Results 1 to 9 of 9

Thread: Diverse

  1. #1
    sport legend Loup de Mer's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Antillia, Rockall
    Posts
    1,264
    Reputatie
    1

    Diverse

    Diverse care nu sunt offtopic
    Sweet jumping mother of marmalade! Shave my leg and call me Grandpa!

    [I][SIZE="2"]*căzut din copac în ocean...[/SIZE][/I]

  2. #2
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    App de orele de difuzare a meciurilor, le veti putea urmari pe toate? Eu am noroc ca termin cu perioada mai grea si aglomerata a sesiunii pe 14 iunie, dar chiar si pe 12 si 13 ma voi putea uita lejer. Si o sa ma uit la toate indiferent de ora.
    Perioada grupelor imi place cel mai mult. Maraton. Imi amintesc ce frumos a fost in 2010 cand eram ca pe acelasi fus orar cu Africa de Sud. Meciurile din grupe parca erau la 13:00, 17:00 si 21:00. Aveam ce sa fac toata ziua.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  3. #3
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,747
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Loup de Mer View Post
    Diverse care nu sunt offtopic
    Ce simpatic, ce zici de freza lu Rolando? Va mai sta ea ca la Real Madrid sau va fi una mai umila asa?
    Eu cred ca depinde in primul rand de calitatea gelului, dar portughezii nu cred c-au din ala asa ca va trebui sa-si aduca de acasa daca va dori sa nu aiba surprize neplacute! Periculoasa situatie, trebuie sa fie atent!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #4
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    e perfect ca se joaca in alt fus orar. Asa o sa stau noptile sa vad meciuri. Daca era in timpul zilei pierdeam jumate din meciurile din grupa din cauza serviciului.

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,375
    Reputatie
    1
    La mine meciurile incep la ora 17 si se termina la 1 noaptea. Lucrez pana la 16:30 dar stau la 6 minute de servici asa ca e un program ideal. Cel mai tare o sa fie sambata cand sunt 4 meciuri la rand...maraton de 11 ore

  6. #6
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,503
    Reputatie
    0
    voi incerca sa le urmaresc ! tinand cont ca mai am un sg examen dupa data de 12
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  7. #7
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    da , orele sunt geniale.
    retired.

  8. #8
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    In grupe meciurile cele mai tarzii vor fi la ora 1 noaptea, ora Romaniei.
    Doar unul o sa fie la 4 dimineata. Coasta de Fildes - Japonia
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #9
    sport legend Loup de Mer's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Antillia, Rockall
    Posts
    1,264
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ce simpatic, ce zici de freza lu Rolando? Va mai sta ea ca la Real Madrid sau va fi una mai umila asa?
    Fiecare cu ce-l doare. Rolando e baiat bun. Cred ca totusi nu vor lua bataie de la americani, ca pe vremea lui Figo s-au facut de rahao.
    Sweet jumping mother of marmalade! Shave my leg and call me Grandpa!

    [I][SIZE="2"]*căzut din copac în ocean...[/SIZE][/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •