Results 1 to 5 of 5

Thread: Mijlocas camerunez la Galati

  1. #1
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1

    Mijlocas camerunez la Galati

    Otelul Galati e foarte aproape de a semna cu un mijlocas camerunez castigator al Ligii Campionilor Africii, Guy Roger Toindoub, de 25 de ani.
    http://fcotelulgalati.info/primul-tr...-otelului.html
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  2. #2
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Nu stiu daca wikipedia nu are informatiile complete despre el, dar acolo apar inregistrate doar 50 de meciuri in cariera acestui "jucator".
    Eu il vad ca un nou Marquinhos sau Cooper. Marioneta nu are flerul lui Stan la transferuri. Pana acum, au sosit doar parodii de jucatori, in timp ce i-am vandut pe cei mai buni.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  3. #3
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Nu stiu daca wikipedia nu are informatiile complete despre el, dar acolo apar inregistrate doar 50 de meciuri in cariera acestui "jucator".
    Eu il vad ca un nou Marquinhos sau Cooper. Marioneta nu are flerul lui Stan la transferuri. Pana acum, au sosit doar parodii de jucatori, in timp ce i-am vandut pe cei mai buni.
    Putini oameni in Romania au flerul lui Stan la aducerea de jucatori. Cei 18 veniti in 2005 sunt dovada clara.
    Despre noul transfer, deocamdata nimic oficial din partea clubului, totul e pe surse.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  4. #4
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Suntem intr-o situatie destul de grava daca asta ar fi transferul din aceasta iarna. Marioneta ne promisese ceva nemtaluci si jcuatori de top. Ca de obicei, promite ceva si aduce resapati.
    Nul an il incepem cum am terminat 2013: cu dorinta ca lacusta sa-si ia marioneta si sa plece.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  5. #5
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Pana la urma africanul avea virusul hepatitei C si ai nostri au hotarat sa nu riste. A fost trimis acasa.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •