Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 134

Thread: Wimbledon 2014

  1. #64
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Maine mai am pe Dimitrov, Anderson si un meci de dublu. Sper sa scot ceva.
    Ceva emotii si mult noroc. Ultimul cartonas galben in min. 94.

    http://i58.tinypic.com/2u5u7t1.jpg

  2. #65
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Eu nu inteleg de ce nu pariezi numai tenis? Mai am un prieten care isi face niste bilete la pariuri zici ca e ceva ciorba cu de toate...tenis, fotbal, NHL, NBA si eu tot ii zic sa nu le mai amestece asa ca de multe ori a patit sa prinda toate meciurile din tenis de pe bilet si sa piarda un amarat de over 2.5 gol pe un meci de fotbal. Bine, tu ai pus un singur meci din fotbal si ma gandesc ca l'ai pus sa'ti creasca cota finala da ziceam asa ca idee ca e trist sa prinzi pe un bilet toate meciurile din tenis si sa pierzi pe un amarat de meci de fotbal asa cum era sa patesti acum sau asa cum poate ai mai patit.

    Bine...si la Johnny am mai vazut meciuri de fotbal pe bilete cu meciuri de tenis da el nu'i normal si de asta castiga...gandeste diferit...asta'i ideea.
    Last edited by White Shadow; 28th June 2014 at 03:36.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  3. #66
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Kyrgios 1.85
    Wawrinka 1.35
    Kerber 1.35
    Keys 1.35
    Bouchard 1.45
    Dyas 1.65
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  4. #67
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    Pentru azi:
    Kukuskhin +7,5 @2.10
    Federer-Girlado under 29,5 @1.83
    Ivanovic-Lisicki over 21,5 @1.83
    Bencic +5,5 @1.66 @4.50 la victorie e imens. wtf!?!?

    Plus ceva bilete la offline.

  5. #68
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Vezi ca Federer nu are amintiri placute cu columbieni la Wimbledon

  6. #69
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    E slab pe iarba ala, nu se compara cu Falla. Cel putin un set il castiga lejer Federer: 6-2, 6-1.
    Pana la urma am luat under 30,5 la casa pariurilor.

  7. #70
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    imens la bencic?
    Dar cine este bencic?Ce jucatoare de top a invins ea?Cate titluri are?Cate victorii pe iarba?Despre ce vorbim?
    Matura simona cu ea si daca joaca la 50%

  8. #71
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    La 17 ani cate titluri ai vrea sa aiba? La varsta ei e o jucatoare fantastica, altele la 17 ani joaca prin turnee de 10k.

    Eu vad meciul mult mai echilibrat decat o arata cotele alea.

  9. #72
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    nu stiu, mi se pare normala cota, totusi e outsider destul de clar elvetianca, iar halep e in cea mai buna forma a carierei

  10. #73
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Cota e perfect normala. Discutam totusi despre numarul 3 mondial.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  11. #74
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    care in curand va fi pe 2.

  12. #75
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Eu vad meciul mult mai echilibrat decat o arata cotele alea.
    Eu nu, insa despre meciul urmator, cel cu Diyas povestea e cu totul alta!!!!!!!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #76
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    Pentru maine inca un under lejereanu. 32,5 la Murray cu anonimul pe iarba Anderson.

  14. #77
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    Da, pare ok pariul insa Anderson are potential bun de joc, da cu tunul so to speak a la Del Potro.
    A fost cam complexat mental de Fognini in meciul anterior deoarece in fiecare game in care italianul a avut bp, a si facut break-ul si asta pana in setul 4 cand deja era condus cu 2-1 la seturi, unde daca-si ceda serva, ar fi pierdut si meciul. Ei bine fix acolo cand il ardea buza mai tare a salvat un 15-40 pentru prima data un serviciu cu bp, si de acolo o data eliberat mental pur si simplu l-a distrus pe italian 6-2 6-1. Eu cred ca mai degraba in mental e punctu slab a sud-africanului decat in joc, nici nu vreau sa ma gandesc ce torpile ar prinde daca e confortabil mental.
    Asadar eu o sa ma mai gandesc inainte sa dau ponturile pe maine. Laters!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #78
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,331
    Reputatie
    0
    E slab rau girafa ala. L-am vazut si eu, e praf la mingile joase, nu se poate apleca. Fognini e bolnav, altfel il trimitea acasa in maxim 4 seturi. Murray va da de pamant cu el.

  16. #79
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    anderson e primul adversar mai serios pentru scotian anul asta.Un berdych mai "cuminte" cu un joc de fileu si serviciu superior, dar mai slab la deplasare.Dar cand este linistit, joaca foarte bine.Deci e riscant sa iei under la meciul ala

    Si de ce trebuie sa te apleci la mingi joase, cand poti sa nu lasi adversarul sa te joace asa?Doar nu pe toti ii cheama bautista sa creada ca se pot lua la tacaneala cu cel mai perete jucator din istorie

  17. #80
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Roddicted View Post
    Si de ce trebuie sa te apleci la mingi joase, cand poti sa nu lasi adversarul sa te joace asa?Doar nu pe toti ii cheama bautista sa creada ca se pot lua la tacaneala cu cel mai perete jucator din istorie
    Era primul meci intre ei, era normal pentru Bautista sa creada ca jucand cu stilul A de joc are cea mai buna sansa. Merita sa incerce macar.
    Muzzwrinka

  18. #81
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Kvitova 1.15
    Lopez 1.70
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  19. #82
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,780
    Reputatie
    0
    La Public Bet are 1.75 Lopez! Nu e chiar sigur dar e de pariat, cota e una foarte atractiva!
    Cilic 1.30, Dimitrov 1.07, Murray 1.05, Djokovic 1.1, Bryan/Bryan 1.07, Bopanna/Quereshi 1.25, Caro 1.30, Aga 1.30, Kvitova 1.15, Sharapova 1.20, Errani/Vinci 1.15 si Williams/Williams 1.1 mi se par mine meciuri bune de jucat azi! Ca sa ma asigur as pune si un Bouchard sau Lopez in loc de Bopanna/Quereshi pe alte tichete, sa nu avem surprize... diferite combinatii se pot face asa incat macar sa ne scoatem banii daca avem o surpriza, cum ar fi Istomin minim 1 set mi se pare foarte bun pariu! Asta cu minim un set la masculin vad ca prinde bine, mai degraba decat over sau handicap, Kuku - Nadal e cel mai relevant meci in acest sens!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #83
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    wiliams nu as pune..poate vor sa plece acasa
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  21. #84
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Lopez si over la Chardy/Cilic

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •