Results 1 to 7 of 7

Thread: Anvelope vara, Anvelope iarna | Vadrexim

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    5
    Reputatie
    1

    Anvelope vara, Anvelope iarna | Vadrexim

    Anvelope cu Pret Redus? Vadrexim 2000 SRL vinde anvelope pentru toate tipurile de autovehicule, anvelope de vara sau all season si anvelope de iarna, marci premium sau de buget, marci cunoscute sau mai putin cunoscute: MICHELIN, DUNLOP, GOODYEAR, CONTINENTAL, BRIDGESTONE, BF GOODRICH, NOKIAN, DEBICA, SAVA, MATADOR, TIGAR, RIKEN, etc.. Anvelope vara, anvelope all season si anvelope iarna pentru toate marcile auto: Opel, Renault, Peugeot, Ford, Fiat, Hyundai, Honda, Rover, Volvo, Skoda, VW, BMW, Mercedes, Dacia, etc... Livrare 100% GRATIS! Montaj la Cumparare, echilibrat roti, presiune cu azot, reglat geometria directiei computerizat, alte lucrari de vulcanizare in Service Roti autorizat RAR. Comanda online anvelope iarna, anvelope vara si jante din aliaj sau tabla pe vadrexim.ro, Tel. 0730 710 764.

  2. 10th November 2020, 20:20

  3. #2
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    din punctul meu de vedere esti doar un raspandac mic si trist


    asta ca si user al forumului; ca om, am prostul obicei sa mictionez pe cei ce de teapa ta (= practica ''meseria'' asta)



    so, be advised :

    always grab waterproof coat in front of logging-in! a hoodie one if possible

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #3
    incepator
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Au oferte extrem de atractive la anvelope, eu pentru compania mea de inchirieri auto otopeni achizitionez de fiecare data de la ei. Preturi bune dar si cauciucurile sunt de calitate.
    Last edited by rentacar85; 26th September 2023 at 10:49.

  5. #4
    incepator
    Join Date
    Mar 2022
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Cred ca tot de acolo am luat si eu cauciucuri vara 205 55 R16 pentru golf 5. Am si montat anvelopele la ei si am plecat gata de drum.

  6. #5
    incepator
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dvv71 View Post
    Anvelope cu Pret Redus? Vadrexim 2000 SRL vinde anvelope pentru toate tipurile de autovehicule, anvelope de vara sau all season si anvelope de iarna, marci premium sau de buget, marci cunoscute sau mai putin cunoscute: MICHELIN, DUNLOP, GOODYEAR, CONTINENTAL, BRIDGESTONE, BF GOODRICH, NOKIAN, DEBICA, SAVA, MATADOR, TIGAR, RIKEN, etc.. Anvelope vara, anvelope all season si anvelope iarna pentru toate marcile auto: Opel, Renault, Peugeot, Ford, Fiat, Hyundai, Honda, Rover, Volvo, Skoda, VW, BMW, Mercedes, Dacia, etc... Livrare 100% GRATIS! Montaj la Cumparare, echilibrat roti, presiune cu azot, reglat geometria directiei computerizat, alte lucrari de vulcanizare in Service Roti autorizat RAR. Comanda online anvelope iarna, anvelope vara si jante din aliaj sau tabla pe vadrexim.ro, Tel. 0730 710 764.


    Ofertele sunt cat se poate de avantajoase intotdeauna compania mea de inchirieri auto se bazeaza pe colaborareea cu ei

  7. #6
    incepator
    Join Date
    May 2023
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Oferte foarte atractive pe site-ul tau. O gama larga de masini pentru diferite scopuri. Preturile sunt normale, iar blogul de pe site este excelent - informativ.

  8. #7
    incepator
    Join Date
    Jan 2024
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Au anvelope la costuri destul de avantajoase merita o recomandare.




    inchirieri auto otopeni
    inchirieri auto bucuresti

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •