View Poll Results: Considerati normala interventia presedintelui FRF ?

Voters
4. You may not vote on this poll
  • da

    1 25.00%
  • nu

    3 75.00%
Results 1 to 12 of 12

Thread: Burleanu crtiticat dupa interventia publica contra lui Kovacs

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,968
    Reputatie
    1

    Burleanu crtiticat dupa interventia publica contra lui Kovacs

    Ioan Niculae vrea suspendarea lui Razvan Burleanu din functie
    detalii aici

    Craciunescu pune si el tunurile pe Burleanu: "Umbla cu spoieli"
    detalii aici
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Foarte corect, prostanacul nu avea voie sa dea vredicte cu atat mai mult ca dupa cum spune CCA e in subordinea FRF! In acest fel a influentat comisiile ce urmeaza sa il judece pe Kovacs! Dupa ce niculae sau grigoras au primit suspendari drastice dupa ce au comentat arbitrajul mi se pare normal ca sef al federatie sa nu comenteze nimic si sa lase comisiile sa-si faca treaba.
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,968
    Reputatie
    1
    Presedintele FRF este obligat sa fie neutru. Nu inteleg ce a dorit cu atacul asta la arbitru
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Presedintele FRF este obligat sa fie neutru. Nu inteleg ce a dorit cu atacul asta la arbitru
    cum adica nu intelegi? sunt refulari de stelist

  5. #5
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Presedintele FRF este obligat sa fie neutru. Nu inteleg ce a dorit cu atacul asta la arbitru
    Burleanu a fost mai mult decat neutru. Si-a exprimat doar o parere, asa cum facem fiecare. Mai mult, acea parere a fost de bun simt. Ar fi trebuit sa spuna ca-l va scoate pe Kovaci din arbitraj, nidecum ca nu va fi delegat sta multe etape.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  6. #6
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Ar fi trebuit sa spuna ca-l va scoate pe Kovaci din arbitraj, nidecum ca nu va fi delegat sta multe etape.
    In fiecare stelist se ascunde un Ceausescu.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #7
    sport legend Jeleul's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,421
    Reputatie
    1
    Si marlanu asta e stelist, la ce sa te astepti de la ei ma ? Incredibil cum sar toti, inclusiv presedintele Federatiei care denota o marlanie grava si ar trebui sa-si dea demisia si gunoiu asta tinerel.

    parizianule mai fa curat printre stelistii de pe forum, ca atarna greu la server si deja e lag mare.

    Asta daca nu esti si tu stelist, de mic.

  8. #8
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jeleul View Post
    Si marlanu asta e stelist, la ce sa te astepti de la ei ma ? Incredibil cum sar toti, inclusiv presedintele Federatiei care denota o marlanie grava si ar trebui sa-si dea demisia si gunoiu asta tinerel.

    parizianule mai fa curat printre stelistii de pe forum, ca atarna greu la server si deja e lag mare.

    Asta daca nu esti si tu stelist, de mic.
    Burleanu a criticat/ **** steaua cu *****!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. #9
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Ma, pt. acel jaf astfel de arbitrii trebuie scosi din arbitraj. Kovaci n-a gresit, Kovaci a facut JAPCA in vazul tuturor. Cam asa cum a facut si cel care a arbitrat acel rapid - Pandurii acum vreo 2, 3 ani.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  10. #10
    sport legend Jeleul's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,421
    Reputatie
    1
    Duba, te rog frumos in numele comunitatii onlinesport sa-ti iei medicamentele inainte sa intri pe forum.

  11. #11
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Eu, in schimb, te rog frumos in numele poporului ros'albastru, adica a peste 5 milioane de stelisti, sa-i tragi in glont in cap ca sa nu mai suferi de complexul STEAUA.

    P.S. Apropo, stii de cati ani va ardeam tur-retur in campionat?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  12. #12
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    E inutil, asta s-a imunizat la medicamente.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •