Page 2 of 30 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 624

Thread: Raspunderea magistratilor

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Iti imaginezi sau traiesti asta? Ai facut 30 , nici scuza copilariei nu o mai ai!

  2. #23
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Eu nu traiesc pe forum. Nu eu sunt ala care simte nevoia sa povesteasca de vacante si lux, De obicei, asta fac aia care viseaza cu ochii deschisi
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  3. #24
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Este cineva cere nu se bucura de arestarea lui Mazare?


    Adica altcineva decat Tim

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #25
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    banuiesc ca nicusor si cu ponta nu fac nici ei chef...
    in alta ordine de idei ,interesante povestile cu procurorul general al romaniei numit in functie de victor ponta...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Este cineva cere nu se bucura de arestarea lui Mazare?


    Adica altcineva decat Tim
    Mie mi se rupe profund. Tie cat iti creste nivelul social si financiar , cu cat ti se imbunatateste nivelul de trai dupa aceasta arestare?

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Eu nu traiesc pe forum. Nu eu sunt ala care simte nevoia sa povesteasca de vacante si lux, De obicei, asta fac aia care viseaza cu ochii deschisi
    Tu nu traiesti defel. Tu esti doar un acoperit.

  7. #28
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Chiar daca as fi fost acoperit, mai jos ca un amarat si flamand activist de partid nu puteam fi
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  8. #29
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Asa e, ai dreptate.

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    cum stau comicii si asteapta sentinta.....jenibil.


  10. #31
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Lumea se uita la chiajna, le-ai stricat toata bucuria cand ai anuntat ca scapa ala de la ani
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Pentru prosteala nationala cu tablourile lui Valcov ce procuror raspunde ? Pentru 3,75 RON , patronul roman este executat de ANAF.

    Cum cuantificam ticalosia acelor procurori?

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Basistilor , l-ati ascultat aseara pe zeul vostru? Zicea ca Romania e guantanamizata, ca justitia face abuzuri majore.


    Mai sa-mi fut una.....cum dracu.....la doar 3 luni dupa ce justitia era regina regimului? Doar acum e guantanamizata justitia si in cazul Voiculescu sau Fenechiu sau Remes sau Nastase nu a fost?


    FMM de ticalos ordinar.

  13. #34
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Pentru prosteala nationala cu tablourile lui Valcov ce procuror raspunde ? Cum cuantificam ticalosia acelor procurori?


    Astazi a predat inca 47 de panze mazgalite de oameni celebrii... 150pcs and still counting

  14. #35
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Foarte multe panze au mazgalit oamenii aia celebri. Probabil toate panzele mazgalite de ei sunt la Valcov.

  15. #36
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    antenele dauneaza clar sanatatii.
    inteleg ,din ce spune timache precum si din discutiile cu amicii mei antenisti ,ca intactul lupta pe toate fronturile sa demonstreze ca scandalul valcov este o facatura ordinara a dna-ului condus miseleste de fmi...cica exista inadvertente in comunicate ,unele tablouri n-au fost gasite in pereti ci sub pat ,nimeni nu poate sa demonstreze ca tablourile sunt ale lui valcov , in general totul este o uriasa conspiratie a fmi-ului impotriva inamicului lor nr.1 ,eminentul finantist slatinean darius valcov...
    pai eu zic asa: daca tablourile alea n-au stapan ar trebui sa le ia statul roman. nu ?
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  16. #37
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Deci tu crezi povestea cu tablourile de Picasso?

    In acest caz pedelistul Valcov este slab, pe promenada din Nisa e unul cu sute de Picassouri insirate pe caldaram. Poate procurorii ar trebui sa se sesizeze, daca e roman acel magrebian?

  17. #38
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Deci tu crezi povestea cu tablourile de Picasso?

    In acest caz pedelistul Valcov este slab, pe promenada din Nisa e unul cu sute de Picassouri insirate pe caldaram. Poate procurorii ar trebui sa se sesizeze, daca e roman acel magrebian?
    am mai spus ,la tine totu-i o jonglerie in functie de interes...
    cand lupta la baioneta cu bestia infometata numita fmi ,valcov e un erou ,cand e cercetat pentru cateva fleacuri ( de genul unor sute de mii de banuti in toate valutele ,lingouri si na ,poftim ,cateva tablouase facute de un maghrebian talentat pe promenadele nisei ) devine pedelist ...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  18. #39
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Evidenta faptelor.......
    Poti sa ma contrazici ca procurorii il ancheteaza pentru fapte savarsite in vremea cand era speranta pedeleului?
    Last edited by tim; 2nd April 2015 at 10:09.

  19. #40
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    nu ,pentru ca sunt convins ca e un penal ,si asa cum am spus intotdeauna ,un penal e penal indiferent daca e portocaliu ,rosu ,galben , ros-albastru sau chiar violet ...
    n-ai sa ma vezi luandu-i apararea cum nu m-ai vazut nici luandu-le apararea nici celorlalti "basisti" cercetati penal...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  20. #41
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Basistilor , l-ati ascultat aseara pe zeul vostru? Zicea ca Romania e guantanamizata, ca justitia face abuzuri majore.


    Mai sa-mi fut una.....cum dracu.....la doar 3 luni dupa ce justitia era regina regimului? Doar acum e guantanamizata justitia si in cazul Voiculescu sau Fenechiu sau Remes sau Nastase nu a fost?
    Tocmai pentru ca infractorii de frunte ai tarii sustin in corpore ca justitia e asa si pe dincolo inseamna ca ea e independenta. De asta si tremura toti, indiferent de culoare.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  21. #42
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by timache View Post
    Evidenta faptelor.......
    Poti sa ma contrazici ca procurorii il ancheteaza pentru fapte savarsite in vremea cand era speranta pedeleului?
    Cui **** mea ii pasa in ce partid ii ? Sau a fost ?
    A furat ? ...la puscarie.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •