View Poll Results: Cine a castigat

Voters
25. You may not vote on this poll
  • DiabLo

    19 76.00%
  • MariusTR

    6 24.00%
Page 4 of 22 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 460

Thread: Votati DiabLo vs MariusTR

  1. #64
    DBNTD Sergiu's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Cluj Napoca / Baia Mare
    Posts
    2,993
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SHADOW View Post
    Intr'o predictie factorul de noroc este "0"
    Acuma banuiesc ca esti parior si tu si iti susti clauza.
    Sa stii ca daca ai o strategie buna poti sa castigi bani si la ruleta.

    Pariurile sunt joc de noroc: vezi golurile in ultimele minute, deciziile gresite ale arbitrilor, gafele jucatorilor etc.
    Acuma daca cineva e atat de obsedat de pariuri ca le-a facut sursa lui de existenta e altceva. Nu e normal si practic traieste din bani altora(care pierd la pariuri). Nu face nimic util societatii, e doar un alt personaj care-si pune sufletul in joc pentru niste bani. (banuiesc ca e dependent de pariuri, doar daca sin asta traieste)

  2. #65
    Sir Ballack Ballack_29's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,650
    Reputatie
    1
    esti cumva invidios sergiule? Toata lumea in ziua de azi face ceva util societatii dar pentru bani,fara bani ai putea trai?

  3. #66
    biancoceleste.. racer06_lazio's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bv
    Posts
    645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    hai raspunde la intrebarile astea:

    Tu cat castigai Marius la 18 ani ? Dar acum, cat castigi? Ce job ai ? Ce masina ai?
    Tu ce facultate ai terminat, Marius ?
    Tu cu cine locuiesti Marius ? Daca locuiesti singur casa ti-ai cumparat-o din banii tai, sau ai primit-o ?
    Tu esti insurat Marius? Ai copii ?



    MESAJE BOLDUITE, REPETATE - PENTRU CA SE PARE CA AI ANUMITE PROBLEME CU VEDEREA SI NU VEZI UNELE CHESTII! INCERCI SA TE ESCHIVEZI !
    in primul rand nu stiu daka am voie sa postez aici( ma refer la numarul meu de posturi.)....si imi e lene sa citesc regulamentul..dar...
    dupa umila mea parere diablo prin intrebarile pe care le-a pus incearka sa demonstreze (urmanad scopul bataliei) ca nu este cu nimik mai prejos decat marius (sau k fiecare are puncte bune si slabe, rezultand de aici o egalitate)...
    si mai e ceva: marius evita cu insistenta sa dea raspunsuri si/sau argumente care sa il inchida pe diablo, lucru lipsit de fair-play, prin acest non-combat al lui marius (care il consuma pe diablo), iese la suprafata o imaturitate a lui, incapacitatea lui de a trata un subiect serios si de a putea sa aduca argumente decisive, din nou dupa umila si neexperimentate mea parere....

    ps:am voie sa votez la pollul final?
    [COLOR="DeepSkyBlue"][B]ULTRAS ROMENI BIANCOCELESTI 06[/B][/COLOR]
    [COLOR="DeepSkyBlue"]IRRIDUCIBILI-ULTRAS FINO ALA MORTE
    SS LAZIO ROMA THE ONLY TEAM FROM ROME[/COLOR]
    [COLOR="DeepSkyBlue"]IRRIDUCIBILI LAZIO-CEL MAI BUN GRUP ULTRAS DIN LUME (dovedit in arena)[/COLOR]

  4. #67
    Sir Ballack Ballack_29's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,650
    Reputatie
    1
    lipsa de fair-play se vede clar

  5. #68
    biancoceleste.. racer06_lazio's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bv
    Posts
    645
    Reputatie
    1
    a venit si raspunsul lui marius...cam tarziu dar a venit...
    si s-a cam schimbat situatia, cel putin pt mine.....asteptam raspunsul lui diablo....
    ps:am vazut k am voie sa votez, deci e bine
    [COLOR="DeepSkyBlue"][B]ULTRAS ROMENI BIANCOCELESTI 06[/B][/COLOR]
    [COLOR="DeepSkyBlue"]IRRIDUCIBILI-ULTRAS FINO ALA MORTE
    SS LAZIO ROMA THE ONLY TEAM FROM ROME[/COLOR]
    [COLOR="DeepSkyBlue"]IRRIDUCIBILI LAZIO-CEL MAI BUN GRUP ULTRAS DIN LUME (dovedit in arena)[/COLOR]

  6. #69
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Presimt o zi fierbinte
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  7. #70
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Ai vrea tu sa crezi ca factorul de noroc e 0. Tinde catre un 1-2% poate chiar mai mult, mai ales atunci cand arbitreaza un congolez.

  8. #71
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    cine-i congolez mah?

  9. #72
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    In pariuri factorul de noroc nu e 0 si nici 1 sau 2 % ci mult mai ridicat. Cu toate astea sansele de castig cresc pe masura ce esti mai bine informat. O spun din experienta.

    Faptul ca Marius se ia de public nu cred ca e un lucru care il avantajeaza. Au dreptul sa comenteze si sa voteze toti chiar daca sunt de pe pariuri sau nu. Limbajul sau lasa de dorit pe tema asta. Faptul ca eu ma mai bag pe la pariuri nu inseamna ca voi vota neaparat cu DiabLo. Eu acolo mi-am format o parere despre el si ea se poate schimba daca sunt argumente in acest sens. Cand DiabLo s-a duelat cu sergiu nu m-am bagat desi puteam sa il votez ca are referinte iar pe sergiu nu il cunosteam.

    Mai mult sange vrem ca suntem indecisi la vot.

  10. #73
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    KO l-a facut Diablo cu replica asta.

  11. #74
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Nu-mi place deloc lupta asta, nu-mi plac deloc replicile care se dau, in special dintr-o anumita parte.

  12. #75
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Mie un lucru imi e clar (ca si voua dealtfel dar nu vreti s`o recunoasteti) - votul va fi unul net in favoarea lu` diablo din mai multe

    motive, cel principal fiind "dragostea" pe care o manifesta multi dintre useri fata de MariusTR si cam atat ....

  13. #76
    Sir Ballack Ballack_29's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,650
    Reputatie
    1
    si daca iti este tie clar ce? Te deranjeaza ca diablo are dreptate sau ca el va iesi net superior la voturi?

  14. #77
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Nici una nici alta, e doar o simpla constatare. Ce te agiti atata?

    Seamana foarte mult Steaua vs. Dinamo, de asta nu`i vad rostu`. Cu oricine l`ai pune in lupta Marius ar pierde (la voturi)

    exceptie de la aceasta regula ar fi fost remy care din pacate s`a dus. Este cineva de alta parere?

  15. #78
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Cred ca nu ai citit bine posturile mele relansat. Am spus clar ca am parere buna despre DiabLo ca il stiu de la pariuri insa sunt inca indecis. Voi vota exclusiv bazat pe informatiile din treadul duelului. Chiar daca asta inseamna ca voi vota impotriva lu' DiabLo, voi tine cont doar de argumentele care se aduc aici. Votul si parerea mea despre unul sau altul sunt doua lucruri separate.

  16. #79
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Nu cred ca e normal asa, ar tr sa se voteze strict pe disputa respectiva fara sa se tina cont de simpatii sau antipatii; de altfel cred ca fiecare vot ar tr argumentat.

    P.S. Raspunsul era pt relansat

  17. #80
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Corect, bine punctat. Argumentarea o poti face fara nicio problema, fie ca o faci pro Diablo/MariusTR. E de ajuns sa prezinti punctele forte

    a celor doi combatanti si`ai dat votu. Lupta e interesanta, sper ca votul sa fie unu` corect.

    Pana in momentu` de fatza dau un 2-1 Diablo. La voi cum se vede meciu`?

  18. #81
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    la mine e cam asa... la pauza e scor alb cu ceva mai multe ocazii la o poarta .. nu spun care

  19. #82
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Eu am o nelamurire.
    Nu sunt impotriva pariurilor si nici impotriva pariorilor si de asemenea cred ca fiecare isi poate trai cum vrea viata, totusi nu am inteles cum isi vede diablo viitorul. Va fi legat pana la adanci batraneti de pariuri?

  20. #83
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Ce vrei sa spui tchibos, ca m`am lasat impresionat usor?

    @Bumbescu Da.

  21. #84
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Ok, am inteles,ii urez succes

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •