View Poll Results: Cine se califica?

Voters
34. You may not vote on this poll
  • Steaua

    20 58.82%
  • Ludogoret

    14 41.18%
Page 3 of 67 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 43 to 63 of 1398

Thread: Playoff CL: STEAUA - Ludogoret Razgrad

  1. #43
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Am citit "Galca e antrenor..." si m-am oprit. Galca e antrenor?

    A pierdut supercupa, a castigat cu emotii aproape toate meciurile, echipa a luat gol de la toti descultii, vezi rapid,csu, aktobe, apararea e vai de ea, mijloc inexistent si atacul e haotic.
    Are si el o circumstanta atenuanta, are un patron handicapat, dar asta nu scuza faptul ca nu se vede nimic bun in jocul echipei, ba mai mult, e o scadere evidenta de potential fizic.
    E bine sa iei in considerare si factorul timp, dar totusi... nu e ca si cum ar antrena pt prima data o echipa de club. Sau?
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  2. #44
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by nayram View Post
    Daca tii cu fotbalul romanesc tii cu Steaua. In CL primim 4 puncte din start
    De unde? Nasu nu mai e la UEFA!

    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Nici o problema pentru Steaua. Se pisa pe bulgari cu rezervele. Cu juniorii, de fapt.
    Si cu maseurii, cu suporterii, cu portarii de la stadion... romani get beget.

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ma pis pe hamza si pe ludogoret
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #45
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    a pierdut supercupa, asta e argumentul tau?
    frate, ai un lot de jucatori care de 2 ani joaca ceva, tu vi in 2 luni sa schimbi asta? da, sunt emotii, steaua nu are control la mijlocul terenului : nu are inchizator si au schimbat stilul de joc.
    cred ca peste 70 la suta din golurile date pana acum au venit din faze foarte asemanatoare cu finalizari din centrul careului. treaba asta s-a lucrat, baietii - fara sa fie atacanti de meserie mereu sunt in pozitii de finalizare pe faza de atac.

    avem jucatori in regres, avem probleme la centrul terenului (desi eu cred ca neagu ar fii rezolvat din ele), echipa nu a "turat motoarele" nici macar o singura data intr-un meci intreg sau o repriza.

    ce e becalizarea asta : dupa 2 luni tragem concluzii despre antrenori, jucatori..
    retired.

  4. #46
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    am fost pe stadion si cand in min 35 era 5-0 pentru stuttgart...
    am fost pe teren si cand era 4-0 pentru chelsea...

    sa nu uitam ca de ex real madrid a batut-o pe galata cu drogba, sneider etc cu 6-1 la ei acasa...

    nu prea am chef sa ma duc la stadion sa "imi iau" 0-5...si pe bilet de 200 RON la peluza...


    nu mai vrb de echipa u20...pai anul asta ce facem...iar imprumutam echipa de pusti a viitorului...ca este regula...nu ai echipa u20, nu poti participa nici in UCL...


    plus: dintre jucatorii mai rasariti: au plecat asa: tataruseanu, chiriches, gardos, bourceanu, pintilii, rusescu..si daca intram in grupe, mai pleaca 2-3...

    si voi vreti grupele UCL...pentru ce ? ca oricum banii primiti nu intra in club ?
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  5. #47
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    daca nu cadeam cu astia poate ma durea in cot.
    la retur o sa vedeti defapt ca aia pe care toti taranii ii injura tin clubul asta viu. o sa fie probabil cea mai misto deplasare din sezon daca turul e ok.
    retired.

  6. #48
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Doar acum v-ati prins ca ciobanul jefuieste clubul?De mult timp si-a recuperat banii investiti in club.Ar trebui un audit la club, sa vedem cati bani si-a luat ciobanul.

  7. #49
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    ciudat, a inceput lumea sa il huleasca pe cioban mai nou..
    retired.

  8. #50
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    Doar acum v-ati prins ca ciobanul jefuieste clubul?De mult timp si-a recuperat banii investiti in club.Ar trebui un audit la club, sa vedem cati bani si-a luat ciobanul.
    man,esti mai tanar,eu si prietenii mei eram fugariti de gorile prin 2005 si tot stadionul era cu jiji iar la televizor ne prezentau drept drogati,daca tot stadionul ar fi impotriva lui ar pleca ,problema e ca majoritatea stelistilor sunt de fapt becalisti....eu m am saturat si stau acasa,sa mai protesteze si altii ca eu nu mai vreau sa ma caute lumea interlopa p acasa

  9. #51
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    ascultati-l pe om. nu vreti sa va caute tovarasii lu mircea nebunu pe acasa. ciobanu pleaca doar cu protestele a unor mii / zeci de mii. si pe unii nu putem conta
    retired.

  10. #52
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1

    ...vfvf

    Quote Originally Posted by reivan View Post
    ascultati-l pe om. nu vreti sa va caute tovarasii lu mircea nebunu pe acasa. ciobanu pleaca doar cu protestele a unor mii / zeci de mii. si pe unii nu putem conta
    ce pana mea

  11. #53
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    reivane vroiam sa ti trimit un mesaj dar vad ca nu merge

  12. #54
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    butoanele gresite
    retired.

  13. #55
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    nu pot bre

  14. #56
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    da mi un mesaj gol

  15. #57
    sport legend nayram's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by eventHorizon View Post
    Nu mai bine il f** castraveciorii in c*r pe cioban si-l invata o lectie usturatoare, decat sa ii dea apa la moara cu "bani putini-performanta sigura"? Just asking
    Am mai ratat CL cu ciobanu si degeaba ca tot nu investea mai mult sezonul urmator. Asa ca de ce sa ma mai enervez si sa visez la cai verzi pe pereti si transferuri de milioane de euro.
    Prefer sa ii sustin pe astia care ii avem. Altii doar viseaza la keseru, stanciu sau chipciu

  16. #58
    sport legend nayram's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    e plin forumul de prostestatari

  17. #59
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SwedishMafia View Post
    Doar acum v-ati prins ca ciobanul jefuieste clubul?De mult timp si-a recuperat banii investiti in club.Ar trebui un audit la club, sa vedem cati bani si-a luat ciobanul.
    Am facut un audit doar pentru tine

    http://www.prosport.ro/fotbal-intern...-cola-13051181
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  18. #60
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    articolul da in *****. steaua dependenta de banii ciobanului cu semifinala uefa si grupe ucl cu investitii minime? atunci nu s-a scos profit pt oier?
    retired.

  19. #61
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Doamne cat negativism... mie imi place sa fiu negativ doar cand vine vorba de dinamo si rapid
    Ma pis pe hamza si pe ludogoret
    Ca sa te pisi trebuie sa mergi la meci.
    Are cine comenta meciul pe forum.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  20. #62
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    ludogorets a deschis deja scorul.a inscris hamza .
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  21. #63
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,873
    Reputatie
    0
    Imi place acest Hamza, se vede ca a jucat la rivala Petrolul!
    Imi place si rivalitatea noastra cu Petrolul, echipa adevarata, decat sa-l lase la Steaua mai bine-l da la inamicii lor, sigur l-o fi sunat si i-o fi zis "Noi te-am inventat, nu Steaua, sa nu indraznesti, fara noi inca jucai descult prin Uganda!" si copilu s-a conformat!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •