Page 4 of 28 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 573

Thread: CM 2014 (calificari, echipe si AA baieti)

  1. #64
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Marty, Ablyazin e bine? Am vazut zilele trecute o poza de la antrenament in care avea un picior aproape complet bandajat, de sus pana jos. Totusi azi a facut un concurs extrem de bun! Ce are la picior?
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  2. #65
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marty R. View Post
    Si imi pare rau pentru Marius. As vrea sa-l vad cu medalie pentru toate eforturile si devotamentul lui pentru gimnastica.
    www.fangymnastics.com

  3. #66
    sport legend Marty R.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    Marty, Ablyazin e bine?
    E bine. A simtit niste durere la Nationale, dar medici n-au gasit nimic serios, si este bandajat doar pentru asiguranta.

  4. #67
    sport legend
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    569
    Reputatie
    1
    Au inceput fetele!!!! Bafta multa pentru ale noastre in primul rand, maine!

    Rusia a evoluat deja - dezamagitor din cate am vazut in comentarii (prea bine nu m-am dumirit inca), dar cu un total de 228.35, care posibil sa fie mic, dar mie mi se pare bun in comparatie cu ce am avut noi in Elvetia, tot pe 4 aparate. De fapt nu cred ca e mic, calculele mele arata o medie de 14.25, pentru primele 4 note, care e buna.

    Inca nu s-a afisat lista de start pentru maine, o astept cu nerabdare (desi e previzibila).

    Hai fetele!!! Cu incredere, si sper sa prindeti o zi buna maine.

  5. #68
    sport legend Spiridonova.Fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    507
    Reputatie
    1
    Spiridonova, mai frumoasa ca niciodata: https://www.youtube.com/watch?v=HmZE...W6_nyY5BPVuDHw
    Keep your dreams alive. Understand to achieve anything requires faith and belief in yourself, vision, hard work, determination, and dedication. Remember all things are possible for those who believe - Gail Devers

  6. #69
    sport legend Spiridonova.Fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    507
    Reputatie
    1
    Pirueta 3Y: https://www.youtube.com/watch?v=uxYt...W6_nyY5BPVuDHw
    A executat-o de parca ar fi la gimnastica ritmica
    Keep your dreams alive. Understand to achieve anything requires faith and belief in yourself, vision, hard work, determination, and dedication. Remember all things are possible for those who believe - Gail Devers

  7. #70
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Va rog spuneti-mi si mie cum sa fac sa vad.. am instalat Hotspot shield si nu merge, desi in da ip de US. Voi cum ati facut?
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  8. #71
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    http://www.usagymworlds.com/live/

    Eu pe site-ul asta am reusit, nu direct pe youtube.

  9. #72
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by florik2000 View Post
    http://www.usagymworlds.com/live/

    Eu pe site-ul asta am reusit, nu direct pe youtube.
    Dar cum ai facut? Mie imi zice ca nu am voie din alta tara
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  10. #73
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    Pai am instalat programul recomandat de Mihai Dascalescu, am selectat ca si locatie USA, am dat un refresh si apoi imi apareau imaginile ieri, iar azi vad ca mai sunt vreo 40 de minute pana la subdiviziunea SUA.
    Nu stiu daca conteaza dar eu folosesc Google Chrome si am instalat Windows 8

  11. #74
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by florik2000 View Post
    Pai am instalat programul recomandat de Mihai Dascalescu, am selectat ca si locatie USA, am dat un refresh si apoi imi apareau imaginile ieri, iar azi vad ca mai sunt vreo 40 de minute pana la subdiviziunea SUA.
    Nu stiu daca conteaza dar eu folosesc Google Chrome si am instalat Windows 8
    Imi mai apar si mie 35 min.. Deci cred ca merge:d merci.
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  12. #75
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    Da....deci e bine

  13. #76
    senior
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    161
    Reputatie
    1
    mie Kyla mi se pare in mari dureri.....

  14. #77
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Perth Australia
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    Wow Vanessa a avut un sol bun insa am si eu o intrebare, uitindu-ma pe filmulete am observant ca unele gimnaste se opresc in colturi si respira iar intrebarea este aceste gimnaste sint penalizate sau nu?

  15. #78
    senior
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    161
    Reputatie
    1
    e de pe alta lume Biles....

  16. #79
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    Si dupa rotatia de la sol, chiar ma gandeam ca e cat de cat ok arbitrajul...Dar vad ca "recupereaza" din plin la sarituri

  17. #80
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Mai postati si voi impresii note pentru cine nu poate sa vada. Cum se descurca amwricancele?
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    931
    Reputatie
    1
    Biles a sfeclit-o la paralele, dr tot e prima la AA...Karmakar din Indian a executat Produnova ...nu stiu dupa acel E 8.1 daca i-a iesit sau a ratat

  19. #82
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    931
    Reputatie
    1
    Deocamdata la fiecare aparat pe locul 1 este o gimnasta din SUA, la sarituri si sol chiar primele 2 ..ce mondiale!

  20. #83
    sport legend florik2000's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    791
    Reputatie
    1
    Well...daca Locker ia nota mai mare decat Mustafina la paralele, iar Kocian ia 14.300 cu semiratare
    Sper ca echipa Chinei sa-si faca treaba maine

  21. #84
    sport legend myrab3la_19's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,232
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by florik2000 View Post
    Well...daca Locker ia nota mai mare decat Mustafina la paralele, iar Kocian ia 14.300 cu semiratare
    Sper ca echipa Chinei sa-si faca treaba maine
    Locklear are avantaj la nota D fata de Musti si chiar a lucrat frumos, Kocian are iarasi D mare 6.5 si totusi nu s-a dat jos de pe aparat deci cred ca nu primeste chiar 1 punct deductie. Mie chiar mi s-a parut ok notarea cu o singura exceptie Skinner, sper ca dupa Mondiale sa se revizuiasca codul si sa li se scada trisoarelor de genul ei macar 1 punct pentru pseudo saritura Cheng vad ca i-a inspirat si pe rusi ...
    In rest SUA bine pregatite ca de obicei, cam toate si-au facut treaba acolo unde trebuia si conta mai mult, doar Kocian n-a punctat maxim dar nu e asa grav pt echipa acum in calificari, decat pt ea personal ca putea sa prinda o finala

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •