Page 28 of 28 FirstFirst ... 18262728
Results 568 to 573 of 573

Thread: CM 2014 (calificari, echipe si AA baieti)

  1. #568
    sport legend degetica's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    1,345
    Reputatie
    1
    eh, pana la asta nu, dar mai citesc si adolescenti pe aici
    (Mitz, nu, nu ma refer la tine )

  2. #569
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    ai ajuns faimoasa pe pagina 1
    Attached Images Attached Images

  3. #570
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Bravo Cristi!!! Ma bucur mult pentru siguranta demonstrata la acest Mondial. Sper sa-i ofere incredere pe viitor.

    Kohei, Kohei....you did it again! Nu cred ca s-a inventat cuvantul potrivit pentru aceasta legenda. Sa ne bucuram ca am putut fi martorii performantelor obtinute de el.

    Intreaga finala a fost din nou la un nivel aproape ireal. Merita mentionati toti finalistii, in frunte cu Uchi, Max, Tanaka, Verni, David si asa mai departe.
    www.fangymnastics.com

  4. #571
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mihaidascalescu View Post
    el a inteles ce zisesem eu, de aia mistoul cu limba in postul ala.
    Cine e el?

    Frumos concursul azi, mai sunt totusi gimnasti care incearca sa se apropie de SuperUchi. Oricum, lucreaza impecabil Uchi, e perfect aproape, ce mai? Si jos palaria pentru modestie! Felicitari si lui Cristi. Cristi, bucura-te, azi esti al 19-lea gimnast din lume! Deschide sampania linistit!

    In ceea ce priveste podiumul de la fete...ce plictisitoooor...cat rosu! Nici o pata de culoare, nici nu stii care e Rusia si care SUA. Si oare mi s-a parut mie numai sau chiar nu i-a pasat nimanui ca SUA a castigat? Adica de abia daca le-am vazut pe americance, pana si regizorul s-a axat mai mult pe lupta dintre China, Romania, Rusia si Italia. Americancele au devenit neinteresant de bune, oricum sunt la ani lumina de restul lumii...dar parca nici nu au mai facut show-ul ala cu care ne-au tot obisnuit si chiar stateam si ma gandeam aseara ca nici macar nu am vazut mare lucru din ce au facut ele. Si adevarul e ca un concurs de gimnastica devine interesant tocmai atunci cand titlul se decide la ultimul aparat. Nu stiu, poate aveam eu emotii prea mari pentru fetele noastre. Dar a fost o finala nasoala pana la urma, mult prea multe ratari si echipele destul de slabe peste tot. Nici macar SUA nu a fost rock solid.

    De fete sunt oricum mandra...clasarea pe 4 de ieri a fost un miracol, in conditiile in care multi ne vedeau pe locul 6.

  5. #572
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    O sa fac un thread separat pentru finala mondiala de la individual compus.
    www.fangymnastics.com

  6. #573
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    6,506
    Reputatie
    1
    se poate de vorbit cu administratorii forumului ca sa aiba grija sa nu mai cada daca vin 100 de useri miine?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •