View Poll Results: Pronostic

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Victorie Dinamo Kiev

    6 50.00%
  • Egalitate

    2 16.67%
  • Victorie Steaua

    4 33.33%
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 148 to 149 of 149

Thread: Etapa 2 EL: Dinamo Kiev - STEAUA BUCURESTI 3-1

  1. #148
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    duba, nu mai intrati frate pe teren cand dati peste o echipa cu buget mai mare decat al vostru.
    Iar n-ai inteles!!!! Exact ca si in transferul cu Marica la turci.
    Retine!!!!! Am dat peste o echipa cu un buget mult superior noua. Mai precis de vreo 7-8 mai mare, ceea ce inseamna ca jucatorii lor sunt mult mai valorosi. Este aproape aceeasi situatie ca intre Steaua si Otelul sau Steaua si Rapid. Doar printr-o minune se poate impune, in acest moment, una din cele doua inntr-un meci cu Steaua. De ce ti-e atat de greu sa intelegi????!!!!!

    Quote Originally Posted by dextercioby View Post
    Ei sint zmei cu alborg si otelu', cu echipe adevarate sint cu puta in rinichi (vorba lu' Badea)
    Frustratule, Atunci cand am avut jucatori la fel de buni ca marile echipe am castigat trofee sau am jucat finale sau semifinale. Acum asta-i situatia.

    Si inca ceva. Aalborg nu-i o echipa slaba. Ghinionul lor si norocul nostru au facut sa ne impunem atat de clar.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #149
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,862
    Reputatie
    0
    Hai ba Dubo lasa astea, felicitarile mele sincere pentru rezultat! Sunt bucuros pentru tine!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. 12th March 2015, 20:51
    Reason
    spam

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •