View Poll Results: Cine castiga aurul la hochei masculin?

Voters
16. You may not vote on this poll
  • Canada

    8 50.00%
  • Rusia

    4 25.00%
  • SUA

    2 12.50%
  • Suedia

    2 12.50%
  • alta echipa

    0 0%
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 148 to 150 of 150

Thread: Hochei pe gheata

  1. #148
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    @ice_girl:. mda, Molson au cele mai misto reclame

    Quote Originally Posted by TheIceMan View Post
    Autostrada 401 din Toronto, una dintre cele mai aglomerate din lume, in timpul finalei de hockey maculin:

    https://pbs.twimg.com/media/BhKw8jcCUAA_hck.jpg
    beleafer

  2. #149
    sport legend
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Deutschland
    Posts
    814
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jerome LeBanner View Post
    Nu mi-ar displacea foarte mult sa fiu canadian, dar in absolut toate meciurile am tinut cu adversarii Canadei, he he, ``as a neutral cheering the underdog``
    pai se ajunge simplu in CA daca depui dosar de emigrare. E plin de asiatici, indieni, pakistanezi si…romani

    dupa atatea absente la suedezi l-au suspendat si pe Backstrom pentru ca a luat Claritin ca pentru alergie o fi fost vreun canadian la anti-doping asa cum au avut si arbitru in finala chiar le mecil canadei

    Imi aduce aminte de gimnasta romanca suspendata a Sydney pentru nurofen.
    In NHL aia nu e substanta interzisa ce i-au gasit lui Backstrom. In conditiile in care se discuta sa nu se mai opreasca NHL pe timpul olimpiadei, am vazut ca General Managers critica oprirea sezonului astia din IIHF mai pun sare pe coliva cu suspendarea asta.
    Ar face f bine sa nu ii mai lase la olimpiada, sa participle cine vrea individual dar sa nu se opreasca sezonul la mijlocul lui.

    Totusi sa vedem cand va lua o echipa canadiana titlul in NHL ca de 20 de ani…
    Anul asta nic o speranta, Chicago si Boston cred ca vor rejuca finala. Poate in urmatorii alti 20 de ani..

  3. #150
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by yodaro. View Post
    pai se ajunge simplu in CA daca depui dosar de emigrare. E plin de asiatici, indieni, pakistanezi si…romani
    Cu nimic deosebit fata de USA

    Quote Originally Posted by yodaro. View Post
    dupa atatea absente la suedezi l-au suspendat si pe Backstrom pentru ca a luat Claritin ca pentru alergie
    Da, asa ziceam si eu, daca nu aveau absente Suedia, yes, aveau mai multe sanse sa inscrie dar tot ar fi luat bataie.

    in rest, "sour grapes"
    beleafer

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •