View Poll Results: Gigi Becali, inger sau demon?

Voters
75. You may not vote on this poll
  • Omul potrivit, cel ce va "ridica" Steaua

    40 53.33%
  • Conducator mediocru, nu va ajuta Steaua

    13 17.33%
  • Nu are ce cauta la Steaua

    15 20.00%
  • Nu stiu

    7 9.33%
Page 73 of 73 FirstFirst ... 2363717273
Results 1,513 to 1,520 of 1520

Thread: Gigi Becali

  1. #1513
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    de va fi sau nu excludere din UCL, de va fi sau nu retrogradare, de va fi sau nu desfiintare... Steaua va continua sa traiasca.

    da, ati citit bine. "de va fi sau nu desfiintare"
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #1514
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Nu discutam de desfiintare,am impresia si sper sa nu gresesc ,fara a avea informatii care sa-mi sustina punctul de vedere,ca undeva la varfurile mafiei si politicii romanesti s-a hotarat deja inlaturarea ciobanului.Prea vin toate servite pe tava,condamnare dupa condamnare (si cate vor mai urma? ),implicarea lui Hrebengiuc senior si junior,interesul lui Hagi si informatii aruncate in media pentru a pregati inlocuirea ciobanului...vom vedea cat de curand daca am sau nu dreptate.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #1515
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Asta sper si eu, sa nu fie doar pielea ciobanului toata miza acestor condamnari, ci Steaua. Fara UEFA va fi nevoita sa apeleze la alte surse de finantare...
    Parca il si vad pe Hrebenciuc cum zice: Hai ca va dau banii acum si imi iau actiuni din ei, daca nu aveti cum sa mi-i inapoiati.
    Ca la final sa ramana el singur actionar majoritar.
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  4. #1516
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Nu stiu cum sa-ti spun aici,in fata monitorului,cuvintele mi se par reci si fara sens...in fine,cred ca ne vom imputina randurile daca cel mai negru scenariu va fi dus la indeplinire.Ciobanul plateste pentru aroganta,trufie si prostie,noi pentru faptul ca iubim un club condus vremelnic de acest idiot.
    Constat fara a fi surprins,stiam asta de mult,ca adevaratii stelisti sunt mult mai putini decat marea masa care tzopaia la victorii sau lingea mana ciobanului doar pentru faptul ca avea ocazia sa-l vada in carne si oase.Mergem inainte,avem familii,prieteni,viata are un sens.
    Dar fotbalul fara Steaua??!!
    Mare dreptate ai..

    @Shinnok: Ramane in inima noastra, bre.
    Bafta, Reghe!

  5. #1517
    sport legend Loup de Mer's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Antillia, Rockall
    Posts
    1,264
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Si din inchisoare Messi e in stare sa dea gol impotriva lui Real Madrid!
    http://www.onlinesport.ro/fotbal/pri...012-nid-98884/
    Sweet jumping mother of marmalade! Shave my leg and call me Grandpa!

    [I][SIZE="2"]*căzut din copac în ocean...[/SIZE][/I]

  6. #1518
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    O scurta istorie a clanului becali.
    "Ne aveam ca fratii"...http://www.click.ro/sport/fotbal_glo...48635237.html#


    http://i42.tinypic.com/aesg7t.jpg
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #1519
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  8. #1520
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Trec anii si am ajuns la concluzia ca Steaua este o palarie prea mare pentru luceafarul ortodoxiei romanesti, aceleasi decizii haotice in fiecare an, transferuri pe spranceana la pohtele acestuia si slugi care-i sufla-n ureche.
    Ciobanul a devenit cel mai mare dusman al clubului nostru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •