Page 4 of 27 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 559

Thread: Comentarii meciuri NFL - LIVE - Sezonul 2014

  1. #64
    junior
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Istanbul/Constanta
    Posts
    67
    Reputatie
    1
    Ce spuneti de meciul pe care il face pana acum Teddy Bridgewater?

  2. #65
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Are o linie ofensiva bestiala.
    Sa nu uitam ca AP a alergat 2000 de yarzi in spatele lor, si acum acesti 2 necunoscuti RBs par All-pro dupa cum alearga. Dar sa fim seriosi, daca te uiti la reluari vezi cum Vikings OL imparte Falcons DL in 2 la cam fiecare faza. UNSTOPPABLE!
    This is a flower ...
    _____________________

  3. #66
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Statistic vorbind.... cei mai buni jucatori ai aceste etape:
    https://www.profootballfocus.com/blo...e-week-week-4/
    This is a flower ...
    _____________________

  4. #67
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    in curand va incepe presa din state sa discute despre inimaginabilul subiect nu daca Tom Brady mai este sau nu elite ci daca nu cumva e momentul sa fie benched si sa fie Garropollo starting qb pt Pats...

  5. #68
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    mai bine ne ducem la culcare,e prea mult,ultima oara cand am jucat asa a fost cu Saints cand au castigat SB dar am incercat,din pacate acum nu incercam nimic,eu am vazut de anul trecut ca mcdaniels e total depasit dar cine sunt eu?...un biet chibit dintr o tara de care ei n au auzit,din pacate BB a imbatranit si a devenit sentimental,trebuie schimbati antrenorii de ofensiva si de defensiva precum si cel de OL cu care am inteles ca baietii nu se inteleg,pana acum am avut meciuri usoare si ne am chinuit teribil,de acum incolo urmeaza greul,estimez 5-6 victorii....Bills s au desteptat si l pun pe Orton,probabil si Jets cu Vick si o sa avem mari probleme......asa scheme slabe de ofensiva n am vazut la nimeni,omul este total pe langa iar cand treaba merge prost se pierde total

  6. #69
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    in timp ce scriam am dat TD?...cum s a intamplat minunea?

  7. #70
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    mult noroc pe Chiefs in seara asta asta,oricum sunt o echipa slaba,am numarat cel putin 7-8 faze de bulan ,noi trebuie sa jucam cu tinerii si sa consideram sezonul pierdut,sa fim in fata la draft si reconstructie......clar ar trebui sa dispara Ridley,Solder,Amendola,Wendell,Connolly....n are sens sa te faci de ras in halul asta.......eu cand urlam de LB in draft stiam de ce

  8. #71
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    McDaniels ca McDaninels dar executiile lui Brdy sunt eparte de ce pretentii avem...

  9. #72
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    toata lumea stia cum joaca Chiefs in afara de noi,sa l lase pe Jimmy sa arunce,White sa alerge.......si sa aduca un fan din tribune sa comande schemele ofensive,oricum o sa faca mai mult decat prostu ala

  10. #73
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    ce spuneam:Jimy si White......am inceput sa ma pricep la sportu asta,nu trebuie sa jucam sezonul asta pt playoff

  11. #74
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    BRAVO baieti,asta trebuie sa facem sezonul asta,bravo Jimmy,nu conteaza ce faci,arunca,LaFell,meci bun la fel ca precedentu

  12. #75
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    eh, s-au relaxat si Chiefs... OL e varza, acolo mi se pare buba...

  13. #76
    No.14 sosososik's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Targoviste
    Posts
    621
    Reputatie
    1
    [B]Steaua Bucuresti--Rafael Nadal[/B]

    Valencia C.F*New York Giants*Detroit Red Wings*Detroit Pistons*Valentino Rossi*Ronnie O'Sullivan*Bode Miller

  14. #77
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    se pare ca noul antrenor nu e apreciat de baieti,trebuie inceputa reconstructia,nu trebuie sa ne mai mintim ,mai bine c un an inainte decat c un an dupa,Brady nu e n forma ar trebui sa mai joace si Jimmy,White inaintea lui Ridley si Bolden....in ofensiva Dobson,Tyms,Kembrell........norocu nostru e ca avem divizie slaba dar vad ca incep sa si dea seama si ceilalti unde au probleme,daca invatam ceva din meciul asta e bine daca nu atunci o sa fie o reconstructie lunga.....antrenorii de ofensiva si defensiva trebuie sa plece,gata cu semtimentalismul

  15. #78
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Problema celor de la Patriots sunt drafturile extrem de slabe facute de management de cand a plecat Pioli. Antrenorii sau Brady nu au nimic. Relax people. Eu am pevazut problemele astea de mult timp. Ma suprinde cum echipa asta a mai prins un SB fara WRs si CBs.
    This is a flower ...
    _____________________

  16. #79

  17. #80
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    ce baiat simpatic esti,mai sa mi doresc cateo asemenea infrangere ca sa te mai vedem p aici,cat despre poza,un sincer nu,multumim,sper ca grasanu sa nu ne faca o nefacuta si sa l trimita pe Geno pe banca,baiatul asta e izvor de turnovers,doar asa o sa facem si noi ceva sezonul asta......in ceea ce priveste ce spune campuscodi:nu cred ca e chiar adevarat,eu spun ca am avut drafturi decente in ultimul timp,n am draftat in prima runda niciun Marouney in schimb cred ca cu acel 2 round pick cu Tavan Wilson am dat gres,cand noi avea nevoie de LB iar Lavonte David era inca acolo.....fanii Pats spun in genere ceea ce spun si eu de ceva vreme:afara mcdaniels si Patricia+cativa jucatori,daca in anii trecuti ii gaseam scuze lui Patricia acum nu mai are,cu ce jucatori are poate face o defensiva de top,el e buba.....in ofensiva mcdaiels e praf si o spun de la 12-4 de anul trecut....BB trebuie sa se desparta de ei +de antrenorul de OL.......ps:poate gaseste la Rutgers ceva ca ne a inebunit pe toti cu aia......

  18. #81
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Fanii pats sa se bucure cat mai pot de Brady, caci dupa ce se retrage, in draft nu dai zilnic peste un Andrew luck.....Deja a trecut peste 10 ani de la ultimul SB al patriotilor.Parca is prea multi

  19. #82
    manager
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    271
    Reputatie
    1
    Avem deja un QB care va fi peste Andrew Luck. Jimmy Garropollo, mark my words

  20. #83
    sport legend Sinisther's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Muggs View Post
    Avem deja un QB care va fi peste Andrew Luck. Jimmy Garropollo, mark my words
    http://www.youtube.com/watch?v=U6HYzfEZPXc

  21. #84
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Se pare ca la Thursday night football ,echipa invingatoare castiga la o medie de 28 de puncte... Naspa ca Rodgers a fost scos in sfertu 4, il am la fantasy.

    In mod exceptional, am vazut meciul in transmisia celor de la sport1. Penibil comentariu. Longin si cu celalalt, au comentat precum ar face-o 2 prieteni care merg intr-un sports bar sa vada un meci de nfl.

    Longin e total pe langa cu comentariul sportiv... la un moment dat, a spus ca a vazut el in America, carti despre... numele pe care si le aleg oamenii.Facand referire la numele celui de la packs, haha ..La interceptia lui peppers, longin a zis ca ponder i-a dat-o direct lui peppers, cand de fapt, pe reluare s-a vazut clar ca mingea a fost deviata.Un jucator de la Vikings, a fost lovit de unu de la packs, iar longin a spus ca "ai vazut cum topaia cel de la Vikings, parca era electrocutat". WTF?

    Dupa interceptia data de Flynn, login a zis ca "a dat cu mucii in fasole"... cum sa spui asa ceva pe comentariu ? Dupa cate tampenii a spus pe comentariu, longin a mai avut tupeu sa spuna ca, nu intelege cum ponder si Flynn, au aruncat acele interceptii, de parca " au venit direct de pe strada". Cand esti totalmente pe langa subiect, longin mai are tupeu sa faca misto de jucatori. longin e produsul sistemului de pile din tvr. fara mamicuta care s-a facut remarcata prin "memorialul durerii", longin nu ajungea la tvr. La cat de incompetent e, din pacate suge bani din 3 locuri, bani publici tvr, bani de rds si bani de la sport1. Intr-o mass media normala, longin curata mese la KFC.

    Nici colegu lui longin n-a fost mai breaz.Ii lingea in palma lui longin. A dat-o de gard, cand a spus ca in meciul de aseara, daca packs aveau chef, le dadeau 100 de puncte...

    Acum cativa ani, pentru anumite meciuri transmise de sport1, se pastra comentariu celor din America,ceea ce era f bine. Asadar, cu asa comentatori mioritici de nfl, ma lipsesc de NFL pe programe din ro, nu ajuta cu nimic intelegerea acestui sport de catre romani...ei fac comentariu ca intre prieteni. Tinand cont de gradul ridicat de acces la internet din ro, cei care vor sa devina fani ai acestui sport, mai bine se uita pe stream, decat sa fi maltratat cu astfel de comentariu.
    Last edited by SwedishMafia; 3rd October 2014 at 13:23.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •