Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 28 of 28

Thread: Hotul Adamescu a venit sa fure de la Otelul

  1. #22
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    da ma da! 13 milioane de euroi.

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Lasati ce a zis blestematul de stan , e putin relevant, tot la puscarie sfarseste ! Cititi comentariile strejerilor la aces articol, mai ales zicerea colegului nostru Romeo:


    #3 romeo » 14-05-2015 15:15

    Subiectul Stan este un sport local pentru ca sub guvernarea Stan orasul Galati s-a intors in evul mediu
    - fara apa calda
    - fara caldura
    - fara strazi
    - fara echipa de fotbal
    - fara stadion
    - fara sport in general
    - fara cinematograf
    - plin de caini vagabonzi
    - plin de gropi
    - plin de ruine
    - plin de someri
    - traseist politic
    Sunteti primarul care nu comunica cu locuitorii orasului, cate intalniri ati avut cu Adamescu sau TNG despre situatia de la Otelul, pentru a incerca sa gasiti solutii? Echipa nu este a lui Adamescu, este a comunitatii, a orasului.Ati preferat sa proliferati vendete si doar atat.Corect a spus cineva ...sunteti partas la jefuirea sufletelor noastre de galateni. Nu merge domnule Stan, multumim Domnului ca mai aveti doar 1 an de primarie.


    http://dunareabatrana.ro/20150514525...uzele-tng.html

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    E , ce ziceti , e un B.T. autentic si de calitate superioara sau ce?

  4. #25
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,999
    Reputatie
    1
    A inceput si Stan drumurile pe la dna...

    momentan doar ca martor... urmeaza!

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    In cazul lui stan , daca vreun procuror are probleme in administrarea probelor ii stau la dispozitie. Sunt doctor docent in marius stan. Nu e nevoie de suspiciuni rezonabile, eu am indicii temeinice !!

  6. #27
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    da ma da! 13 milioane de euroi.
    Repet, e vorba de sezonul 2011-2012. In acel an ne-am refacut gazonul ( cel mai bun din tara), am tinut echipa un sezon fara alte fonduri, am platit chirie la Arena Nationala, am platit lucrari de imbunatatire a stadionului Arena Nationala ca sa putem juca acolo in Liga Campionilor, s-au platit deplasarile in Europa, etc.
    Din aceeasi bani s-au platit banii catre jucatori pentru castigarea titlului si Supercupei Romaniei. Banii ies, inclusiv oamenii lui Adamescu spun ca nu prea au cum sa il scoata vinovat pe Stan. De aia primarul Galatiului isi permite sa cheme politia, DNA, ANAF sau oricine are compententa sa cerceteze lucrurile astea.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  7. #28
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    A inceput si Stan drumurile pe la dna...

    momentan doar ca martor... urmeaza!
    A mai fost chemat ca martor si in alte spete. Nu are nicio legatura cu anii in care era la Otelul. E normal ca primar sa fii chemat in tot felul de procese de acest gen.
    A fost chemat si ca acuzat de cateva ori, pentru ca sunt procesomani prin Galati inclusiv printre consilierii locali. A povestit in presa ca i-a scos pe toti cei din CL la o masa in oras si apoi a primit reclamatie pentru a justifica de unde a avut bani sa dea acea masa. Deci veti mai auzi de Stan pe la DNA, politie, etc.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •