Page 211 of 211 FirstFirst ... 111161201209210211
Results 4,411 to 4,427 of 4427

Thread: Klaus Iohannis, presedintele Romaniei

  1. #4411
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Intai statatorul, degraba odihnitorul si primul excursionist al tarii.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  2. #4412
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,459
    Reputatie
    0
    primul excursionist al patriei se simte amenintat, cere securizarea granitelor .

  3. #4413
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,051
    Reputatie
    1
    tupeu de borfas :https://www.youtube.com/watch?v=96kGq_nFzuM&t=100s


    Bravo Recorder!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #4414
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Deja sunt cu nervii in piuneze de la prestatia lamentabila a acestei drizde numita Catalin Drulă. Chiar ma gandeam sa stric un vot pe nenorocitii astia de la usere, dar mai trebuie pritocită.

    Oricum, ar fi si păcat să nu iei in pulă țara asta de iobagi cretini. O parere mai proasta decat asta de acum as fi avut doar in cazul in care Iohanis nu fura la aceste dimensiuni colosale 🤣 L-au agatat cu casa aia, dar l-au lasat sa pastreze profitul. Incercati sa nu platiti o amenda de 50 de lei la anaf, in 10 ani se fac 50 de milioane.

  5. #4415
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Frace, ma uit chiar acum la aceaata ancheta.

    E ireal cum se pișă săsălăul pe iobagi. Cata neobrazare, cata nesimtire!

    Felicitari echipei Recorder! Felicitari Anca Simina, această Bob Woodward si Carl Bernstein intr-una singura ☺️

    Imi este, efectiv, scârbă sa mai ascult. Am oprit la jumatate, trebuie sa prind puteri.

  6. #4416
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Foarte bine face, mi se pare o lectie utila pentru cei ce l-au votat doar pe principiul ca era sustinut de catre partea buna a fortei. Iete ca e nevoie de mai multe criterii de selectie atunci cand mergi la vot. Si ca daca nu belesti bine ochii la alegeri mai apoi belesti altceva. Si e bine si pentru ca forteaza nota si mai face un pas spre limita maxima a suportabilitatii. Iobagii indura, indura, strang cureaua pana nu mai raman gauri, dar intotdeaua exista un moment dupa care isi iau coasele si topoarele si pleaxca la jumulit boieri. Nu am ajuns inca mla momentul ala insa cu nesimtiri de genul asta vom ajunge mai repede acolo.
    Si da, felicitari Recorder, niste oameni care trebuie sustinuti pentru ca-si fac treaba serios si nu intind mana la pomeni de partid.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  7. #4417
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Bine ca a mai aprobat Ciolacu 7 milioane extra buget, ca ramanea asta fara bani de deplasare in Africa. Romania a fost mereu un partener de nadejde al continentului negru, salutam relatiile bi, tri si pentalaterale la cel mai inalt nivel. Nu stiu ce produce Capul Verde, eu as lua totusi cativa fotbalisti. N-au cum sa fie mai slabi ca la academia George Hagi.

  8. #4418
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  9. #4419
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Redutabil Doru Bușcu. Nu doar editorial, inclusiv pe plan sentimental, unde isi luase o femeie chiar mișto de la Pro Tv

    10 ani cu Iliescu, 5 cu Țapu, 10 ani cu Petrov, 10 ani cu Iohannis, cred ca am trait una dintre cele mai proaste perioade din istoria țării. Ne pregatim pentru 10 ani cu Geoană sau Ciucă.

    Serios acum, o dam noi in caterinca, dar problema nu e doar la ei. Cum ne place sa mentionam, pt a ne târșâi din calea acestei erupții de căcat. Sigur ca tu ai spus, eu doar te aprob afirmativ 🤣

  10. #4420
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Nu numai presedintii au fost problema ci toata sleahta politica ce s-a perindat la putere si a infectat administratia centrala si locala. Ca am mai putea spera la o revenire daca tot raul ar tine de presedinte, e infinit mai usor sa gasesti un singur om competent si corect decat mii, zeci de mii sau poate chiar sute de mii necesari pentru a insanatosi aparatul de stat.

    Buscu e piesa, printre foarte putinii ziaristi buni care inca stau pe baricade.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  11. #4421
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Presedintele nostru a ajuns in Kenya si a dus acolo ploaia ca semn de bogatie. S-au tras 21 de salve de tun in cinstea sa, a fost prezentata noua ambasadoare si au fost acceptate scuzele MAE pentru glumele rasiste ale fostului ambasador. Costurile deplasarii raman secret de stat asa ca ramanem cu estimarile Recorder.
    https://www.libertatea.ro/stiri/prim...atrani-4718097
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  12. #4422
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Imi pun intrebarea daca ceea ce traim e un vis din alt vis, ca in Inception, sau o gluma proasta pe nume realitate? 🤮

  13. #4423
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    E Inception pe viu, fara anestezie.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  14. #4424
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Credeam ca Iohannis si Ciolacu nu-s buni de nimic. M-am inselat, ia vedeti-i aici, le-as lipi cu bucurie niste sute pe frunte.
    https://www.youtube.com/watch?v=_ViJR6CpVPA
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  15. #4425
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Asa cum englejii au The Crown, românii vor avea material din abundenta pt superproductia The Clown. Bun. E prea bun ca sa fie al meu

  16. #4426
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Daca doriti sa vedeti poze cu excelentele lor dl Iohannis si dna Carmen la Safari in Kenya unde in afara de protocolul de la aterizare nu au prevazute alte intalniri oficiale. Urmatoarea oprire e in Tanzania, inclusiv Zanzibar unde pe agenda oficiala de lucru figureaza vizite la obiective turistice.
    Ma bucur ca toate acestea se vor in teancul cu amintiri de neuitat din perioada in care au fost in fruntea tarii. Cred ca pana si el o sa aiba o lacrima in coltul ochiului, robot sa fii si tot plangi cand vezi cum zburai cu avioane private de lux, cum misunau coloneii aia africani sa starneasca elefantii, leii si gazelele sa vina sa se inchine la tine, cum tinerele alea africane te ventilau cu frunze mari de palmier cand tu stateai intins pe sezlong si sorbeai un tonic. Si toate astea erau in timpul serviciului! Pfuai, ce mare am fost!

    https://www.hotnews.ro/stiri-esentia...tice.htm?cfnl=
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  17. #4427
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Hakuna matata Iohanes
    https://www.hotnews.ro/stiri-esentia...s-tanzania.htm

    Cat de tare e sa sara aia cu tablourile in apa? puteau sa sara cu originalele
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •