Page 2 of 25 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 514

Thread: Cum sa cuceresti femeile/barbatii - schimb de experienta

  1. #22
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ce ziceti de claxonatul pe strada? Tine?

    ps: nu este din experienta proprie, nu am facut-o niciodata.

  2. 29th March 2005, 17:26
    Reason
    offtopic - eu am editat mai sus...

  3. #23
    Retired grig_jr's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    vadim: depinde ce masina ai !
    "There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't."

  4. #24
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    ca idee: de ce trebuie sa stabilim gradul de seriozitate al unei discutii? eu cred ca se poate glumi si discuta serios fara sa existe conflicte majore intre cele doua ipostaze.

    chiar ar fi interesant sa auzim mai multe pareri, serioase sau nu.
    e un subiect 'fierbinte' in permanenta.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  5. #25
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grig_jr
    vadim: depinde ce masina ai !
    Tu ce masina ai. Zi-mi sincer, la inceput i-ai aratat cheile lui Jose?

  6. #26
    Retired grig_jr's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    i-am aratat altceva lu jose. vrei si tu ? da' te speli bine inainte...... colgate sau blend a med .......

    daca ar fi sa dai ban la toti care pun consecutiv vadime ai ramane fara useri

    dar repet,.. se pare ca e mai important cine face posturi consecutive


    hai, daca esti asa erou, fa curat pe toate threadurile unde sunt posturi consecutive. acolo de ce se tolereaza?
    "There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't."

  7. 29th March 2005, 17:31
    Reason
    la primul, ban 1 zi

  8. #27
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grig_jr
    i-am aratat altceva lu jose. vrei si tu ? da' te speli bine inainte...... colgate sau blend a med .......
    Iti arat eu pe Blend Ahmed.

  9. #28
    Retired grig_jr's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    nu merci, pastreaza-l. sa nu uiti sa-i dai luciu
    "There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't."

  10. #29
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Iata prieteni ati vazut o demonstratie practica de tachinare intre doi oameni ce se plac totul a decurs curat, politicos, cu dintii proaspat periati si cu arsenalul de efecte speciale necesare impresionarii celuilalt: chei de la masina, apropouri la marime si comparatii subtile cu ciocanul arabesc, cea mai puternica moneda conform unui banc vechi

    data viitoare poate incep si eu sa-i editez pe amandoi, acum din motivele enumerate mai sus i-am considerat on-topic
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  11. #30
    Retired grig_jr's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    scuze man... tu chiar ai incercat sa faci o treaba aici. numa de tine imi pare rau aici, dar nu suport sa se bage cineva peste mine. pot sustine orice discutie dar cu arme egale. iar in clipa in care am o treaba cu cineva care are capacitatea de a edita si sterge mesaje si se foloeseste de aceasta, o consider lasitate. nu au replica si atunci editeaza si sterg. asta e, nu le poti cere mai mult decat pot.

    sper ca nu te superi ca am incercat sa glumesc, imi pare rau ca am aberat deja peste o pagina aici. nu era locul
    "There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't."

  12. #31
    too blonde 4 u josephine's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Wherever
    Posts
    852
    Reputatie
    1
    helou!!!

    vadime, daca te intereseaza asha mult cu ce chei de la masina sau alte kkturi m-a bobinat grig pe mine, de ce nu ne spui tu intai cu ce ti-ai combinat pretena! Sau e vorba de sus-numitul Blend Ahmed?

    E o jignire adusa lui, poate asta intentionai, si mai ales e o jignire adusa mie. mi se rupe de ce masina a avut, are sau va avea grig. Happy? Daca vreti sa va tachinati, n-aveti decat sa ma lasati afara din discutie. pliiiiiiiiiiiiiz
    [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkRed]Cand o inima o ia razna, creierul nu mai poate face nimic.[/COLOR][/SIZE] [/FONT]

  13. #32
    the one remus's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Baia Mare
    Posts
    443
    Reputatie
    1
    femeile se cuceresc prea usor : o vorba , o masina , multi bani , multe cadouri , atentii.

    Diferenta e ca femeile cred ca barbatii se cuceresc greu , iar barbatii simt ca femeile se cuceresc greu (aproape se lasa necucerite , pentru a ne face viata mai grea )
    see you at the bitter end...

  14. #33
    Retired grig_jr's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    @jose: pei nu era vorba despre tine draga, si ca sa iti demonstrez asta, si sa fiu si on topic hai sa va zic eu o reteta care a dat roade de fiecare data:

    taci si o lasi sa vorbeasca si vei fi "intelegator"

    o plimbi dupa tine si ii vei "acorda atentie"

    glumesti multi si vei fi "cu simtul umorului"

    ii mai dai cate un ignore si vei fi "misterios"

    actionezi cand trebuie si vei fi "hotarat"

    n-ai cum sa gresesti
    ahhhh, unde e vremea liceului ,........ !!
    "There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't."

  15. #34
    too blonde 4 u josephine's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Wherever
    Posts
    852
    Reputatie
    1
    remus, e o iluzie. femeile pentru care ai nevoie de bani, masini, cadouri ca sa le cucereshti nu merita cucerite. parerea mea. acuma depinde ce vrei de la ea.

    atentia da, poate fi foarte importanata. poate cea mai importanta. dar nu numai in procesul de cucerire, ci mai ales in cazul in care vrei sa pastrezi o relatie.

    apropo, la ce se refera threadu asta? la cuceriri de o noapte sau la a cuceri femeia/barbatul viselor tale?

    @grig: te strambi cand vorbeshte si vei fi "neinteles"
    [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkRed]Cand o inima o ia razna, creierul nu mai poate face nimic.[/COLOR][/SIZE] [/FONT]

  16. 29th March 2005, 17:59

  17. #35
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    ca sa starnesc o polemica eu as afirma contrariul: cred ca noi barbatii suntem mai usor de cucerit, la primele experiente cel putin. Se stie foarte bine ca nu prea rezistam la o anumita tentatie si femeile au ceva instinctiv in a-si etala farmecele din dotare. Iarasi se stie ca femeile sunt mai putin tentate la inceput sa aiba experiente sexuale si probabil de aceea ele prefera tipi mai mari ca prieteni: ei stiu sa mai astepte si nu cer din prima 'favorurile'.

    Jose, threadul n-are un subiect fix, se refera la amandoua. Chiar e interesant ce spui, exista metode diferite intre a agata iubirea vietii sau pentru a avea o aventura de o noapte? In cazul al doilea cred ca e suficienta o petrecere mai tare si liberul consimtamant
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  18. #36
    Retired grig_jr's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    @jose: vezi ca mai nou pt posturi consecutive se ia ban de o zi
    "There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't."

  19. #37
    LadyOfTheRings desdemona's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    PiecesOfYou
    Posts
    8,134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grig_jr
    asa se intampla cand oameni mici primesc responsabilitati mari
    Vb. ca un om mare Eh, grig, in cazul asta ar trebui sa ai mai multa grija cu prietena ta, la ce impresie mi-ati facut, sper ca nu e o responsabilitate prea mare pentru tine

    Quote Originally Posted by grig_jr
    numa p'aci.
    Pai vad ca nici tu inca n-ai plecat

    Vorbind serios acum, explica-mi ce-ai vrut sa zici aici, Bogdane:
    Quote Originally Posted by Utilizator
    PS: Desdemona nu mai sterge postari nevinovate pentru ca mutilam dialogul
    Ce am sters? Abia am avut timp si dispozitia necesara sa citesc ce ati scris si sa raspund pe fuga, tocmai din acest motiv te-am si rugat pe tine sa faci threadul si nu l-am facut eu. Ce am sters?
    Pentru nelamuriri suplimentare poti discuta cu Vadim sau Tudose, am inteles ca se poate verifica cine ce editeaza/sterge/muta/etc. pe OLS.

  20. #38
    Retired grig_jr's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    @desde: nu am plecat ca inca ma distrez... sti tu ..... ca la circ

    si lumea incepea sa fie on-topic,.. de ce te tot bagi si fti meciu?
    "There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't."

  21. #39
    too blonde 4 u josephine's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Wherever
    Posts
    852
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grig_jr
    @jose: pei nu era vorba despre tine draga, si ca sa iti demonstrez asta, si sa fiu si on topic hai sa va zic eu o reteta care a dat roade de fiecare data:

    taci si o lasi sa vorbeasca si vei fi "intelegator"

    o plimbi dupa tine si ii vei "acorda atentie"

    glumesti multi si vei fi "cu simtul umorului"

    ii mai dai cate un ignore si vei fi "misterios"

    actionezi cand trebuie si vei fi "hotarat"

    n-ai cum sa gresesti
    ahhhh, unde e vremea liceului ,........ !!
    si cum nu e aici vorba de mine, draga?
    [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkRed]Cand o inima o ia razna, creierul nu mai poate face nimic.[/COLOR][/SIZE] [/FONT]

  22. #40
    Retired grig_jr's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    pei acuma nu mai trebuie sa "aplic" nimic,..... intelegi!?
    "There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't."

  23. #41
    too blonde 4 u josephine's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Wherever
    Posts
    852
    Reputatie
    1
    dar de ce? ne-am despartit si nu shtiu eu? sau nu mai e nevoie sa iti cuceresti prietena? ea nu mai conteaza! cu ea putem sa ne purtam oricum!

    ps: acum sa te vad!
    [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=DarkRed]Cand o inima o ia razna, creierul nu mai poate face nimic.[/COLOR][/SIZE] [/FONT]

  24. #42
    Retired grig_jr's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    uaaa,.. tremura chilotii pe mine :">
    vezi ca ii monopolizam threadu la om,.. parca era vorba de schimb de experienta. tu, nimic?
    "There are 10 types of people in the world... those who understand binary and those who don't."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •