Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 105

Thread: Draft 2014

  1. #64
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    jerry trebuia sa ia un S

  2. #65
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    mel kaiper inca il mai are pe johnny football in draft. nici expertii astia nu-s mare lucru
    Last edited by SwedishMafia; 9th May 2014 at 05:09.

  3. #66
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    are Manziel o fata....cred ca Pats o sa faca trade

  4. #67
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by patriot View Post
    jerry trebuia sa ia un S
    Las' ca'm luat noi
    This is a flower ...
    _____________________

  5. #68
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    Browns....la cat pare de plapand nu stiu ce sa zic,n am mare incredere in el

  6. #69
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by campuscodi View Post
    Las' ca'm luat noi
    l ati luat de sub nasul lui Eagles,care aveau mare nevoie de el,de aceea au si facut trade,acum probail vor lua un WR

  7. #70
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    WTF Bill
    This is a flower ...
    _____________________

  8. #71
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    da....vom vedea ce si cu baiatul asta,l as fi vrut pe Benjamin luat de Carolina

  9. #72
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    baiatul nostru e un hibrid DT/DE,a fost accidentat si asta e principalul pericol,daca ar fi sanatos o sa faca impresie,oricum vom vedea,daca la inceput nu mi a placut pickul acum zic ca e destul de bun

  10. #73
    sport legend Sinisther's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Ha-Ha

  11. #74
    manager
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    271
    Reputatie
    1
    Am urmarit tot draft-ul, sunt chior de somn si sunt la munca .
    Sincer, inainte de draft am auzit ceva buzz despre Easley, chiar m-am uitat la 2 highlight-uri si mi-a pllacut, insa nu am crezut niciodata ca BB va lua un undersized DT.
    Dupa ce am anuntat pick-ul, am inceput sa scrutez netul ...si sincer din ce am gasit, pareri, mock-uri, buzz-uri, etc....mi se pare un huge pick! Daca si ma refer daca va fi sanatos, va fi unul dintre cei mai buni DT - 3 technique din NFL .
    Din cate se pare, daca ar fi fost sanatos ar fi fost un top10 pick in draftul asta .

    In alta ordine de idei, sper sa il dam pe Mallet la Texans si sper sa facem tradeup in draft si sa luam 2 jucatori in runda a 2-a : wishlist : Trent Murphy DE/OLB Stanford, Chris Borland ILB Wisconsin sau RB - Carlos Hyde - Ohio

  12. #75
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Ok, sa il vedem la treaba pe Easley, dar cel mai important e sa fie sanatos macar 4 ani .
    What's next for Pats?
    Un TE eu zic cu unul din cele 2 pickuri de azi, in afara de Ebron care oricum era top 15 pick si nu intra in calculele lui BB acum ar fi in round 2: ASJ sau Amaro sau Nicklas si in round 3 CJ Fiedorowicz.
    Si un LB sau DE in round 2, as prefera Ealy sau Van Noy, in round 3 poate Telvin Smith.
    Si un OL man ar merge, Sua-Fil'o in r2 sau Weston Richburg in r3.
    Safety sau RB mai greu de crezut ca intra in calcule azi, raman ca necesitati de acoperit in rounds 4-7 maine.
    Asta in cazul in care nu apar tradeuri gen Mallet, posibile dar putin probabile, cred ca doar trade-uri up and down pe pick-uri sa faca Coach Bill in aceste doua zile.

  13. #76
    manager
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    271
    Reputatie
    1
    Nu luam TE pana in runda a 4-a, parerea mea . Dintre cei enumerati de tine, ASJ mi se pare cel mai indicat oricum .
    Sua-Fil'o va fi la mare bataie la inceputul rundei a 2-a, parerea mea e ca dispare in primele 5 pick-uri, hai maxim 10 desi ma indoiesc.
    Avand in vedere ca anu viitor toti cei 3 rb sunt free agents, sigur drafta rb, acum sa vedem cand. ( hai cu storm johnson )

  14. #77
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    M-am culcat seara suparat si m-am trezit tot suparat. De ce nu am facut trade cu Cowboys? Ce ne-ar fi costat sa ne mutam de la 19 la 16??? Nu inteleg de ce Jones l-a luat pe Martin cu apararea pe care o au. Cel mai probabil Kouandjio va fi inca disponibil cand va veni randul delfiniilor in runda a 2-a, sper ca Hickey sa aleaga cu cap atunci. Deloc impresionat pana acum.

    Surprins ca Manziel a ajuns la Cleveland, chiar ma asteptam sa ajunga la Giants
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  15. #78
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Manzel sa nu pateasca in Cleveland , ce-a patit alt qb venit din statul texas : colt mc coy

  16. #79
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Muggs View Post
    Nu luam TE pana in runda a 4-a, parerea mea . Dintre cei enumerati de tine, ASJ mi se pare cel mai indicat oricum .
    Sua-Fil'o va fi la mare bataie la inceputul rundei a 2-a, parerea mea e ca dispare in primele 5 pick-uri, hai maxim 10 desi ma indoiesc.
    Avand in vedere ca anu viitor toti cei 3 rb sunt free agents, sigur drafta rb, acum sa vedem cand. ( hai cu storm johnson )
    Vereen va fi resemnat, nu pleaca nicaieri.
    dar da, e nevoie de un RB, am vazut destui cu potential, vor fi optiuni in rundele 4-7, chiar si din nedraftati apoi, cum a fost cazul si cu Brandon Bolden.

  17. #80
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    poate facem trade cu Texans pt Mallet asa am putea lua un G si un TE sau un WR in ruda a 2 a,din ce vad pe net si din ce spune BB,Seatle l ar fi vrut pe baiatul nostru,poate de aceea au si facut trade.....

  18. #81
    CRUSADER andi15ro's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    788
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by campuscodi View Post
    Las' ca'm luat noi
    eu cred ca haha e mai bun ca calvin in materie de free safety, mai bun in covarage

  19. #82
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    ooooooo andi,bine ai venit,ce ne poti spune despre pickul vostru,ma asteptam sa luati un DB,dar nu pe acest ,ma asteptam sa luati pe Ha HA,poate aveti noroc cu el si an trecut cand ati draftat DT nu se astepta nimeni sa l draftati e Richrdson si ce ochi ati avut,nu acelas lucru se poate spune de Milliner....PS:se pare ca Seatle au conffirmat ca l vroiau pe Easly

  20. #83
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    vad ca am mancat cateva litere dar nu le pot corecta

  21. #84
    Viitor membru campuscodi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    4,535
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andi15ro View Post
    eu cred ca haha e mai bun ca calvin in materie de free safety, mai bun in covarage
    Omul ar putea sa apara in tutoriale video despre back-pedaling. Se misca rapid si cu precizie. Destul de multumit de pick.
    This is a flower ...
    _____________________

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •