Results 1 to 9 of 9

Thread: Secundul Francisc Dican antrenor la CFR Cluj !

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0

    Arrow Secundul Francisc Dican antrenor la CFR Cluj !

    Dupa plecarea lui Miriuta CFR Cluj a gasit solutia de rezerva pe banca tehnica. Antrenorul secund preia postul principal .
    Daca doriti sa comentati .

    http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...uj-nid-110862/
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    sport legend sak's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,299
    Reputatie
    1
    Nu doresc să comentez.

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Iti inteleg tristetea .
    Nu mai bine ne spui cum sta treaba cu fondul ala rusesc care vrea sa bage niscai ruble la voi ?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #4
    sport legend sak's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,299
    Reputatie
    1
    Ăla polonez maybe..... Da' nu-ți fă griji, nu cred că pun botul. Innova și BRD au 70% din EnergoBit (cei trei acționari fondatori au 30%, dar au deschis EnergoBit 2 )
    Au ei alte probleme, nu să sponsorizeze fotbalul românesc, care-i falimentar.
    Eu am altă gândire față de cei pt. care fotbalul (sau alt sport) e totul! Mie mi se rupe dacă se desființează, dacă retrogradează, dacă intră în insolvență. Și fotbalul e o afacere și atâta timp cât merge numai pe minus e normal să crape!
    Dacă-ți spun că nu mă mai uit nici la UCL, că nu mai am răbdare sa văd un meci mă crezi? La CM 2014 am urmărit 4 partide, parțial, că eram ocupat cu poveștile. În rest: canci.

  5. #5
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Te cred, bre, jur ca te cred .
    Ijn alta ordine de idei, dupa cum spuneai, astept sa ridicati moralul franarilor mitici .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  6. #6
    sport legend sak's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,299
    Reputatie
    1
    Le ridicăm moralul, nu te mai stresa atât.

  7. #7
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Normal ca ii Feri antrenor, negocierile cu Mourinho decurg cam greoi!
    Pacat ca nu mai avem bani de un Drogba sau Ronaldinho....
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  8. #8
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    Nu-l cunosc,nu stiu ce rezultate are.Sa vedem ce stie.

  9. #9
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sak View Post
    Ăla polonez maybe..... Da' nu-ți fă griji, nu cred că pun botul. Innova și BRD au 70% din EnergoBit (cei trei acționari fondatori au 30%, dar au deschis EnergoBit 2 )
    Au ei alte probleme, nu să sponsorizeze fotbalul românesc, care-i falimentar.
    Eu am altă gândire față de cei pt. care fotbalul (sau alt sport) e totul! Mie mi se rupe dacă se desființează, dacă retrogradează, dacă intră în insolvență. Și fotbalul e o afacere și atâta timp cât merge numai pe minus e normal să crape!
    Dacă-ți spun că nu mă mai uit nici la UCL, că nu mai am răbdare sa văd un meci mă crezi? La CM 2014 am urmărit 4 partide, parțial, că eram ocupat cu poveștile. În rest: canci.
    Mai cunosc pe cineva cu aceleasi trairi...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •