Page 15 of 23 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 295 to 315 of 467

Thread: EUROVISION Song Contest Copenhaga 2014

  1. #295
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    au fost TATU in 2003 s-au clasat pe 3...

    @Lena draguta...daca zici tu...mie nu mi-a placut..avea o fata de pubera...poate acuma s-a mai rasat
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  2. #296
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    Voce are castigatorul/castigatoarea dar totusi...
    Vezi ce am mai scris, e MUUULT sub Ucraina, Rusia, Olanda, Elvetia, Slovenia chiar si Romania

  3. #297
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lucian86 View Post
    Ba copii, mai invatati !
    ce figuri are asta pe el
    retired.

  4. #298
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    amice, un putoi cu barba, voce de barbat si rochie a fost votat (mai mult sau mai putin) de o gramada de europeni intr-un talent show.
    e ca si cum eu ma duc sa ma pitigaiesc ca mirabela dauer, poate suna bine dar e o iluzie..
    Pai a fost putin penibil cu barba aia dar n-a cantat rau.
    Acum nu esti mare expert sa ne spui cine trebuia sa castige. Fiecare cu gusturile sale. Du-te si vezi parerile forumistilor cu melodiile lor preferare. Toate sunt diferite

  5. #299
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Am trait s-o vad si pe asta...
    Sper ca acum a fost doar o intelegere la nivel european a homosexualilor/transexualilor/sau ce mama dracu sunt astia, caci altfel suntem pierduti ca specie daca am ajuns sa promovam si sa premiem anormalii dintre noi...

    Ma duc sa vomit si sa-mi rad barba!
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  6. #300
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lucian86 View Post
    Ba copii, mai invatati !
    Ce sa invat?
    Ca UE e o mare minciuna facuta sa controleze oamenii sau ca in seara la un concurs unde tb votata si apreciata vocea a castigat penibilul, ridicolul si anormalul
    A stai, am inteles, astea nu sunt lucruri despre care sa vb pe fata
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  7. #301
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Austriecii au riscat si au castigat, la fel ca si finlandezii dar *****ul asta a fost de-a dreptul scarbos? In puii mei, daca asa se pune problema ,putem sa trimitem si noi pe Salam, sau pe Romeo de la caransebes, macar suntem in ton cu noile valori iuropene.

  8. #302
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lucian86 View Post
    Ba copii, mai invatati !
    Ma sulica, vezi ca te cauta carnatul austriac si noi te retinem, mult succes

  9. #303
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    pe Tarky tot a rupt inimile britanicilor la Britain got Talent )
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  10. #304
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Mai cititi si voi despre istoria UE, care au fost scopurile initiale, samd.
    Daca nu trimitem un manelist anul viitor suntem chiar fraieri .
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  11. #305
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lucian86 View Post
    Pai a fost putin penibil cu barba aia dar n-a cantat rau.
    Acum nu esti mare expert sa ne spui cine trebuia sa castige. Fiecare cu gusturile sale. Du-te si vezi parerile forumistilor cu melodiile lor preferare. Toate sunt diferite
    gandirea colectiva de ***** a prostilor ce reprezinta marea masa : ce ba tu esti expert? ce ba tu poti mai bine? nu trebuie sa fiu mozart ca sa imi dau seama cand cineva canta slab
    retired.

  12. #306
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by mblue View Post
    Austriecii au riscat si au castigat, la fel ca si finlandezii dar *****ul asta a fost de-a dreptul scarbos? In puii mei, daca asa se pune problema ,putem sa trimitem si noi pe Salam, sau pe Romeo de la caransebes, macar suntem in ton cu noile valori iuropene.
    Riscat??? Eu zic ca au mers la sigur Au nimerit jackpot-ul de cand si-au ales reprezentanta

  13. #307
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    Inca ceva. Daca tot se mandreste cu cine este, atunci conchita ar fi trebuit sa concureze cu propriul nume:

    Thomas "Tom" Neuwirth (born 6 November 1988), better known as the drag persona Conchita Wurst, is an Austrian singer.

    Mai faci si caterink ieftina cu numele de scena de carnat
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  14. #308
    sport legend Loup de Mer's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Antillia, Rockall
    Posts
    1,264
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mblue View Post
    putem sa trimitem si noi pe Salam, sau pe Romeo de la caransebes, macar suntem in ton cu noile valori iuropene.
    atunci am fi exact cum ne vad europenii. O idee buna.
    Sweet jumping mother of marmalade! Shave my leg and call me Grandpa!

    [I][SIZE="2"]*căzut din copac în ocean...[/SIZE][/I]

  15. #309
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ice_girl View Post
    Ca UE e o mare minciuna facuta sa controleze oamenii sau ca in seara la un concurs unde tb votata si apreciata vocea a castigat penibilul, ridicolul si anormalul
    Du-te in Rusia ca nu te controleaza deloc

    Nici nu stii despre ce vorbesti. Va luati dupa 2-3 lunatici care scriu pe internet si va credeti destepti si informati...Repet, luati o carte de istorie si economie si dupa mai vorbim.

  16. #310
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    macar nu e primul transsexual care castiga Eurovisionul !

    remember Dana International
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  17. #311
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristyniku View Post
    Mai cititi si voi despre istoria UE, care au fost scopurile initiale, samd.
    Daca nu trimitem un manelist anul viitor suntem chiar fraieri .
    Si anul asta au fost cativa(sau anul trecut), chiar ca suntem fraieri daca nu tratam cu "respectul" cuvenit acest kkt de concurs?
    Cica pe vremuri aici au cantat cei de la ABBA apoi mai incoace Patricia Kaas(sper ca am scris bine) iar in seara asta nordicii au votat la shto, nici macar intrei ei nu s-au votat. Sper ca totul a fost o mica parodie dar s-a ajuns mult prea departe.
    O seara buna, cat mai poate sa fie.

  18. #312
    sport legend
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    Nu am nimic cu transexualii sau ce naibii o fi aia dar chestia e ca ca primit voturi nemeritate tocmai pentru ca e o ciudata!Strict muzical melodia olandezilor mi-a placut mult mai mult.Poate nu ma pricep eu la muzica dar nu cred ca europenilor le-a placut melodia conchitei cat senzationalul personajului.
    Fedor: "The one who doesn’t fall doesn’t stand up"

  19. #313
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by reivan View Post
    gandirea colectiva de ***** a prostilor ce reprezinta marea masa : ce ba tu esti expert? ce ba tu poti mai bine? nu trebuie sa fiu mozart ca sa imi dau seama cand cineva canta slab
    Nu-s expert si n-am zic ca merita sa castige (pe la pagina numarul 5 am top 5 meu personal si Austria nu e printre ele). Am zis ca nu a cantat rau. Cine merita sa castige, binenteles doar tu stii

  20. #314
    trops mblue's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,651
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Riscat??? Eu zic ca au mers la sigur Au nimerit jackpot-ul de cand si-au ales reprezentanta
    Aveau cota 17 la castigat acum 2 luni, in semifinale nici nu erau favoriti dar imediat dupa ce au intra pe scena cota lor a urcat fantastic.
    Mie mi-a placut de Cheloo ce expresii a avut la adresa poponarului venit din Italia.

  21. #315
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lucian86 View Post
    Du-te in Rusia ca nu te controleaza deloc

    Nici nu stii despre ce vorbesti. Va luati dupa 2-3 lunatici care scriu pe internet si va credeti destepti si informati...Repet, luati o carte de istorie si economie si dupa mai vorbim.
    pana nu e si fudul.
    retired.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •