Results 1 to 10 of 10

Thread: Care este jucatorul vostru favorit din La Liga?

  1. #1
    sport legend Sir Black's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Constanşa
    Posts
    1,434
    Reputatie
    1

    Care este jucatorul vostru favorit din La Liga?

    Al meu e Messi. Apoi mai sunt Xavi, Iniesta , Puyol...toata echipa Barcei defapt, dar fara Montoya . Imi mai place si de Bale.
    Joc Dota

  2. #2
    sport legend Claudiu96's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Giurgiu
    Posts
    986
    Reputatie
    1
    Toti jucatorii de la Villarreal

  3. #3
    Blanco Razor's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    Nu am un singur favorit , imi plac mai multi de la Real Madrid...Casillas,Ramos,Marcelo,Varane,Xabi,Isco,B ale,Ronaldo.Dar daca ar fi sa aleg unul singur in momentul de fata ar fi Ronaldo , pentru ca e cel mai in forma si in acest moment e cel mai important jucator pentru echipa.

    Imi place si Iniesta.
    real passion
    real madrid

    ronaldinho - federer - vettel - rossi

  4. #4
    junior FC.B's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Ro
    Posts
    98
    Reputatie
    1
    Lionel Messi.

    Ideea e ca Messi putea sa joace si la R€al Madrid pentru ca nu mi-as fi schimbat nicio clipita opinia despre calitatile lui de fotbalist si le-as fi aclamat in aceeasi masura ca azi cand spun ca in opinia mea este si cel mai bun jucator din istorie deja.

    Zilele trecute si Guardiola a declarat despre Messi asta cand a fost intrebat de presa germana despre cat de bun e Gotze.

  5. #5
    Netherlander Iulian.'s Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Romania
    Age
    54
    Posts
    4,468
    Reputatie
    1
    Lionel Messi

    Cel mai bun din lume de vreo 6 ani.
    Totusi cred ca la Real Madrid nu ar fi atat de eficace (chiar daca ar fi tot cel mai bun). Nu mai zic de alt campionat.

    Locul lui e la Barca. Daca ar pleca ar face o greseala.
    (Banii conteaza, in general, dar cand esti la nivelul asta si oricum ai bani destui nu merita sa pleci. Poate doar clubul sa fie cumva ademenit de exemplu de sume uriase oferite de cei de la PSG si sa "fortzeze" cumva plecarea lui Messi, pe sume imense, dar altfel nu vad motiv. Asta fiindca tot vad pe site-uri renumite de sport, din Franta mai ales, ca se tot discuta "pe ce suma si la ce echipa ar pleca Messi")
    # Fotbal : NEDERLAND, Rapid Bucuresti
    # Tenis : FEDERER, Hingis

  6. #6
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Alcacer
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,752
    Reputatie
    0
    Altcancer? Ce, sa nu-mi zici ca are Cristiano Ronaldo un frate mai mic!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    sport legend cataa.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    3,440
    Reputatie
    1
    ronaldo
    Noi murim, "U" niciodata!

  9. #9
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,752
    Reputatie
    0
    Imi esti simpatic, mai ales la faza cu City, dar partea din tine spalacita ar trebui taiata jos! Serios, nu ti se potriveste deloc cu ceea ce incerci sa faci aici, e ca si cum ai incerca sa impaci romanii cu ungurii, ori esti martir ori esti spalacit, nu poti si una si alta!
    Sunt singur impotriva tuturor dar tin cu Ronaldo... cumva parca se bat cap in cap cele doua notiuni, si nu un pic ci de tot! Eu sunt un tip umil si de bun simt dar imi plac spalacitii, cum e asta, extremele se atrag sau ce naiba!? Sincer, mi se pare o prostie, oamenii nu sunt magneti si chiar daca ar fi, doar intr-o anumita forma se atrag, daca intorci doar unul la 180 de grade inversandu-i polii, se resping ca dracu! Daca vrei o idee, extremele se atrag doar in forma superificala, miezul, centrul trebuie sa fie similar la cele doua parti in discutie altfel se alege praful, probabil partea din tine superificala tine cu Ronaldo, sper doar ca nu e prea mare, sincer nu cred ca e, nu te caracterizeaza, altfel m-as speria.
    Last edited by Johnny D; 17th March 2014 at 14:38.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #10
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,752
    Reputatie
    0
    Ronaldo, pana si modul cum alearga omu ala striga dupa el "cocalar", cred ca a invatat la scoala de talente Cocalarul Monden, e numele principal al scolii de fotbal pentru cele mai mari talente ale planetei, trebuie sa fii tehnic dar daca nu alergi si shmecher n-ai facut nimic! E eficient in ceea ce face dar tot cocalar e, si nu unu oarecare, ci TATA LOR! Cred ca la cei far' de talente fotbalistice pe care-i educa doar in tainele selecte ale cocalarismului actual, la scoala respectiva le prezinta casete cu Ronaldo, cel putin studentilor sarguinciosi, de nivel olimpiada in cocalarism, si ii impresioneaza motivandu-i si spunandu-le: omul asta a reusit sa faca pe langa arta de a fi cocalar in paralel si aceea de-a fi sportiv de balon de aur, omul e un geniu, poate cel mai mare om ce-a trait vreodata! Einstein de exemplu, sau Newton sau Nietzsche gandeau ei mult, dar puteau si arata bine in timp ce-o faceau!? Ehe, toti sunt sub Ronaldo, tata lor!

    Decat sa tin cu Ronaldo si toata natia lui de cocalari, mai bine tin cu Alcorcon, aia saracii n-au fost la scoli de cocalari dar alearga decent si nu dau din buze ca niste moluste umflate cu pompa catre vecinii lor mai saraci din liga a 3-a mimand "calma(r), calma(r), estoy un mollusca aqui!".
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •