Results 1 to 16 of 16

Thread: Antrenor

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1

    Antrenor

    Dupa discutiile pe care le-am vazut pe guestbook site-ului www.ucluj.ro propun sa discutam aici despre antrenorul echipei noastre , Ion Marin !
    Last edited by t.b.; 31st August 2005 at 22:59.
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  2. #2
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Mie personal nu-mi prea place ca antrenor. Nu e prea inspirat si ce ma enerveaza cel mai mult e ca joaca cu 3 fundasi si nu cu 4.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  3. #3
    junior Slater's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    Bag mana in foc ca daca Marin avea la dispozitie lotul pe care l-a avut Cojocaru acum ne bateam la promovare. Dar asta nu conteaza.
    Parerea mea este ca Marin e un antrenor bun dar nu are un lot cu care sa lucreze. S-a vazut in meciurile cu Steaua si cu Otelul mana lui si nu numai
    NUMAI "U" !!!

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Daca ne gandim putin la o echipa care vrea sa promoveze jucatorii adusi de la tineret nu joaaca mai mult de 90 de minute tot sezonu . La noi datorita lotului slab Bus a jucat mult mai mult . Deci slater iti dau dreptate .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Pe chatul gsp nu a spus nimic concludent . Totusi ne-am inselat multi in privinta lui , in fata unor echipe precum ACU Arad si poplaca de sus ar fi trebuit sa facem scor chiar si cu lotul actual . Si mai rau e ca nu vrea sa plece . Dar totusi nu cred ca Mircea Cojocaru facea mai multa treaba decat el .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  6. #6
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Cojocaru a fost o improvizatie anul trecut. Locul sau este la tineret de unde a scos si probabil va mai scoate jucatori foarte buni.
    Cat despre Marin, am mai spus-o, la ce lot a avut trebuia sa faca mai mult. O tine-ntruna ca nu sunt conditii si ca nu are jucatori dar a pierdut impotriva unora care o duc mai rau ca noi. Nu m-astept sa promoveze dar macar sa fie in primele 6 si sa avem + la adevar.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    cluj
    Posts
    24
    Reputatie
    1
    nu prea am incredere si nu am avut in marin asta....
    numai "U" si de mere' si de n"U" !!!

  8. #8
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    In sfarsit e oficial, Ion Marin, alias Sapaliga si-a reziliat contractul cu "U" Cluj, viitorul antrenor al Sepcilor Rosii se pare ca va fi Leo Grozavu, ultima oara la Armatura Zalau...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Leo grozavu e mai prost ca sapaliga . Sa vina meszaros !
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  10. #10
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    La Zalau a avut ceva rezultate, totusi cred ca "U" e o palarie prea mare pentru el, dar sa-i dam o sansa....
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  11. #11
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Se pare ca Ion Marin nu vrea sa plece decat daca i se platesc compensatii financiare, iar Grozavu nu vine pana nu pleaca Marin, e o harababura totala, la fel ca inaintea fiecarui sezon, pana la urma o sa se rezolve, Sapaliga o sa plece ca deja a avut piciorul in ghips, si a doua oara e periculos ...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  12. #12
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    "Şapcă roşie" pentru Grozavu
    Marius Tuhuţ


    Antrenorul Leo Grozavu (37 de ani) a preluat ieri şefia băncii tehnice a Universităţii

    Conducerea Universităţii Cluj l-a instalat ieri īn funcţia de antrenor principal pe fostul tehnician al Armăturii Zalău, Leo Grozavu. Deşi īncă nu s-a parafat nici un act, Grozavu a condus şedinţa de pregătire de ieri şi i-a īnsoţit pe "studenţi" īn Ungaria, pentru amicalul de azi cu Debrecen VSC. "Am venit la Cluj să fac o treabă cīt mai bună. Nu vreau să promit multe. Eu mi-aş dori să promovăm, dar probabil obiectivul realist pentru noua stagiune este reconstrucţia echipei. «U» este echipa reprezentativă a Clujului şi de astăzi īncepe o nouă eră aici. Din punctul meu de vedere m-am īnţeles cu conducerea şi urmează ca īn decursul săptămīnii viitoare să semnăm actele", a spus Grozavu.

    Noul antrenor al "şepcilor roşii" va fi secondat pe banca tehnică de Francisc Dican şi de Zoltan Iasko, fostul director executiv al clubului, care se va ocupa cu pregătirea portarilor. Grozavu va cīştiga la "U" 15.000 de dolari pe an, aproximativ un sfert din contractul fostului antrenor, Ion Marin.
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  13. #13
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    pe sapaliga l-am injurat in cor, acum cu asta nush ce aveti. sa vedem daca face treaba. sincer nu suport antrenorii basinosi care joaca defensiv cu 5 fundasi...ar trebui un 4-4-2, 4-3-3, 3-4-3 ofensiv.

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    sapaliga multumim pt putinele lucruri bune care le-ai facut pt "U" , multumim pentru victoria impotriva stelei dar nu erai pt "U" .

    Leo Grozavu...mi se pare un antrenor f serios , mult mai serios ca si sapaliga . Presimt ca acesta e antrenorul care ne va duce in divizia A .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

  15. #15
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Macar Grozavu nu ne-a fost bagat pe gat de catre Dinamo in contul imprumutului a nustiu ce panarame
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Cluj U Napoca
    Posts
    915
    Reputatie
    1
    Sincer , dupa cum l-am vazut ca antreneaza se pare ca vrea performanta . Marin mi se parea f lenes , ba mai venea si in costum la antrenamente .
    [B] Sunt plictisit ! [/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •