Results 1 to 3 of 3

Thread: Marius Lacatus s-a despartit de CSMS Iasi !

  1. #1
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0

    Arrow Marius Lacatus s-a despartit de CSMS Iasi !

    Dupa doar cinci etape consumate din aceasta editie de campionat antrenorul Marius Lacatus s-a despartit de nou-promovata CSMS Iasi.

    "În urma deciziei Comitetului Director s-a decis rezilierea înțelegerii cu Marius Lăcătuș. Am decis de comun accord să reziliem contractul. Locul lui Marius Lăcătuș va fi luat de Ionuț Chirilă, cu care am ajuns la un acord verbal"

    http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...si-nid-109028/


    Daca doriti sa comentati .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #2
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    inca o decizie proasta.mult prea devreme.

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    "În urma deciziei Comitetului Director s-a decis rezilierea înțelegerii cu Marius Lăcătuș. Am decis de comun accord să reziliem contractul. Locul lui Marius Lăcătuș va fi luat de Ionuț Chirilă, cu care am ajuns la un acord verbal"

    na ca acu' imi pica fisa, parca-l vad la Steaua in locul lui Galca .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •