Page 332 of 382 FirstFirst ... 232282322330331332333334342 ... LastLast
Results 6,952 to 6,972 of 8016

Thread: Lista rusinii

  1. #6952
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    frantuzule, unde vezi tu nemti aici?

  2. #6953
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1
    Tu unde vezi francezi?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #6954
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    de ce NIMENI nu intreaba unde sunt cele 20 DE MILIARDE luate de basescu in 2009 de la FMI?

    Asta e intrebare!!!!!!!!!!
    prea multa modestie strica. pai tu esti nimeni???
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  4. #6955
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Preturile locuintelor din Romania au urcat cu 6,8% in trimestrul doi din 2016, comparativ cu perioada similara din 2015, aceasta fiind a cincea mare crestere inregistrata in randul statelor membre ale Uniunii Europene, potrivit datelor publicate miercuri de Oficiul European de Statistica (Eurostat).

  5. #6956
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Ipoteză năucitoare
    Cine a scris teza de doctorat plagiată: Laura Codruta Kovesi sau tatăl ei?
    http://www.cotidianul.ro/

    Pentru cei care se "indoiesc" de plagiatul Lulutzei, acest articol este cu adevarat "naucitor".

  6. #6957
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Cine sunt „acoperiții” din presă?

    turcescu,dogioiu,mixich,tapalaga,cautis,matei,chir iac,marincea...probabil doar varful icebergului.

    https://www.bugetul.ro/cine-sunt-acoperitii-din-presa/

  7. #6958
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    nici una dintre cucuvele din poza nu e mov. nu vad deci unde e coincidenta
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  8. #6959
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    nici eu n-o vad ,da' trebuie sa fie stranie daca ne zice paulica ...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  9. #6960
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by timache View Post
    adica cum mah pu....iule, plagiatul cucuvelei este mai superior decat plagiatul lui ponta?


    Ce digestia pulii mele puteti sa aveti de inghititi tot?
    mah co...baiule , ca deobicei sunt in totala necunostinta de cauza in ceea ce priveste termenii folositi de antenele voastre ,dar daca te referi la tentativa tragi-comica a ********ului ala de ghita de a o baga in aceeasi cloaca pe kovesi cu toate scursurile politice in apararea carora va mobilizati cu atata disperare incat incep sa cred ca chiar sunteti platiti de cineva ca sa o faceti , niciodata n-am fost mai convins de faptul ca e o minciuna si o mani****re ordinara ...
    cum puteti voi inghiti tot kkt-ul asta fara sa va vina macar sa vomitati , este numai problema digestiei pulii voastre ...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  10. #6961
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    mah co...baiule , ca deobicei sunt in totala necunostinta de cauza in ceea ce priveste termenii folositi de antenele voastre ,dar daca te referi la tentativa tragi-comica a ********ului ala de ghita de a o baga in aceeasi cloaca pe kovesi cu toate scursurile politice in apararea carora va mobilizati cu atata disperare incat incep sa cred ca chiar sunteti platiti de cineva ca sa o faceti , niciodata n-am fost mai convins de faptul ca e o minciuna si o mani****re ordinara ...
    cum puteti voi inghiti tot kkt-ul asta fara sa va vina macar sa vomitati , este numai problema digestiei pulii voastre ...




  11. #6962
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    La una dintre bufnite se citeste cu usurinta vinovatia in ochi. Nu au pus degeaba americanii poza/ declarativ incearca sa o protejeze dar decizia finala este luata.

  12. #6963
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    „Die Bande, die hauptsächlich auf Berliner Bahnhöfen aktiv ist, stammt aus der südwestrumänischen Stadt Craiova“, sagte Haustein. „Wir haben durch intensive Ermittlungen versucht, die Strukturen aufzudecken und waren an den Beschuldigten mit Videotechnik und Fahndungskräften dran."

    Quelle: http://www.berliner-zeitung.de/24908580 ©2016
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  13. #6964
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    O propunere de moratoriu pentru novac, cimitirul ghencea si tim-cp:

    Va propun sa incetam definitiv cu insultele, injuriile, jignirile care au atins penibilul absolut. Stiti bine ca ceilalati useri suporta cu greu aceste lucruri. Faptul ca nu au reactie dovedeste ca le este jena de ceea ce se intampla. Chestia cu medicamentele s-a tocit de mult dar continuati zilnic sa puneti placa asta in speranta ca voi reactiona. Nu o voi face.

    Doresc un raspuns de la fiecare din voi : sunteti de acord sa incetam?

    Raspuns in 2 variante:

    1. Sunt de acord cu moratoriu lui paul
    2. Nu sunt de acord cu moratoriu. Vreau sa continui cu insultele/ jignirile.

    Astept un raspuns a.s.a.p.

    Multumesc.

  14. #6965
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Avem cucuvele mov, pruna lui ciolos are si ea culoarea mov... chiar totul e mov?
    De ce culoarea asta turbata incepe sa puna stapanire pe prezentul Romaniei?

  15. #6966
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    recunosti turbarea dupa doua simptome: bolnavul are spume la gura si vede totul in mov
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  16. #6967
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,036
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    O propunere de moratoriu pentru novac, cimitirul ghencea si tim-cp:

    Va propun sa incetam definitiv cu insultele, injuriile, jignirile care au atins penibilul absolut. Stiti bine ca ceilalati useri suporta cu greu aceste lucruri. Faptul ca nu au reactie dovedeste ca le este jena de ceea ce se intampla. Chestia cu medicamentele s-a tocit de mult dar continuati zilnic sa puneti placa asta in speranta ca voi reactiona. Nu o voi face.

    Doresc un raspuns de la fiecare din voi : sunteti de acord sa incetam?

    Raspuns in 2 variante:

    1. Sunt de acord cu moratoriu lui paul
    2. Nu sunt de acord cu moratoriu. Vreau sa continui cu insultele/ jignirile.

    Astept un raspuns a.s.a.p.

    Multumesc.
    Ca simplu user ce sunt va rog sa alegeti varianta a 2a. Multumesc.

  17. #6968
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    AFP: La televiziunea rusa, al Treilea Razboi Mondial a inceput. Discutii despre adaposturi antinucleare si avioane doborate

  18. #6969
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    WikiLeaks – Gitenstein către Podesta, despre referendumul de demitere a lui Băsescu din 2012: "Frauda nu e semnificativă"


    Fostul ambasador al Statelor Unite la București, Mark Henry Gitenstein, îl informa pe 30 iulie 2012 pe John Podesta, în prezent șeful campaniei electorale a candidatului democrat la președinția SUA Hillary Clinton, pe atunci președintele unui think-tank progresist extrem de influent la Washington și care îl susținea pe Victor Ponta, despre cele mai recente rezultate ale referendumului de demitere a președintelui Traian Băsescu, desfășurat cu o zi înainte, potrivit unui mesaj e-mail publicat de WikiLeaks.

    http://www.profit.ro/stiri/politic/w...ativa-15590554

    dar jigodia a declarat pe urma ca sunt 2 mil de voturi fraudate.si a tinut inca o jigodie in functie inca 2 ani.

  19. #6970
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    De asta sunt cu 1000 ani peste noi :

    O fetiță de 5 ani o critică pe Theresa May pentru cum gestionează problema persoanelor fără adăpost.

    O fetiță de cinci ani a criticat-o, într-o înregistrare video publicată de mama ei pe YouTube, pe șefa Guvernului britanic Theresa May pentru modul în care gestionează problema persoanelor fără adăpost, relatează The Independent.

    În înregistrarea care are deja zeci de mii de vizualizări pe YouTube, Brooke Blair s-a adresat direct Theresei May, făcând apel la acordarea de asistență financiară persoanelor fără adăpost din Marea Britanie.

    'Numele meu este Brooke Blair și am cinci ani. Am ceva să îți spun, Theresa May', își începe fetița discursul.

    'Ieri noapte am ieșit pe stradă și am văzut sute și milioane de oameni fără adăpost. Am văzut pe cineva cu urechile lăsate în jos, am văzut o mulțime oameni.

    Ar trebui să fii acolo, Theresa May. Ar trebui să aduci biscuiți, ciocolată caldă, să construiești case', spune ea indignată.

    'Uite, eu am doar cinci ani, nu pot face nimic în legătură cu asta. Economisesc bani și nu vor fi niciodată suficienți. Tu ai banii, cheltuie o parte din ei și ajută-i pe oameni. Asta trebuie să faci, deoarece am avut multe războaie în țara asta și nu îmi place asta, Theresa May. Sunt foarte supărată', încheie fetița.

  20. #6971
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    De asta sunt cu 1000 ani peste noi :

    O fetiță de 5 ani o critică pe Theresa May pentru cum gestionează problema persoanelor fără adăpost.
    asta chiar e nemaiintalnita! si mama ei chiar a postat acel video pe youtuve? incredibil!
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  21. #6972
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Concurs „tehnocrat” pentru directorii de școli: „Măgarul are întotdeauna: a) grajd, b) potcoave, c) harnașament, c) copite, e) coamă”

    http://www.activenews.ro/stiri-socia...e-coama-137268

    teste preluate din experienta scolii americane care scoate oligofrenii pe banda rulanta...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •