Page 6 of 9 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 106 to 126 of 187

Thread: Roland Garros 2014

  1. #106
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    eu nu inteleg de ce in articolul respectiv se spune ca maria castiga mai greu la rg decat la madrid. {Ramane de vazut. Cert este ca Maria Sharapova se cam chinuie la Roland Garros si nu pare deloc cea de la Madrid. - See more at: http://www.onlinesport.ro/tenis/roland-garros/un-amanunt-cheie-care-explica-de-ce-simona-halep-poate-deveni-campioana-la-roland-garros-si-de-ce-au-fost-eliminarile-surpriza-nid-107319/#sthash.3U3gHHzO.dpuf}

    asta la doar cateva ore dupa ce a facut dublu bagel cu ormaechea, fata care o batuse pe niculescu in 3 seturi

  2. #107
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Nu vad ce e corect acolo Pai la ce se spune acolo, jocul chiar ar trebui sa o avantajeze pe Serena. N-are absolut nicio legatura cu nimic ce scrie acolo.
    E corect sa spui ca suprafata e putin mai dura. Dar cauza nu o reprezinta tonele de zgura aduse (), ci vremea de la Paris.

    Cat despre faza cu Serena, evident ca e o ineptie. La fel ca cea cu Sharapova care se chinuie.

    Aia cu reverul de pe doua picioare e frumoasa pare filosofica, asa.

    Quote Originally Posted by relansat View Post
    eu nu inteleg de ce in articolul respectiv se spune ca maria castiga mai greu la rg decat la madrid. {Ramane de vazut. Cert este ca Maria Sharapova se cam chinuie la Roland Garros si nu pare deloc cea de la Madrid. -

    asta la doar cateva ore dupa ce a facut dublu bagel cu ormaechea, fata care o batuse pe niculescu in 3 seturi
    E normal. Simona vinde bine. Vadim vrea s-o vanda pe Simona si atunci incepe sa scrie lucruri care n-au legatura cu realitatea.

  3. #108
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    hai ca pe asta o ratasem rupe printr-un rever fulgerator de pe doua picioare

    zici ca-i personaj de benzi desenate halep

  4. #109
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Nu vad ce e corect acolo Pai la ce se spune acolo, jocul chiar ar trebui sa o avantajeze pe Serena. N-are absolut nicio legatura cu nimic ce scrie acolo.
    Corect, daca nu juca la pariuri da.

  5. #110
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    pariul pe Safarova mi se pare bun..e value..si eu cred ca o poate bate pe Ana
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  6. #111
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    3.75 e enorm. Vad ca si scade pe Ivanovic. Oricum minim un set la un 2, 2 si ceva offline e de jucat cu miza maricica.

    Vadime, termina cu prostiile, altfel ma vad nevoit sa-ti sterg posturile de pe acest topic

  7. #112
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Dupa ce mi-a rupt relansat spinarea imi stergi si tu mesajele? Prea multe pentru seara asta.

  8. #113
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Pai daca te ambitionezi sa scrii/discuti despre subiecte pe care nu le stapanesti....

    Noi trebuie sa te criticam, ca doar iti vrem binele.

  9. #114
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Apreciez mereu ultima parte. Cu prima nu sunt de acord.

    Pariul meu,, dar nu vrea sa ma ajute relansat ca nu am cont: Halep castiga RG.

  10. #115
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Normal ca nu esti de acord. Daca ai fi de acord n-ai mai scrie si bine ai face.

    Nu-ti tre' cont. Da o fuga pana la superbet. Ai 2.75 ca joaca finala. Baga 2000 de euro si gata.

  11. #116
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Apreciez mereu ultima parte. Cu prima nu sunt de acord.

    Pariul meu,, dar nu vrea sa ma ajute relansat ca nu am cont: Halep castiga RG.
    e blocat contul la ei boss. am verificat azi. ca am castigat prea mult cu ceva timp in urma. si m-au limitat. e o casa de rahat, oricum. asculta ce te-a sfatuit cristi

  12. #117
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Normal ca nu esti de acord. Daca ai fi de acord n-ai mai scrie si bine ai face.
    Daca ma luam eu dupa toti care au zis sa nu mai scriu nu mai era siteul asta cel mai bun site de sport din Romania. Culmea, persoanele de fata se exclud, aia care imi ziceau mie sa scriu erau mediocri sau analfebeti. Si au ajuns multi dintre ei sa nu mai scrie. Hai sa o lasam pe asta cu scrisul, chiar nu e cazul.

    In rest, ca nu esti tu de acord e altceva.

    Legat de acel articol care e pentru tine hilar faptul e clar: s-au pus 150 de tone de zgura acolo si terenurile sunt altfel.

  13. #118
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    No shit, cel mai bun site de sport din Romania? Nu ca as citi eu foarte des pe aici, dar atunci cand citesc ma iau cu mainile de cap. Cred ca am citit 5 articole in 7 ani aici si toate au fost slabe spre foarte slabe (ala cu Federer si vaca, sau ceva de genul, ala in care ati confundat un baiat cu o fata la un sport de iarna (), idiotenia cu rautacismele la adresa lui Halep si articolul de azi in care sunteti pe langa).

    S-au pus 150 de tone de zgura, dar prostia din articol ramane. Tu spui ca jocul devine rapid si avantajeaza jucatorii de forta, iar apoi intrebi daca nu cumva asta e o explicatie pentru eliminarile Serenei si chinezoaicei Li. Pai cum sa fie o explicatie, atat timp cat Serena loveste mingea cel mai tare din circuitul fetelor si e avantajata de o suprafata mai rapida? Lucruri care o avantajeaza si pe Li. Iar faza cu tonele de zgura e relativa. Nu doar de asta a devenit jocul mai rapid.

    Apoi vii si ne spui ca Sharapova se chinuie la RG. Noi intelegem ca tu esti de parere ca Halep e favorita la RG, dar asta nu trebuie sa te faca sa spui chestii neadevarate (probabil subiective) despre adversar.

    Iar legat de faza cu reverul de doua picioare, ea nu face decat sa arate cam ce cunostinte ai tu in materie de tenis.

    Ah, si nu e vorba ca nu sunt eu de acord. Daca pui 10 oameni care au treaba cu tenisul sa citeasca articolul ala, 9 iti vor spune ca e o prostie.

  14. #119
    sport legend Julio_Zane's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Ro & More
    Posts
    2,829
    Reputatie
    1
    mai creste in experienta,opinia mea.Baga un articol Cristy

  15. #120
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,360
    Reputatie
    0
    Set si break au avut ratatii. Da...
    Mai am unul in joc pentru maine cu dublu feminin. Sigur iese ala.

    http://i60.tinypic.com/1pb9g7.jpg

  16. #121
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Hai ca artiolul ala m-a facut sa rad
    Nu stiam ca ati fuzionat cu TimesNewRoman...

    Lasand gluma la o parte, pune-l pe Cristi sa scrie pentru ols si plateste-l bine, ca stie ce vorbeste. Nu mai lasa persoana care a scris articolul respectiv sa-si dea cu parerea despre tenis. Niciodata.

  17. #122
    sport legend
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,418
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lover View Post
    hai ca artiolul ala m-a facut sa rad :d
    nu stiam ca ati fuzionat cu timesnewroman...

    Lasand gluma la o parte, pune-l pe cristi sa scrie pentru ols si plateste-l bine, ca stie ce vorbeste. Nu mai lasa persoana care a scris articolul respectiv sa-si dea cu parerea despre tenis. Niciodata.
    +1

  18. #123
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    din punctul meu de vedere, la tenis, sa joci cote mici, si in WTA, e sinucidere curata. dar asta e doar un pc de vedere
    Nu va luati dupa relansat ca el a citit carti despre pariuri dar le'a citit degeaba


    E sinucidere curata sa pariezi fara sa nu ai niciun plan.

    Planul meu pentru acest roland garros a esuat total dar macar am avut unul si am postat si aici biletele.

    Doua escaladari 100/100 masculin/feminin...timp de 3 zile all in pe o cota finala de 2.25. Un plan bun de a face un profit de 2000 in 3 zile...trebuie doar sa ai inspiratia de a evita surprizele. La masculin am fost la un singur pas sa intru in ziua nr 3 si automat la un singur pas de +1000 dar m'a scos wawrinka iar la feminin am fost la un singur pas de un profit curat de 1000 lei in 3 zile. Singura greseala: Cornet.

    Nu e asa de usor sa faci 2000 in 3 zile cu 200 dar nu e nici imposibil.
    Attached Images Attached Images
    Last edited by White Shadow; 31st May 2014 at 05:06.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  19. #124
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    White, dupa cativa ani de zile de pariat pe tenis (cum cred ca e cazul la relansat) faci profit lejer fara absolut niciun plan. Intervin experienta si feeling-ul, mult mai importante (cel putin la tenis, mai ales live) decat planul pus la punct.

  20. #125
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Nu stiu ce a scris userul de mai sus, pentru ca il am pe lista de ignore, dar daca suntem la capitolul PLAN, al meu e value betting si se traduce, in cuvinte, cam asa: http://parior.net/cum-sa-castigi-la-...i-cand-pierzi/

    In rest, sigur, putem scrie si elabora planuri la nesfarsit. E ok, atat timp cat ele functioneaza

    Cristi, vrei autograf de la DZUMHUR? O sa fiu prezent la challengerul de la Arad si iti pot face rost daca doresti

  21. #126
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    Cristi, vrei autograf de la DZUMHUR? O sa fiu prezent la challengerul de la Arad si iti pot face rost daca doresti
    L-am prins la Bucuresti anul asta, dar nu prea sunt adeptul pozelor/autografelor.

    Thanks anyway

    Wow, cat de tare e lista de la Arad Sa-ti dau un hint Cand ajungi acolo sa faci cumva sa-l urmaresti pe Lama.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •