Results 1 to 4 of 4

Thread: Addidas a creat un echipament urat pentru echipa nationala

  1. #1
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1

    Addidas a creat un echipament urat pentru echipa nationala

    Adidas a prezentat luni noul echipament al echipei nationale. Pe maneca apare o dunga albastra care, prin contrastul puternic cu galbenul predominant, pare o bandelora de doliu purtata de fotbalisti. Culoarea gaalben ramane cea de baza. -

    See more at: http://www.onlinesport.ro/fotbal/ech....jc5Za6F9.dpuf

    http://www.onlinesport.ro/images/upl...1393850299.jpg
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  2. #2
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Urat e putin spus.

  3. #3
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Au dunga aia pe ambele maneci, deci nu cred ca se poate spune ca e chiar de doliu...In rest, e asemanator cu precedentele. Puteau sa vina cu ceva inovator, totusi. Alt model, habar n-am. Design-ul si imbinarea culorilor sunt cat de cat ok, dar nu-mi place ca sta pe ei ca pe gard. Trebuiau sa le faca tricouri mulate asa cum au alte nationale. Da mai bine, chiar daca ei nu sunt cine stie ce bine facuti.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  4. #4
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Am inteles eu gresit sau noul echipament oficial era de fapt alb-albastru ?
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •