Results 1 to 21 of 523

Thread: Cum sa cuceresti femeile/barbatii - schimb de experienta

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mihai
    Nu am intalnit nici o fata care sa-mi zica , ca ii plac garoafele sau flori mai ieftine. Offf fetele astea
    Ziceam ce-mi incanta cel mai mult ochii si sufletul Dar am precizat ca-mi plac aproape toate florile. Mai putin garoafele, crinii... adica sunt ok, dar nu ma dau in vant dupa astea. Uite, de ex. imi plac la nebunie zambilele ..sunt florile perioadei in care m-am nascut, imi povestea bunica-mea ca m-a intampinat de la spital cu zambile... nu stiu.. imi plac
    Imi plac freziile si lacramioarele - au un miros superb - imi plac si parfumurile care au acest miros. De ex. mirosul de trandafir in ape de toaleta, sapunuri, geluri de dus nu-mi place.
    Imi plac garofitzele (nu garoafele) - superb miros.. asa .. mai salbatic, mai natural.. Imi plac crizantemele.. la casa bunicilor in gradina de flori sunt tufisuri de crizanteme - nu de alea cu coada lunga, altoite.. dar e un miros innebunitor toamna acolo
    Nu-mi place orhideea de ex asa mult.. E frumoasa, dar nu ma da pe spate..
    Hai ca nu sunt chiar asa scumpe astea, Mihai... Pur si simplu nu am vrut sa deviez discutia catre flori.

    Quote Originally Posted by Mihai
    Sa nu-mi zici ca nu ti-ar place ca jumatatea ta sa aiba si un BMW pe langa calitatile lui
    Am gasit posibile jumatati cu acest accesoriu chiar si in timp ce aveam o relatie. Nu asta ma face sa aleg partenerul. Nu e chiar un lucru asa important marca masinii - la fel cum nu tin neaparat nici macar sa am mobil ultimul tip. Conteaza omul, nu masina. BMW-urile imi plac pur si simplu ca masini. Nu am zis nicaieri ca e rau daca are si un BMW pe langa calitatile lui, ar fi culmea sa respingi pe cineva super ok doar pt ca are BMW. Pur si simplu nu e o prioritate pt. mine marca masinii intr-o relatie. Sunt foarte multumita si cu actuala marca.

    @jose, pai daca nu te reindragostesti aproape zilnic de cel de langa tine, ce te-ar mai tine langa el? Obisnuinta? N-am ajuns chiar la varsta la care sa ma multumesc cu ce am , cu ce am gasit...
    Cand vorbeam de recucerire ca subiect interesant de discutat ma gandeam mai degraba daca cineva ar vrea/i-ar placea/nu l-ar deranja sa fie recucerit de o alta persoana, nu de cea de langa el.
    Last edited by desdemona; 30th March 2005 at 13:57.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •