Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 40

Thread: Romanii au talent Editia a IV-a

  1. #1
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1

    Romanii au talent Editia a IV-a

    Se mai uita careva?

    Numai panarama pana acum...

    Stiu ca e o emisiune cu un IQ slab dar cei care au un asemena talent de obicei au un IQ mai scazut in mod natural, dar eu ma uit totusi.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  2. #2
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Kooler View Post
    Se mai uita careva?

    Numai panarama pana acum...

    Stiu ca e o emisiune cu un IQ slab dar cei care au un asemena talent de obicei au un IQ mai scazut in mod natural, dar eu ma uit totusi.
    ma uit cu fiica-mea (a asteptat asta toata sapt), dar...pfff.

  3. #3
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Totusi a fost frumos ala care a innodat cuie si pustiul cu chitara...
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  4. #4
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Si soferul de pe basculanta a cantat bine.

  5. #5
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    chiar Leo, de ce nu inscrieti echipa dinamo la concurs sa prezentati un numar de jonglerii cu mingea? sau nici la asta nu sunteti buni?
    Last edited by Hingherul; 20th February 2014 at 23:35.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #6
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Cu Borcea liderul ei! E cel mai tare! Sa i se dea si un fileu, vrem si cu fileu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #7
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    chiar Leo, de ce nu inscrieti echipa dinamo la concurs sa prezentati un numar de jonglerii cu mingea? sau nici la asta nu sunteti buni?
    La jonglerii nu va intrece nimeni. Unde sunt penalii?

  8. #8
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Cu Borcea liderul ei! E cel mai tare! Sa i se dea si un fileu, vrem si cu fileu!
    Cui ii pasa de borcica? Rapiduletul mai traieste? Ia vezi tu, poate un nr de scamatorie, gen Samantha ar merge mai bine.

  9. #9
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Dansatorul la bara din Chisinau a zburat direct in semifinale. Un numar minunat.

    ''Cu un trup care atragea privirile tuturor doamnelor si domnisoarelor din sala si starnea invidia domnilor, cu o privire patrunzatoare, Octavian a dansat la bara ca nimeni altcineva. Numarul tanarului a fost atat de bun, incat nu o data a parut ca pluteste in aer. Pentru ca a dus dansul la bara la nivel de arta, Octavian a ridicat in picioare atat publicul, cat si juriul, care au aplaudat frenetic.''
    Last edited by leodacin; 21st February 2014 at 23:58.

  10. #10
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    a fost fabulos dansatorul !
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  11. #11
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    s-a ajuns la faza semifinalelor , dupa prima semifinala in finala s-au calificat : Andrei Cerbu , Los Hermanos Dinamita si Break Out
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  12. #12
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    Acum e a doua semifinala
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  13. #13
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,501
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    a fost fabulos dansatorul !
    Mai fabulos ca Erawyo n-a fost nimeni si asta a fost la editia trecuta, dar gunoaiele alea de judecatori s-au faultat singuri, penibil!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #14
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    ala de face stand up comedy..doar glumele alea le stie? am gasit ceva clipuri pe youtube cu el de acum cativa ani...aceleasi glume le zicea
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  15. #15
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hopshio View Post
    ala de face stand up comedy..doar glumele alea le stie? am gasit ceva clipuri pe youtube cu el de acum cativa ani...aceleasi glume le zicea
    Mi s-a parut mie ca nu prea e ceva de capul lui Poate in finala sa scoata ceva bun altfel n-are sanse. Din pacate, stand-up-ul in Ro e slabut.

  16. #16
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    Pai daca am plecat eu..la ce te astepti
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  17. #17
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    daca nu ma pricep eu la stand-up comedy....
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  18. #18
    sport legend carlo's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Werderland
    Posts
    1,144
    Reputatie
    1
    Nu pot spune ca urmaresc regulat aceasta emisiune,dar am remarcat faptul ca sunt foarte multe personaje,de toate varstele,care au intr-adevar talent si mai ales voce.Si atunci am ajuns automat la intrebarea:oare cum au ajuns antitalente ca Andra si Smiley vedete in ale muzicii?Unde mai pui ca Smiley,pe langa faptul ca nu are voce,mai e si urat ca noaptea.Iar faptul ca Andra este chiar in juriu...blasfemie curata!
    „Zwei Chancen, ein Tor - das nenne ich hundertprozentige Chancenauswertung.“
    Roland Wohlfarth

  19. #19
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by carlo View Post
    Nu pot spune ca urmaresc regulat aceasta emisiune,dar am remarcat faptul ca sunt foarte multe personaje,de toate varstele,care au intr-adevar talent si mai ales voce.Si atunci am ajuns automat la intrebarea:oare cum au ajuns antitalente ca Andra si Smiley vedete in ale muzicii?Unde mai pui ca Smiley,pe langa faptul ca nu are voce,mai e si urat ca noaptea.Iar faptul ca Andra este chiar in juriu...blasfemie curata!
    cat de tare a fost Duo Armonia...merita in finala !

    despre Andra sunt de acord...dar la Smiley te contrazic...dar chiar are voce ! asculta ultimele melodii si ai sa te convingi !
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  20. #20
    sport legend carlo's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Werderland
    Posts
    1,144
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordul View Post
    cat de tare a fost Duo Armonia...merita in finala !

    despre Andra sunt de acord...dar la Smiley te contrazic...dar chiar are voce ! asculta ultimele melodii si ai sa te convingi !
    Live sau playback?
    „Zwei Chancen, ein Tor - das nenne ich hundertprozentige Chancenauswertung.“
    Roland Wohlfarth

  21. #21
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    andra s-ar putea sa fie cea mai proasta individa din trustul pro tv.
    o idioata care sa reprezinte mai bine viitoarea generatie de gospodine a tarii nu gasim.
    retired.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •