Page 2348 of 2429 FirstFirst ... 134818482248229823382346234723482349235023582398 ... LastLast
Results 49,288 to 49,308 of 50999

Thread: Paul Atreides

obsedat textual Hingherul's Avatar
    Reputatie
    0
    Dario, ce zici de jandarmuita aia, e buna de ciocan?
    Ai da si tu in ea ca huliganu'?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Moderator delaoltenia's Avatar
    Reputatie
    0
    ma crezi sau nu, n-am prea urmarit tembelizorul si comenturile partilor implicate. jandarmeria & dracnea vs klaus & cocalari cu gaozul spart pe santierele vestului civilizat.

#UE zdrentelor, de la stanga la dreapta...si retur!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Reputatie
    0
    Eu am intrebat daca ai da in ea nu ce parere ai

Reputatie
    0
    mno, ti-a spart ionica contul?
    nu pricepi ca n-am urmarit si nu-i stiu moaca.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Reputatie
    0
    pune o poza, daca mai spui ca e si dinamovista...

Banned
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    toate bune la cel mai mare partid din ro??!!
    sa nu uit, #UE p$d!
    Ai alta alternativa? Poate partidul oltenilor care beau zaibar, zilnic .
    Dar sa nu-mi mentionezi pe turcanca, fata de bidon turtit, sau de ludovic cel cu "inata tradare " sau de ciolosica julien. Ca ne despartim.
    Mai bine spune-mi daca trece Steaua. E mai interesant decat sa vb de toti cretinii.

ps- ai citit scrisoarea lui Giuliani adresata lui n-case? Cred ca prapaditul "nostru" de sasalau va avea nevoie de 30 zile sa inteleaga.

Reputatie
    0
    pune o poza, daca mai spui ca e si dinamovista...
    na. Perversule care esti tu huligan pervers

FB_IMG_1535360465586.jpg

I-ai baga tomfa?

Reputatie
    0
    clar!
    dinamu"sta cu picioare lungi!

Paul, nu cred sa ne calificam in grupe, si nici nu vreau. sa suga p"la ciobanetele inca un sezon, in felul asta poate intelege ca avem nevoie de antrenor si liniste la echipa.

Reputatie
    0
    Bagaciosule

Reputatie
    0
    da!

ce zici Paul, te bagi?

Banned
    Reputatie
    0
    Pentru completa ta informare, iată si link-ul ce trimite la un articol postat de 'Activenews.ro', in interiorul caruia este si un filmulet în care tocmai femeia celebra cu caruciorul se deplasează uluitor de repede, desi se afla in carucior, si loveste jandarmii: https://www.activenews.ro/stiri-mass...t-la-TV-152260!

Culmea tupeului este ca tocmai aceasta jalnica femeie a depus plangere la Parchetul general împotriva jandarmilor! Este exclus ca ea sa nu fi vazut la televizor scena descrisa mai sus, caci a fost reluată cateva zile, pana cand Carmen Dan a demascat 'aranjamentul'. Si atunci, ce putem să spunem despre caracterul acesteia, din moment ce nu a tinut cont nici macar de eforturile acelor jandarmi care au vrut s-o ajute să se ridice, crezand ca sufera în acea scenă de tandrete cu 'prietenul' sau? Sau a depus plangere impotriva jandarmului care nu a reusit sa-i răstoarne caruciorul?

Acest episod, asa cum se vede si din capturile realizate după transmisia in direct de la Digi24, a început la ora 18:44 si s-a încheiat la ora 18:45. Daca acel carucior in care se afla femeia s-ar fi rasturnat, evenimentele s-ar fi derulat cu totul altfel, atat în Piata Victoriei, cat si în presa internatională!

Din fericire, acel cărucior s-a ambitionat sa ramana pe roti, pastrand-o in el si pe 'actrita' aceasta parlita, salvand astfel imaginea Romaniei care putea fi distrusă mult timp cu un filmulet si cateva fotografii!

Logic ar fi ca organele de ancheta sa ia în calcul si acest scenariu, devoaland numele tuturor persoanelor care apar în preajma scenetei pentru ca opinia publica sa afle din ce structuri provin si dacă au avut un rol provocator în Piata Victoriei. Banuiala mea este, insa, ca nimeni nu ne va oferi vreun raspuns, tocmai pentru a-i proteja pe cei care au avut de jucat un rol în acest 'film'.

Aceasta sceneta de la ora 18:44 nu este insa decat una dintre numeroasele diversiuni din Piata Victoriei, pusa la cale din timp pentru a justifica ceea ce acum se numeste 'interventia brutala a jandarmeriei asupra po****tiei pasnice care a particpat la Mitingul Diasporei'!

Ai inteles..... Hingherasule?

Reputatie
    0
    da!

ce zici Paul, te bagi?
    N-are cum. Il tin medicii numai pe bromura.
    E el agitat si asa d'apai daca mai intra si in calduri

Banned
    Reputatie
    0
    clar!
    dinamu"sta cu picioare lungi!

Paul, nu cred sa ne calificam in grupe, si nici nu vreau. sa suga p"la ciobanetele inca un sezon, in felul asta poate intelege ca avem nevoie de antrenor si liniste la echipa.
    50-50.
    Aici nu e vb de cioban. Este vb de cei cativa tineri cu adevarat valorosi care ar merita sa mearga mai departe : Man, Morutan si in special Florinel Coman pe care eu , in continuare, cred ca e mai talentat ( nu mai bun ) ca Neymar-ul lui Delaparis de la PSG.

Reputatie
    0
    sa zicem ca ai dreptate, Paul. ce nu inteleg, cum plm sa mitingesti pentru jandarmi cand copil de gradinita stie ca vlajganii astia te bat intai pan' te c.aci pe tine rosu, dupa care eventual primesti o scuza de la organul abilitat.
    dpmdv niste jeguri care apara puterea vremelnic instalata. puterea fiind o minoritate care la 4 sau 5 ani isi schimba doar culoarea, nu si naravul.

Banned
    Reputatie
    0
    sa zicem ca ai dreptate, Paul. ce nu inteleg, cum plm sa mitingesti pentru jandarmi cand copil de gradinita stie ca vlajganii astia te bat intai pan' te c.aci pe tine rosu, dupa care eventual primesti o scuza de la organul abilitat.
    dpmdv niste jeguri care apara puterea vremelnic instalata. puterea fiind o minoritate care la 4 sau 5 ani isi schimba doar culoarea, nu si naravul.
    Perfect adevarat ref la "puterea " care la noi nu exista si nici nu va exista vreodata.. Nu am "mitingit" pentru jandarmi si nici nu as fi pomenit de toata mizeria din Piata, daca nu ar fi fost episodul cu "jandarmerita". N-am sa accept niciodata ca niste bestii barbati sa loveasca o femeie cazuta.

Banned
    Reputatie
    0
    Fostul premier Adrian Nastase a apreciat, luni, ca scrisoarea pe care Rudolph Giuliani, avocatul lui Donald Trump, i-a trimis-o presedintelui Klaus Iohannis si altor oficiali români, reprezintă 'un semn că si în străinătate oamenii s-au trezit din narcoticele' Monicai Macovei.

https://www.cotidianul.ro/cum-traduc...-lui-giuliani/

ps- Dario, daca mai esti pe aici , nu ti se pare ca Giuliani este primul american pur-sange care ne fotografiaza asa goi si putrezi asa cum suntem de fapt?
    Si nu ti se pare ca , in subliminal, spune ca nu ne conduce nimeni?

Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Reputatie
    0
    Vorbim despre acelasi Adrian Nastase care a facut parnaie pentru coruptie?
    Acelasi om care a vandut tara, flota si industria cu celebra manevra de privatizare cu 1 euro? Cel care deja vanduse insula cand s-a pronuntat decizia ca este a noastra?
    Atunci m-am linistit. El este cel care serveste cel mai bine interesele tarii.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

Banned
    Reputatie
    0
    Ai un comentariu la scrisoarea lui Rudolph Giuliani? Daca nu, dispari de aici.

Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Reputatie
    0
    N-ai scris despre scrisoarea lui Giuliani, ci despre comentariul ilustrului filosof Nastase, deci sunt la subiect.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

Abomination Johnny D's Avatar
    Reputatie
    0
    Ce va mai place casa sau mai bine zis inchisoarea lui Paul, dar cand venea el pe la voi nu era bine...
    N-am crezut vreodata ca o sa pot fi neutru cand joaca spurcaciunea dar... uite ca minunea s-a produs, s-a impartit in doua si se bate cu ea insasi!

Dubel, te astept cu berea la meci!

Reputatie
    0
    una e sa mergi tu in vizita la pacient in salon si alta e sa umble toti nebunii liberi pe strazi

Fireste, fara niciun apropo.

Ia zi, daca ar avea sub 14 ani, ai da si tu in jandarmuita aia?