Page 15 of 38 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 295 to 315 of 786

Thread: Diverse 2014

  1. #295
    sport legend roxella's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    suceava
    Posts
    567
    Reputatie
    1
    nu-mi vine sa cred ca inca nu stim nimic de fetele noastre dragi

  2. #296
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by roxella View Post
    nu-mi vine sa cred ca inca nu stim nimic de fetele noastre dragi
    da(
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  3. #297
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Niste poze de ieri probabil https://www.facebook.com/media/set/?...7069653&type=1
    Bafta multa fetelor!

  4. #298
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Nu pot sa cred ca inca nu stim nimic despre calificari
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  5. #299
    sport legend Marty R.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    745
    Reputatie
    1
    Frumoase pozele

  6. #300
    sport legend roxella's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    suceava
    Posts
    567
    Reputatie
    1
    deja a inceput si a doua runda de calificari si pe nicaieri nici o informatie....ciudat

  7. #301
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by roxella View Post
    deja a inceput si a doua runda de calificari si pe nicaieri nici o informatie....ciudat
    Da, deja e runda a 2 a. La 16:00 incepea runda 2. Oare vom afla ceva pana la urma?
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  8. #302
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Asta e, se vede cat de mult ne-am obisnuit cu binele, cu bloggeri ca Blythe, Brigid, Bea, Albert etc, sa faca quick hits sau chiar sa avem stream. Sunt extrem de valoroase informatiile oferite de acesti oameni si ei depuneau mult efort pentru asta. Acum, cand nu e nimeni acolo....tare greu sa nu stii nimic

    Vor fi cu siguranta rezultatele pe site-ul oficial dupa ce se termina calificarile, dar pana atunci....foarte slabe sanse. Intre timp, bafta fetelor si baietilor nostri!
    Last edited by Cata_RB; 26th March 2014 at 16:33.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  9. #303
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cata_RB View Post
    Asta e, se vede cat de mult ne-am obisnuit cu binele, cu bloggeri ca Blythe, Brigid, Bea, Albert etc, sa faca quick hits sau, si mai bine, sa avem stream. Greu fara informatii
    Vor fi cu siguranta rezultatele pe site-ul oficial dupa ce se termina calificarile, dar pana atunci....foarte slabe sanse.
    Ai dreptate Acum vedem ce greu este fara informatii
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  10. #304
    sport legend roxella's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    suceava
    Posts
    567
    Reputatie
    1
    eu ma retrag pentru moment..sper ca diseara,cand revin,sa gasesc si niscaiva informatii bafta,fetelor!

  11. #305
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Rezultate dupa primele aparate https://www.facebook.com/theallaround

  12. #306
    sport legend degetica's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    1,345
    Reputatie
    1
    eu am intrat pe site-ul competitiei si am ramas pilaf.
    https://sports.app.box.com/s/08m5olz.../15647979614/1

    ce s-o fi intamplat? a cazut de trei ori? sau????

  13. #307
    sport legend remm's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    661
    Reputatie
    1
    Dap!...Nu s-a acomodat cu aparatele, nu e in forma... abia astept barna si solul... sa-mi fac o idee...

  14. #308
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    5:8 si 4.6 sarituri locul 4
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  15. #309
    sport legend remm's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    661
    Reputatie
    1
    S-au afisat si celelalte finale - https://sports.app.box.com/s/08m5olz...h/1/1779732150
    Larisa, Didi - 1 si 2 - barna si sol.
    La mine e … blank… in continuare. Cea mai optimista varianta ar fi fost sa fi venit cu un paralel upgradat si sa-l fi zapacit rau, dar nu prea cred… La barna si sol D-urile sunt tot pe acolo, chiar mai mici … E de SF nota la executie de la paralele, bine ca nu s-a accidentat…

  16. #310
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    La executie a fost problema sigur ca nota de plercare a fost 5.8 doar cu 3 zecimi mai putin decat cel mai bun exercitiu al ei ca plecare. Probabil a cazut de 2 ori ca la o cadere nu cred ca i se luau 2 puncte
    Quote Originally Posted by remm View Post
    S-au afisat si celelalte finale - https://sports.app.box.com/s/08m5olz...h/1/1779732150
    Larisa, Didi - 1 si 2 - barna si sol.
    La mine e … blank… in continuare. Cea mai optimista varianta ar fi fost sa fi venit cu un paralel upgradat si sa-l fi zapacit rau, dar nu prea cred… La barna si sol D-urile sunt tot pe acolo, chiar mai mici … E de SF nota la executie de la paralele, bine ca nu s-a accidentat…
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  17. #311
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Marius a facut un super exercitiu la paralele! Locul 1! F tare!
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  18. #312
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Dupa note, concursul asta pare sa fi venit prea devreme in pregatire, acum e perioada de recuperare si crestere pentru europene. La barna si la sol zic ca sunt in grafic, la celelalte 2 aparate nu-mi pot face o parere. Ma mir ca antrenorii le-au trimis.....nu pare sa fie moment de concurs acum. Sper sa fie bine in finale, sa iasa planurile facute acasa si sa fie de folos experienta pentru CE.

    La baieti sunt si calde, si reci, dar partile bune sunt chiar foarte bune. Confirmari de potential care ma bucura sau surprize placute, frumos pentru Andrei si Marius. Sper sa acumuleze un plus de constanta si de putere de a-si stapani emotiile, arata bine.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  19. #313
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    Si eu cred ca a fost cam devreme concursul asta. Dar ma bucura ca solul si barna sunt cat de cat ok. Ma asept ca sariturile sa se puna la punct. Dar la paralele nu stiu pana nu vad sau aud ce s.a intamplat. Sper sa le putem vedea in finale in schimb.
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  20. #314
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  21. #315
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Din punctul meu de vedere participarea la Doha este putin cam ciudata. Nu prea am inteles unele lucruri, printre care de ce s-a inscris Larisa la sarituri. Bine macar ca e ok cu barna si solul. Cu paralelul ...asta e, sper sa-i iasa cand va conta cu adevarat - finala pe echipe de la CE/CM.

    Ma bucur pentru Didi ca a revenit si ca a revenit frumos. S-a descurcat foarte bine pentru primul concurs in aproape un an de zile. E aproape la nivelul ei obisnuit, doar vreo 2-3 zecimi mai are de recuperat (probabil cate un element pe la fiecare aparat). E in grafic, iar timp pana la CE mai este. E constanta si am foarte mare incredere in ea.

    Italia si Marea Britanie par din ce in ce mai periculoase pentru Europene. Adevarul e ca momentan nivelul nostru nu este unul foarte ridicat. Bineinteles, mai este suficient timp sa crestem si sa fim in forma de concurs atunci cand va conta. O parere mai ok ne vom putea face la amicalul cu Franta, acolo vom vedea probabil si o prima formula de echipa. Avem suficienta dificultate pentru a face fata concurentei din Europa, teama mea este la capitolul constanta si "endurance" (ca sa citez un clasic ).

    Pumnii stransi in continuare. Cu incredere! Sa speram ca o sa fie bine!
    www.fangymnastics.com

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •