Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 196 of 196

Thread: CM 2014 - individual compus (feminin)

  1. #190
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    Eu una nu cred ca e doar vina lui Sandu...Nu tot el le-a antrenat si pe Petrovski, pe Sofronie, pe Stela Nistor sau pe Ana Porgras?

  2. #191
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by florik2000 View Post
    Eu una nu cred ca e doar vina lui Sandu...Nu tot el le-a antrenat si pe Petrovski, pe Sofronie, pe Stela Nistor sau pe Ana Porgras?
    nu stiu, de aia am intrebat. dar motivul intrebarii e faptul ca problema paralelelor e veche de zeci de ani. chiar daca el e raspunzator pt cele mentionate, diferenta dintre noi si altii, chiar tari pe pozitii pina la 16 in lume, a crescut din ce in ce mai mult. Chiar daca nu luam in calcul ratarea larisei suntem in urma fata de venezuela 26, cehia 29. incredibil.

    asta in conditiile in care de-a lungul anilor avem junioare care promit la paralele initial si la nationala stim rezultatele.

  3. #192
    sport legend remm's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    661
    Reputatie
    1

  4. #193
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    "Uraaaa, domnul Lucian!". Chiar asa, zice bine dna Adriana! Foarte frumos a vorbit Larisa.

    Manu, mersi mult de tot pentru inregistrare! Am facut ce-am facut si am ratat toate stirile din sport saptamana asta.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  5. #194

  6. #195
    sport legend cristina.t's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    751
    Reputatie
    1

    Foarte faine imaginile.
    A fost nostima tare scena asta de la premiere.
    Sa inteleg ca intr-adevar zona asta a Chinei este foarte verde si nu atat de poluata din moment ce mai exista albinute?

  7. #196
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Da,Naning este numit si orasul verde.
    A fost cea mai amuzanta festivitate de premiere,nu stiam ce dans in jurul podiumului face Simone,apoi am realizat ca e o gaza,cand a aruncat florile;ce draguta a fost faza cand s-a ascuns dupa Larisa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •