Results 1 to 10 of 10

Thread: Bilete Nole17 @ 2014

  1. #1
    ----- Nole17's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    797
    Reputatie
    1

    Bilete Nole17 @ 2014

    Fond de joc nelimitat. Joc atat offline(publicbet sau superbet) cat si online(bet365). Din cand in cand ma mai apuca si boala cu live-urile Mize foarte variate, de la 2 lei in sus
    Pentru azi:
    Attached Images Attached Images
    • File Type: jpg 1.JPG (36.6 KB, 35 views)
    [COLOR="Red"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][FONT="Arial"]voi zori rosii-trandafirii
    ne prevestiti mortile noastre
    prea timpurii[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]

  2. #2
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    hmmm

  3. #3
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Ce bataie a incasat Barcelona la vreo 30 de puncte...
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  4. #4
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nole17 View Post
    Fond de joc nelimitat.
    Asa fac casele de pariuri bani, ce crede Nole17, doar pentru ca are sute de milioane de la bunici lunar va reusi el sa faca miliarde din pariuri!?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #5
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Obiectiv?
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Nu stiu la ce te referi, daca te referi la mine eu am obiectiv sa fac cat mai multi bani, n-o sa ma opresc niciodata.
    Evident c-o sa ma opresc cand o sa ma imbolnavesc sau o sa mor, dar mai e ceva pana atunci!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Johnny, pe Nole l'am intrebat ca sunt pe threadul lui

    Baaa nu stiu daca e bine sa aveti ca obiectiv bani pentru ca mai stiu pe cineva tot asa...visul lui era 10.000, a ajuns la 17.000 si i'a pierdut dupa aia pe toti in cateva minute. Poate voi sunteti mai inteligenti si mai disciplinati...nu stiu ce sa zic...multa atentie. Ideea e sa ramai in joc pentru cat mai mult timp, nu sa iesi cat mai repede pentru ca dupa aia sa ramai cu ochii in soare si sa te uiti la altii care au ramas in joc.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  8. #8
    ----- Nole17's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    797
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Asa fac casele de pariuri bani, ce crede Nole17, doar pentru ca are sute de milioane de la bunici lunar va reusi el sa faca miliarde din pariuri!?
    Nu am sute de milioane de la bunici lunar, lucrez si traiesc pe bani mei Ziceam joc de fond nelimitat, pentru ca nu tin un buget special pentru pariuri. Anyway, prea multe explicatii pentru tine, sper sa te intorci la banii bunicilor si sa vizitezi alte threaduri

    Mda, saptamana trecuta am castigat frumos pe Milano ieri am pierdut. Asta e, mergem mai departe. Pana acum: -100

    @WhiteShadow: De obicei obiectivele is sa scot fie 2-3000 de pe online sau sa prind cate un 'bax' de 3-10 bilete repetate (cu 500-600 castig) la coltu' blocului.

    Pentru azi, repetat de 3-5 ori, sper sa apuc sa il pun

    P.S. @Moderatori: se poate sterge postul de mai sus?
    P.S.2. @All am deschis threadul sa imi tin o evidenta a pariurilor si atat, fara povesti nemuritoare despre cat a pierdut unul sau altul. Multumesc!
    Attached Images Attached Images
    [COLOR="Red"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][FONT="Arial"]voi zori rosii-trandafirii
    ne prevestiti mortile noastre
    prea timpurii[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,503
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nole17 View Post
    Nu am sute de milioane de la bunici lunar, lucrez si traiesc pe bani mei Ziceam joc de fond nelimitat, pentru ca nu tin un buget special pentru pariuri. Anyway, prea multe explicatii pentru tine, sper sa te intorci la banii bunicilor si sa vizitezi alte threaduri
    Ce te-ai ofticat! Cum naiba traiesti tu pe banii tai nu-mi dau seama... lumea forumistica e mult mai simpatica decat cea reala...
    Aici nu-ti trebuie bani sa poti supravietui!
    Quote Originally Posted by Nole17 View Post
    All am deschis threadul sa imi tin o evidenta a pariurilor si atat, fara povesti nemuritoare despre cat a pierdut unul sau altul. Multumesc!
    Agresiva furtuna faci tu intr-un pahar cu apa! Pentru asta amice exista notepad, word sau altele asemenea!
    Cand scrii ceva pe un forum o faci automat cu intentia de-a impartasi cu restul! Bine-ai venit in lumea virtuala!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #10
    ----- Nole17's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    797
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ce te-ai ofticat! Cum naiba traiesti tu pe banii tai nu-mi dau seama... lumea forumistica e mult mai simpatica decat cea reala...
    Aici nu-ti trebuie bani sa poti supravietui!

    Agresiva furtuna faci tu intr-un pahar cu apa! Pentru asta amice exista notepad, word sau altele asemenea!
    Cand scrii ceva pe un forum o faci automat cu intentia de-a impartasi cu restul! Bine-ai venit in lumea virtuala!
    Corect! De-a impartasi, nu si de-a accepta comentariile idioate si lipsite de sens Io zic sa te intorci la ingrijitul bunicii, sa te asiguri ca primesti ceva si luna viitoare, in caz ca nu ajungi la timp poti face un curs despre viata virtuala pari a fii un adevarat maestru in asa ceva, sigur vei avea succes

    Revenind la subiect: biletul de ieri pierdut pe fener, era pus de 5 ori.
    2 zile -150.

    Pentru azi cred ca asta va fi:
    Attached Images Attached Images
    [COLOR="Red"][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][FONT="Arial"]voi zori rosii-trandafirii
    ne prevestiti mortile noastre
    prea timpurii[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]

  11. 11th September 2014, 21:56
    Reason
    a

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •