Results 1 to 5 of 5

Thread: Sugestie implementare Tapatalk

  1. #1
    20/20 AO's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    64
    Reputatie
    1

    Lightbulb Sugestie implementare Tapatalk

    Buna tuturor,

    Desi nu sunt un user foarte activ al forumului, vreau sa va aduc la cunostinta de Tapatalk, un app ce poate imbunatati usability-ul forumului pe device-uri mobile.

    Tapatalk este un app ce imbunatateste accesul forumurilor de pe device-uri mobile. Acesta permite user-ului sa aiba o interfata unica de a accesa si primi notificari de pe multiple forumuri in acelasi timp. Acesta este compatibil cu vBulletin 3.7.x, versiunea curenta a platformei pe care o folositi.

    Instalarea se face fara complicatii. Am un prieten admin de forum, ce nu a avut nicio problema cu instalarea si configurarea.

    Acest lucru poate creste volumul de utilizare al forumului, daca luam in considerare faptul ca in ultimii ani din ce in ce mai multi oameni folosesc telefoane/tablete. Eu spre exemplu folosesc desktop-ul doar pentru a lucra cu aplicatii ce necesita putere mare de procesare. In rest folosesc tableta pentru mail-uri, social media, forumuri, etc. pentru ca e mult mai usor de folosit, plus ca primesc centralizat notificari pentru fiecare lucru.

    Ce parere aveti?
    When I'm not reading or rocking out, I just keep walking, or watching others walk.

  2. #2
    20/20 AO's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Ma gandeam ca e posibil sa fi postat gresit. N-am postat initial in sugestii despre site, pentru ca forumul e un concept separat.
    When I'm not reading or rocking out, I just keep walking, or watching others walk.

  3. #3
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    mie mi se pare ok ideea ta.
    retired.

  4. #4
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Ti-am dat report post Poate asa un admin o sa citeasca propunerea ta

  5. #5
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Am facut si eu un topic pe tema in urma cu doi ani cred, dar intre timp a disparut baza de date a forumului . Mi-a zis Vadim ca la urmatorul update de vbulletin. Asteptam...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •