View Poll Results: Cine castiga finala mica?

Voters
23. You may not vote on this poll
  • Brazilia

    8 34.78%
  • Olanda

    15 65.22%
Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 169 to 173 of 173

Thread: Finala mica CM 2014: Brazilia - Olanda 0-3

  1. #169
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Fotbalul naste pasiuni mortale: Andres escaobar a fost impuscat dupa un autogol, Romario vrea sa-i trimita la inchisoare pe responsabilii fotbalului din Brazilia, jucatorii intra si ei in joc si cer iertare
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  2. #170
    sport legend Loup de Mer's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Antillia, Rockall
    Posts
    1,264
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Scuze ca intreb : esti genul care plange mult ?
    Nu pare genul si, din cate mi-am dat seama, se pricepe la fotbal mai mult ca 2/3 din cei care posteaza pe forum.

    Intre mine si Cristyniku a avut loc mai demult un schimb memorabil de replici. Eu am zic ca "toti bucurestenii sunt nesimtiti", iar ea a raspuns ca "nu este adevarat".
    Sweet jumping mother of marmalade! Shave my leg and call me Grandpa!

    [I][SIZE="2"]*căzut din copac în ocean...[/SIZE][/I]

  3. #171
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Loup de Mer View Post
    Nu pare genul si, din cate mi-am dat seama, se pricepe la fotbal mai mult ca 2/3 din cei care posteaza pe forum.

    Intre mine si Cristyniku a avut loc mai demult un schimb memorabil de replici. Eu am zic ca "toti bucurestenii sunt nesimtiti", iar ea a raspuns ca "nu este adevarat".
    Pai daca ai generalizat, normal ca nu e adevarat. Si ti-am adus argumente....

    @Leul Oltean: Nu, sunt doar mai sensibiloasa. Dar simpatizez Brazilia din mai multe motive. Nu stiu de ce trebuie sa ma explic pentru ca imi pare rau de ei sau de ce n-ar trebui sa-mi para. Nu prea am vazut alte generatii ale Braziliei jucand, dar chiar si-asa e clar ca cei de acum nu se ridica la nivelul predecesorilor lor.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  4. #172
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    cel putin am castigat aici... recunosc ca la inceputul turneului nu ma gandeam nici macar la semifinale.

    http://i.imgur.com/af4C6ig.gif
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #173
    sport legend Loup de Mer's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Antillia, Rockall
    Posts
    1,264
    Reputatie
    1
    Probabil cea mai buna echipa a turneului, dar ghinionista, ca de obicei
    Sweet jumping mother of marmalade! Shave my leg and call me Grandpa!

    [I][SIZE="2"]*căzut din copac în ocean...[/SIZE][/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •