Page 12 of 27 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 232 to 252 of 559

Thread: Comentarii meciuri NFL - LIVE - Sezonul 2014

  1. #232
    junior
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Istanbul/Constanta
    Posts
    67
    Reputatie
    1
    Oare cei de la Giants stiu ca un meci are doua reprize si nu una? A ajuns sa ne bata si Jacksonville.

  2. #233
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    oricum sezonul e gata pt giants. daca se pare ca HC nu va mai reveni pt sezon 2015, pe espn, spunea cineva ca e posibil sa nu revina nici eli... Poate giants vor sa-l drafteze pe mariota de la Oregon

  3. #234
    No.14 sosososik's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Targoviste
    Posts
    621
    Reputatie
    1
    [B]Steaua Bucuresti--Rafael Nadal[/B]

    Valencia C.F*New York Giants*Detroit Red Wings*Detroit Pistons*Valentino Rossi*Ronnie O'Sullivan*Bode Miller

  4. #235
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    jordy nelson - Rodgers, cel mai productiv qb-wr din nfl.
    la td lui jordy, mi se pare ca piciorul lui jordy e out of the field si apoi atinge cu mingea chestia aia de la coltul endzone. the refs au confirmat td-ul in sfarsit

  5. #236
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    sunt f dezamagit de defensiva noastra in prima repriza. e bun Rodgers, dar l-am lasat prea usor sa faca ce vrea.

  6. #237
    junior
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Istanbul/Constanta
    Posts
    67
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    oricum sezonul e gata pt giants. daca se pare ca HC nu va mai reveni pt sezon 2015, pe espn, spunea cineva ca e posibil sa nu revina nici eli... Poate giants vor sa-l drafteze pe mariota de la Oregon
    Daca nu il fura nimeni inainte, ar fi un draft perfect, desi cred ca si Jets, Titans sau Buccs ar putea fi interesati de Mariota. Sa speram ca Giants pierde tot si o sa fie no.1 in draft.

  7. #238
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    ai uitat de raiders... one possession game in Wisconsin.we have a ball game

  8. #239
    junior
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Istanbul/Constanta
    Posts
    67
    Reputatie
    1
    Nu i-am uitat, dar cred ca vor merge pe Carr si sezonul urmator cel putin. Asa cum si Jacksonville cred ca vor merge pe mana lui Bortels.

  9. #240
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    raiders sunt o franciza intr-o continua degringolada.ce ar mai conta daca isi mai iau un qb ? oricum rookie contracts nu mai au sume aberante.

  10. #241
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Nu-mi vine sa cred ca cele mai multe puncte s-au inscris in meciul Vikings-Jets
    This is a flower ...
    _____________________

  11. #242
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    cu decizia asta idioata de a anula TD-ul lui McCourty pt o inexistenta infractiune de helmet to helmet hit cand e vizibil din luna ca e umar in umar la Browner eu imi bag picioarele in el de fotbal si ma culc....

  12. #243
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    stai linistit,e aceeasi chestie care a fost si cu Packers,deosebirea e ca aia au o echipa mai buna si cu putin ajutor ne au si batut,aici Rivers n a putut, imediat dupa prima interceptie a mai dat una si n au mai avut ce face.....oricum mizerabil,daca te uiti la cate penalizari avem in fiecare meci e cam clar ca nu le suntem simpatici

  13. #244
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Noroc ca s-a intamplat asta celor de la Patriots. Abia dupa 2 ani observati fazele astea de rahat, dupa 2 ani in care Brandon Meriweather a lasat aproape 400.000$ in amenzi celor de la NFL pentru astfel de lovituri. Iar ce e si mai ironic e faptul ca Belichick si Kraft au puterea de a influenta Rules Committee si deja au aparut in presa zvonuri cum se va baga helmet-to-helmet hit la video reviews de anul viitor. Oare cum credeti ca se simt Bernard Pollard sau Brandon Meriweather acum? Oare isi vor primi banii inapoi?
    This is a flower ...
    _____________________

  14. #245
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Pollard sper ca nu, am o ura personala pe el dupa ce le-a rupt picioarele lui Brady si Gronkovski si i-a trimis pe IR.
    iar Merywather parca a jucat si la Pats, nu? si atunci lua penalizari peste penalizari pt big hits... ce dracu, Kraft si BB dormeau pe ei?ce *******i, sa stea asa 5 ani si sa nu influenteze ei comisiile de atunci? ca doar la Patriots se vor face analzie de review pe big hits, nu la toate echipele in toate meciurile, asa sugerzi tu, nu?

  15. #246
    sport legend Sinisther's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by patriot View Post
    oricum mizerabil,daca te uiti la cate penalizari avem in fiecare meci e cam clar ca nu le suntem simpatici
    nu stiu de ce va plangeti:

    Penalizari: NE-6 SD-8 ...doar ca voi ati luat din alea cu yari multi pt indisciplina(facemask, tripping, unsportsmanlike, etc) ... it's called "being a punk ass team" nu una persecutata

  16. #247
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ayrton View Post
    Pollard sper ca nu, am o ura personala pe el dupa ce le-a rupt picioarele lui Brady si Gronkovski si i-a trimis pe IR.
    iar Merywather parca a jucat si la Pats, nu? si atunci lua penalizari peste penalizari pt big hits... ce dracu, Kraft si BB dormeau pe ei?ce *******i, sa stea asa 5 ani si sa nu influenteze ei comisiile de atunci? ca doar la Patriots se vor face analzie de review pe big hits, nu la toate echipele in toate meciurile, asa sugerzi tu, nu?
    1. Merryweather e la Redskins de 3 ani.

    2. Amenzile si penalizarile astea stupide au inceput sa fie sub lupa NFL de 2 ani de cand au pierdut procesul contra NFLPA pentru pensiile si asigurarile medicale ale fostilor jucatori.

    3. Nu stiu ce varianta a limbii romane ai folosit tu pentru a citi ce am scris eu, dar eu nu am sugerat NICAIERI ca sa se bage o regula de video review "doar" pentru Patriots. Eu vreau doar ca regulile sa nu se mai schimbe "doar" atunci cand cei de la Patriots sunt dezavantajati. ex: Pollard -> genunchi Brady - > penalty for illegal hit below the QB waist. Regula asta e tampita si nu trebuia niciodata aprobata. De cate ori ai vazut DEs impinsi de OL direct in genunchiul unui QB. Regula a fost data pentru a proteja QB unor echipe. Eu tin minte de multe ori cum Josh Freeman isi lua un placaj direct in genunchi si nu se arunca nici un steag. Acum a trebuit ca Patriots sa riste sa piarda un meci ca sa observe toata lumea ce zic eu si multi alti fani NFL despre aceasta regula tampita de la helmet-to-helmet hit. NFL incepe sa semene cu FIFA din ce in ce mai mult zilele astea.
    This is a flower ...
    _____________________

  17. #248
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    WOW...Chiefs nu au mai reusit un WR TD de peste un an si 5 zile! )
    This is a flower ...
    _____________________

  18. #249
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    Browns si Manziel ,incredibil,unii sunt prosti mai tot timpul

  19. #250
    incepator
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    23
    Reputatie
    1
    primul contact al lui Menziel cu defensivele din NFL este mai mult decit dur pentru el....

  20. #251
    junior
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Istanbul/Constanta
    Posts
    67
    Reputatie
    1
    Beckham Jr. prinde cam tot ce arunca Eli spre el: 12 rec/143 Yds/3 TDs pana acum

  21. #252
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    avem o divizie puternica,Bills si Dolphinsau echipe bune iar Jets c un QB decent la fel.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •