de la consiliul judetean constanta pana in america pentru ca nu a alocat niste fonduri la centrul militar zonal este un abuz.cazul a fost prezentat de procurorul general al sua in fata unei comisii senatoriale.de aceea nici nu a fost extradat.

    in schimb in cazurile in care constantinescu este bagat cu corifeul pedelist bosanceanu in exploatarea in interes propriu a resurselor portului sunt trecute sub tacere.ca sa nu mai vorbesc de terenurile date protipendadei pedeliste din bucuresti pe malul marii.

    dna actioneaza selectiv,discretionar,in functie de interesele politice si la ordin.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •