View Poll Results: Pronostic

Voters
11. You may not vote on this poll
  • victorie Aalborg

    4 36.36%
  • egalitate

    3 27.27%
  • victorie Steaua

    4 36.36%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 115 of 115

Thread: Etapa 5 EL: Aalborg BK - STEAUA BUCURESTI 1-0

  1. #106
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    baiat simpatic leul nostru, de nadejde la bine si la rau .
    mare pacat ca nu e stelist .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #107
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Meciul de la Alborg seamana cu cel de la Sofia cu Ludogoret. Sunt semne. Jucatori esentiali accidentati sau nu joaca, aurora boreala potrivnica. Sfarsitul e aproape.
    Semnele mele s-au adeverit.

    Aurora si lipsa lui Tucala au determinat evolutia halucinanta a Stelei. Degringolada i-a cuprins pana i-a sufocat: Pap trecut in centrul apararii, Luchi pe dreapta, Sanmartean pretios si plictisit, Cheseriu bomboana pe coliva completeaza un tablou sinistru
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  3. #108
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    completeaza un tablou sinistru
    de ce sinistru, ca nu ma prind ?

  4. #109
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    de ce sinistru, ca nu ma prind ?
    Sunt fan al cifrelor, al coeficientul de tara.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  5. #110
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Trebuie un blat cu Dinamo in ultima etapa si astfel ne calificam. Danezii nu stiu sa faca din astea iar portughezii vor trage tare deoarece au nevoie de banii UEFA pt victorie.
    hai ca esti simpatic. am ras bine la asta

    pana acum pesemne nu au avut nevoie de bani

  6. #111
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Partida care i-a facut sa juiseze pe antistelisti. Asta-i viata. Se intampla sa joci mult mai bine ca adversarul si sa pierzi, ceea ce s-a intamplat in acest meci.
    Din pacate, sansele sunt extrem de mici dupa acest rezultat si e putin probabil ca in ambele meciuri ramase de disputat sa se termine asa cum ne dorim. Nu-i nimic! Ne vom axa pe campionat. Al 3-lea consecutiv si al 6-lea din era Gigi Becali.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #112
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Partida care i-a facut sa juiseze pe antistelisti.
    alo, gara! i-am explicat asta si lui bumbescu si lui yoyo, pe vremuri: daca te doare'n basca de steaua, nu inseamna ca esti anti-stelist.
    ...mai o **** steaua, mai o maslina, dar nu cu patos.

    adica, daca daca pe tine te doare'n basca de sanatatea "virusii verzi" cluj, inseamna ca esti...

    ..."antivirus"?

  8. #113
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    daca te doare'n basca de steaua, nu inseamna ca esti anti-stelist.
    Vad cum te 'doare-n basca'!!!!! Vad ca te bagi in seama singur. Intr-un fel e normal. Performantele uriase realizate de cea mai galonata echipa din Europa de Est ca fac sa va 'doare-n basca'.

    Hai scoate unghiuta din jugulara ca faci buba!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  9. #114
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ce vrei, unii nu baga botul in buduroiul cu miere la primul trofeu major

    Oricum, noua societate are mult de tras pentru a ajunge la performanta din 86. Inceputul e cam timid, insa fidelitatea fanilor este una imbucuratoare
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  10. #115
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Vad cum te 'doare-n basca'!!!!! Vad ca te bagi in seama singur. Intr-un fel e normal. Performantele uriase realizate de cea mai galonata echipa din Europa de Est ca fac sa va 'doare-n basca'.

    Hai scoate unghiuta din jugulara ca faci buba!
    nu ma pot contrazice cu tine.
    dar macar asa, de bun simt...ai citit ce-am scris?
    mi-ai citit postarile cand steaua, sau oricare echipa din tara asta care nu se pricepe la fotbal, jucau in europa?
    de ce unghiuta vorbesti, prietene?
    ...si mai ales: de ce trebuie sa repeti ca un papagal "performantele si galonarea"? oare simti ca s-au pierdut pe drum, ca steaua e carne de tun in CL, ca e detinatoare unui record negativ, dar e bine ca ne mai hranim din performanta din 89? (zic 89 si nu 86, personal cred ca accederea in finala in acel an este o performanta net superioara, decat castigarea CCE in 86). sunt convins ca stii de ce.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •