Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 96 of 96

Thread: Europene 2014 (baieti) - Sofia

  1. #85
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alexa_andra View Post
    Ma, ce grabiti sunt bielorusii!
    Si mie mi s-a parut.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  2. #86
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Nu i-a iesit lui Andrei...hai,Marius!

  3. #87
    manager alexa_andra's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Unde a gresit atat? (Ca nu m-am uitat)

  4. #88
    sport legend
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    1,369
    Reputatie
    1
    Of, mi-e mila de marius, cum termina el la baza podiumului. parca e abonat la locul ala.

  5. #89
    DecanDeVârsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    Uf Marius, Marius!
    .
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  6. #90
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Ce rau imi pare pentru ei Din nou acelasi gen de greseli, din nou emotiile.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  7. #91
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Saracu hambuchen...
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  8. #92
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 21mai View Post
    Saracu hambuchen...
    M-am speriat.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  9. #93
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Aoleu ce moment....scary rau!
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  10. #94
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Bravo Verniaiev, bravo Ucraina! O mana de gimnasti extrem de talentati si ambitiosi, care sper sa nu se piarda din cauza problemelor din tara.

    Epke e Epke, de depaaaarte cel mai bun intr-o finala cu nivel scazut.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  11. #95
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Ca impresie generala,finalele n-au fost slabe,dar nici foarte spectaculoase,in afara de cea de la sol care mi s-a părut cea mai tare.
    Vedeta incontestabilă a fost Denis,bravo lui ca a evoluat așa frumos și a ajuns să stăpânească așa bine execuțiile,la dificultăți foarte mari.
    A doua vedetă a fost Epke,ca de obicei aș putea spune.

    Ratările urâte m-au speriat un pic,sper că n-au pățit nimic băieții.

    Ai noștri au pierdut pe mâna lor,rataseră destui,era loc,n-au putut,asta este ...Flavia,am vrut să te întreb după care Marius oftezi ...e trist,trist,trist și îmi pare rău pentru acești băieți talentați care n-au reușit să urce pe vreun podium la seniori,ori sunt accidentați (Uțu,Dani) ori clachează in finală (Andrei)...mare păcat.

  12. #96
    sport legend Adeline's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    570
    Reputatie
    1
    Offf, cum reuseste Marius mereu sa fie pe podium in calificari si sa rateze in finale

    Ce rau imi pare pentru munca lui si sper sa-i para si lui si sa nu renunte pana nu ia o medalie la aparatul asta.

    La fel si Andrei, mult curaj ca talent e cu carul.

    Oare Marius i-a vazut pe baieti azi? poate ca daca era el acolo ar fi fost exact impulsul necesar ca sa fie mai sus in clasament

    Mi-e groaza sa ma gandesc la sportul asta la masculin pe viitor si apoi daca nu vor mai fi rezultate nici nu o sa-i mai dea la TV pe baieti. Numai sa nu mai fie editii asa separte, ca nu-i mai vedem

  13. 1st June 2014, 02:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •