Results 1 to 6 of 6

Thread: Cusurgii ,noua emisiune de pe Prima

  1. #1
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1

    Cusurgii ,noua emisiune de pe Prima

    am asteptat destul de nerabdator debutul emisiunii "cusurgii" de pe prima tv ,produsa de fostii carcotasi gainusa si keghes...
    mai ales avand in vedere succesul cusurgiilor la matinalul de la radio 21 (bine,colo e si meritul unei foarte simpatice voci feminine ,marina neagu ) asteptam cu speranta emisiunea lor tv.
    as fi vrut sa pot spune ca la emisiunea de aseara se poate aplica zicala "la pomul laudat sa nu te duci cu sacul " ,dar , din nefericire a fost mai mult decat atat: gainusa i-a luat un interviu amical gretzosului de v.v.ponta .
    marturisesc ca mi s-a cam aplecat ...
    PS hehehe. mi s-a aplecat asa de tare ca am uitat sa pun un i la "cusurgiii"
    imi cer scuze.
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  2. #2
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    Au succes la Radio 21? Ii preferam pe Matinali de o mie de ori, retardati asa cum erau, dpmdv erau peste adormitul de Gainusa si de vocea aia simpatica (pare cam prostuta fata ) de care zici tu. La TV nici nu mai vorbesc, are Prima niste programe in grila de te doare bostanul.

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    809
    Reputatie
    1
    Matinalii erau mai buni fara discutie.
    [SIZE="2"][FONT="Times New Roman"]Chestia haioasa la aceasta semnatura este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit[/SIZE][/FONT].

  4. #4
    sport legend jo27's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    3,421
    Reputatie
    1
    Eu in masina tot 21 ascultam, desi muzica era de *****, imi placeau cei de la patrula 21... acum, am renuntat. muzica a ramas de *****, iar noul program se asorteaza cu muzica La tv nu ma intereseazanici atit, nici nu stiu pe unde am Prima in grila.

  5. #5
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    <<•Compania lui Mihai Gainusa, Trosc Pleosc Production, a cerut insolventa companiei ce detina postul Prima TV, la scurt timp dupa ce s-a incheiat sezonul emisiunii "Cusurgiii", scrie Paginademedia.ro, care citeaza Dailybusiness.ro. Dosarul a fost inregistrat luni, 17 noiembrie. Separat, tot Paginademedia.ro il citeaza pe Mihai Gainusa explicand: "Am facturi neplatite inca de anul trecut. Pur si simplu nu am fost platit. Ultimele facturi neonorate sunt din sezonul de toamna 2013. Pentru Cusurgiii nu mi s-a dat. Vorbim de plata pentru o parte din sezonul de toamna al Cronicii din 2013, de tot sezonul de primavara si de Cusurgii de acum (...) Da, eu am oprit emisiunea (Cusurgiii - n.red.). Mi s-au dat asigurari ca se vor face plati, dar asta nu s-a intamplat. Nu avea rost sa mai acumulez facturi, sa muncesc degeaba.">>

    Poate ca d'aia este nasoala emisiunea ... cu burta goala nici glumele nu ies asa bune.

    http://economie.hotnews.ro/stiri-med...n-publicis.htm

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  6. #6
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    din nefericire si cronica a devenit la fel de insipida...
    dintr-o emisiune la care era imposibil sa nu razi macar o data cu burta , doua emisiuni triste ...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •