Page 5 of 27 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 559

Thread: Comentarii meciuri NFL - LIVE - Sezonul 2014

  1. #85
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Ma uit la meci in reluare acum. Nici nu au trecut 3 minute din transmisie si deja Phil Simms a facut 10 greseli de exprimare. Nu inteleg cum omul asta ramane angajat la CBS.
    This is a flower ...
    _____________________

  2. #86
    sport legend Sinisther's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    Se pare ca la Thursday night football ,echipa invingatoare castiga la o medie de 28 de puncte... Naspa ca Rodgers a fost scos in sfertu 4, il am la fantasy.

    In mod exceptional, am vazut meciul in transmisia celor de la sport1. Penibil comentariu. Longin si cu celalalt, au comentat precum ar face-o 2 prieteni care merg intr-un sports bar sa vada un meci de nfl.

    Longin e total pe langa cu comentariul sportiv... la un moment dat, a spus ca a vazut el in America, carti despre... numele pe care si le aleg oamenii.Facand referire la numele celui de la packs, haha ..La interceptia lui peppers, longin a zis ca ponder i-a dat-o direct lui peppers, cand de fapt, pe reluare s-a vazut clar ca mingea a fost deviata.Un jucator de la Vikings, a fost lovit de unu de la packs, iar longin a spus ca "ai vazut cum topaia cel de la Vikings, parca era electrocutat". WTF?

    Dupa interceptia data de Flynn, login a zis ca "a dat cu mucii in fasole"... cum sa spui asa ceva pe comentariu ? Dupa cate tampenii a spus pe comentariu, longin a mai avut tupeu sa spuna ca, nu intelege cum ponder si Flynn, au aruncat acele interceptii, de parca " au venit direct de pe strada". Cand esti totalmente pe langa subiect, longin mai are tupeu sa faca misto de jucatori. longin e produsul sistemului de pile din tvr. fara mamicuta care s-a facut remarcata prin "memorialul durerii", longin nu ajungea la tvr. La cat de incompetent e, din pacate suge bani din 3 locuri, bani publici tvr, bani de rds si bani de la sport1. Intr-o mass media normala, longin curata mese la KFC.

    Nici colegu lui longin n-a fost mai breaz.Ii lingea in palma lui longin. A dat-o de gard, cand a spus ca in meciul de aseara, daca packs aveau chef, le dadeau 100 de puncte...

    Acum cativa ani, pentru anumite meciuri transmise de sport1, se pastra comentariu celor din America,ceea ce era f bine. Asadar, cu asa comentatori mioritici de nfl, ma lipsesc de NFL pe programe din ro, nu ajuta cu nimic intelegerea acestui sport de catre romani...ei fac comentariu ca intre prieteni. Tinand cont de gradul ridicat de acces la internet din ro, cei care vor sa devina fani ai acestui sport, mai bine se uita pe stream, decat sa fi maltratat cu astfel de comentariu.
    asa suntem noi, daca nu se transmit, ne suparam ca de ce nu se transmit. Daca se transmit, ne suparam pe comentariu si zicem ca mai bine nu transmiteau

    uite, eu ma ofer sa fac comentariul la orice meci Packers...te bagi la meciul cand joaca cu Patriots(parca cu ei tineai, sau gresesc) .... poate ne citesc si ne cheama, stam in studio cu Domnu' Longin si ii pupam palma

  3. #87
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sinisther View Post
    asa suntem noi, daca nu se transmit, ne suparam ca de ce nu se transmit. Daca se transmit, ne suparam pe comentariu si zicem ca mai bine nu transmiteau

    uite, eu ma ofer sa fac comentariul la orice meci Packers...te bagi la meciul cand joaca cu Patriots(parca cu ei tineai, sau gresesc) .... poate ne citesc si ne cheama, stam in studio cu Domnu' Longin si ii pupam palma
    exista varianta la sport1. asadar nu se aplica "ca de ce nu se transmit" pupa tu

  4. #88
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by campuscodi View Post
    Ma uit la meci in reluare acum. Nici nu au trecut 3 minute din transmisie si deja Phil Simms a facut 10 greseli de exprimare. Nu inteleg cum omul asta ramane angajat la CBS.
    Ha, ha, intr-adevar slab Simms, cred ca nici nu se documenteaza cuum trebuie. Din pacate sunt multi comentatori plictisitori, eu nici nu le acord atentie, prefer doar sa ma uit la meci si sa-i ignor. Collingsworth, Mayock imi plac cat de cat pentru ca arata din cand in cand ce s-a intamplat de fapt la unele faze.
    Build The Monster

  5. #89
    Colts fan codrutc's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Hamden, Connecticut, USA
    Posts
    4,441
    Reputatie
    1
    Ce posturi mai transmit NFL in Romania? Sport 1 si mai cine?
    Build The Monster

  6. #90
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    cred ca Sport 1, dar eu care am si RDS si Astral nu l prind,am inteles ca e doar digital......niciunul dintre baietii care comenteaza nu mai intra p aici,dupa cum vezi forumul e cam praf,in loc sa progresam dam in spate ca racul

  7. #91
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by codrutc View Post
    Ce posturi mai transmit NFL in Romania? Sport 1 si mai cine?
    Doar Sport 1
    This is a flower ...
    _____________________

  8. #92
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Sunt curios ce va face Dallas azi cu Houston.
    This is a flower ...
    _____________________

  9. #93
    Titanul anthynidiany's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bacau
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Titans sunt sub orice critică
    dacă nici pe Browns nu-i bați când ai 28-3 pe cine naiba să mai bați
    alt sezon ratat

  10. #94
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Nu o sa fie TD in Broncos-Cardinals
    This is a flower ...
    _____________________

  11. #95
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Demaryus e fenomenal, asa ceva....

  12. #96
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    Bills s au desteptat si l au pus pe Orton,bine ca Rex nu l scoate pe Bambi ca eram mancati,Delfinii il tin pe nataraul ala ceea ce e bine iar noi o sa ne chinuim tot sezonu

  13. #97
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    o prima repriza buna pt Pats, cu Revis anulandu-l complet pr AJ Green, singura parte care trebuie imbunantatita este pass rushul, mi-e dor de niste sacks.

  14. #98
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    ce scheme a ales mcdaniels la fumble.....trebuie sa plece ca nu facem nimic cu el

  15. #99
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    McDaniels 4ever!
    doar ca sa-l oftic pe asta de deasupra care pare sa creada ca e vina lui McDaniels cand in primele etape defensiva juca prost!
    This is a flower ...
    _____________________

  16. #100
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    cu atitudinea asta superioara o sa ramai singur pe forum,nu e prima oara cand ma jignesti si nu ti am zis nimic,nu ti am spus niciodata ca gresesti sau altceva,ASTA de deasupra nu o sa ti zica niciodata nimic

  17. #101
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    meci egal....panthers@bengals...cand se bat felinele, iese X...

  18. #102
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    sper ca dallas sa nu piarda la mai mult de 7 puncte. Stephen A smith a pus un pariu cu bayliss, ca dallas pierde la mai mult de un td. iar daca nu ii iese pariul, a smith va trebui sa poarte tricoul lui romo, timp de o saptamana asadar, LETS GO COWBOYS!

  19. #103
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Ca pasa a prins Terrence Williams!!!
    This is a flower ...
    _____________________

  20. #104
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    TD vacarii ! bun, bun. cu 3 min ramase, si cu 4 puncte in plus, Stephen a smith va purta tricou lui romo

  21. #105
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Skip Bayless ‏@RealSkipBayless · 2m2 minutes ago
    My Dallas Cowboys just made Stephen A. Smith wear a Tony Romo jersey on air - and they didn't even need the 8 points he gave me.


    o sa ma uit toata saptamana la first take, numa sa-l vad pe rasistu cum e imbracat cu tricoul lui romo

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •