Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 65

Thread: Moderator(i) nou(i)

  1. #43
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    dar clone cu tulburari de personalitate au mai fost?

  2. #44
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    Ramaneti fara moderatori pe tenis,si nu gasiti nicio solutie viabila.Voturi impotriva mea? Cred ca am primit un avertisment in 2 ani.Daca nu se vrea,nu am nimic impotriva.Doar am intrebat.

  3. #45
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Pai nici Cristy n-a primit si el e deja moderator dar daca ar fi dupa mine nu l-as pune sa modereze nici macar un razboi intre rasisti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #46
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,912
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Care e situatia exceptionala?
    Moderatori care nu voteaza in interesul forumului ci mai degraba in interes personal. Sa fie ei campionii moralisti
    Si daca luam pe indelete poate ca gasim si motive pt care nu ar fi fost numiti moderatori la randul lor... din motive similare pt care voteaza contra
    Dar ma opresc aici deoarece sper ca inteligenta colectiva se va impune la sfarsit.
    Totul in viata se bazeaza pe un compromis. Pe forum, asa cum il gandesc eu, e la fel. Regulament respectat la litera pana cand se ajunge la blocaj. Iar aici intervine inteligenta
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #47
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Moderatori care nu voteaza in interesul forumului ci mai degraba in interes personal. Sa fie ei campionii moralisti
    Si daca luam pe indelete poate ca gasim si motive pt care nu ar fi fost numiti moderatori la randul lor... din motive similare pt care voteaza contra
    Dar ma opresc aici deoarece sper ca inteligenta colectiva se va impune la sfarsit.
    Totul in viata se bazeaza pe un compromis. Pe forum, asa cum il gandesc eu, e la fel. Regulament respectat la litera pana cand se ajunge la blocaj. Iar aici intervine inteligenta
    Exactly...

  6. #48
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Totul in viata se bazeaza pe un compromis. Pe forum, asa cum il gandesc eu, e la fel. Regulament respectat la litera pana cand se ajunge la blocaj. Iar aici intervine inteligenta
    Pai bei, ori ii una, ori ii alta, hotaraste-te o data!
    Eu cred ca e exact pe dos in ambele cazuri, regulamentul nu trebuie respectat la litera mereu, iar compromisurile trebuie facute dar la fel, nu mereu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #49
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,912
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pai bei, ori ii una, ori ii alta, hotaraste-te o data!
    Eu cred ca e exact pe dos in ambele cazuri, regulamentul nu trebuie respectat la litera mereu, iar compromisurile trebuie facute dar la fel, nu mereu!
    Tu esti mai special
    Pe forum exista un regulament si trebuie respectat la litera, repet. Altfel se alege praful inca din primele minute de existenta.
    Doar daca se bat cap in cap reguli contra realitate atunci trebuie compromis. Si pt asta trebuie inteligenta.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #50
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Tu esti mai special
    Speșăl! Regulamentu pentru mine nu reprezinta decat un ghid, nimic mai mult! A fi moderator inseamna a sti sa jonglezi cu principialitati, adica regulament personificabil functie de situatie, nu cu betoane armate in cuvinte!

    PS: Acum inteleg dc m-ai facut moderator, ca sa ma protejezi de astia cu betoanele lor de regulamente ce ti le toarna-n cap doar tie c-asa-a li se scoala lor din cand in cand, mersi!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #51
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Cred ca subiectul trebuie redeschis, desi, sectiunea Tenis nu este suferinda.
    Eu propun pe El Pistolero, el face threadurile. Mai propun pe Johnny care are o activitate continua! Mi-as dori sa fie si Julio Zane, dar cu conditia sa intre mai des. Nici macar sectiunea intern, nu este mai de anduranta ca sectiunea Tenis.
    MEREU SUPERIORI !!!

  10. 11th February 2015, 12:50
    Reason
    ...

  11. #52
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Alin saracu, el vrea sa fie bine pentru toata lumea!


    PS: Mai poti Sannicolule, mai poti!? Baga mare!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #53
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by aLLiin View Post
    Cred ca subiectul trebuie redeschis, desi, sectiunea Tenis nu este suferinda.
    Eu propun pe El Pistolero, el face threadurile. Mai propun pe Johnny care are o activitate continua! Mi-as dori sa fie si Julio Zane, dar cu conditia sa intre mai des. Nici macar sectiunea intern, nu este mai de anduranta ca sectiunea Tenis.
    N-are rost sa redeschizi nimic. Am incercat eu deja sa pun moderatori voi, dar pe Vadim il doare in p***

  13. #54
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Alin saracu, el vrea sa fie bine pentru toata lumea!


    PS: Mai poti Sannicolule, mai poti!? Baga mare!
    Habar nu am cum sa banez .
    Eddy are butoane in plus
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  14. 11th February 2015, 16:09
    Reason
    mizerii

  15. 11th February 2015, 16:12
    Reason
    mizerii

  16. 11th February 2015, 16:14
    Reason
    mizerii

  17. #55
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Sannicola, nu cred ca exista butoane in plus. Apesi pe acel stegulet de langa numarul postarii. Si daca e dai warning, Infraction. Dar pe Tenis, este atat de rar cazul...
    Eddy, stiu, este dificil... Eu am vrut, dar...
    MEREU SUPERIORI !!!

  18. 11th February 2015, 17:15

  19. #56
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by sannicola View Post
    Habar nu am cum sa banez .
    Eddy are butoane in plus
    Sa stii! Prima data cand am vazut poza am crezut ca avem si noi cartonas galben si cartonas rosu! FALS!
    Noi avem doar galbene si la mai multe galbene e rusu, Eddy are si direct rosu, not fair!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #57
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Ba nu, Johnny... Dar iti explic in alta parte...
    MEREU SUPERIORI !!!

  21. #58
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    Si tot astept explicatia!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  22. #59
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,319
    Reputatie
    0
    Scriu aici. Avand in vedere ca activitatea e tot mai slaba si aici pe tenis, nu cred ca suntem mai mult de 7-8 persoane care scriem, de la anul nu cred ca mai are rost sa deschidem thread separat pentru fiecare saptamana de tenis. Cel putin eu nu ma mai pot ocupa, daca vrea altcineva e liber sa o faca.
    Daca nu se ofera nimeni, atunci o sa dechid duminica un topic "Turnee ATP 2017" la fel si la feminin si scriem acolo tot anul. O sa fac thread separat doar la GS-uri.

  23. #60
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Da, voiam sa ma ocup zilele astea sa deschid unul pentru turnee WTA (alea mici) si unul pentru turnee ATP (250/500). Sa deschide thread separat doar pentru GS-uri sau si pentru ATP 1000/WTA Premier?

  24. #61
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,758
    Reputatie
    0
    ATP Masters trebuie separat, pe femei poti sa le pozitionezi dupa cum iti doreste sufletelul propriu si personal.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  25. #62
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Eu zic sa lasam asa un thread pt toate turneele. Daca e facem separat la GS.

  26. #63
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Nu prea s-au depasit 50 de posturi la ultimele ATP 1000, deci nu stiu daca are rost sa facem thread separat si pentru ele. La GS-uri cel putin depasim constant 200 de posturi.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •