Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 43 to 63 of 91

Thread: Cine va castiga Divizia A?

  1. #43
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    intr-adevar a fost un meci foarte slab al cainilor. apararea a fost la pamant. pacat ca nu renunta Dinu la ambitia prosteasca de a nu-i titulariza pe pe Vl.Munteanu si pe Grigorie, cei mai buni mijlocasi pe care-i are. fara ei, jocul dinamovistilor arata jalnic la constructie. nu mai au nici o sansa la titlu.

  2. #44
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    nu am nici un dubiu in legatura cu viitoarea echipa campioana a romaniei: rapid bucuresti

    steaua si dinamo spun ca mai spera...ce sa mai spere?...
    ar insemna ca dinamo si steaua sa castige meci de meci, iar rapid sa piarda in acelasi ritm...

    cat despre national...nu spune nimeni nimic...
    eu zic ca daca nu vor mai fi trasi in piept de arbitrii la fel ca in tur, national ia locul 2 sau 3!

    mai sper ca Poli sa reziste si sa nu pice in B! Situatia de la locul 5 in jos e foarte stransa...dar e o echipa tanara, 'bataioasa', si cu jucatori buni...si mai au si publicul de partea lor!
    Hai Poli!

  3. #45
    junior iohannfus's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DUMARS
    DINAMO??? ATI AUZIT DE ECHIPA ASTA? PROBABIL CA DA!!! SIGUR ATI AUZIT DE EA AZI CAND A FACUT DE RUSINE O ISTORIE INTREAGA PRIN JOCUL PRESTAT SI PRIN LIPSA DE ANGAJAMENT A UNORA DINTRE JUCATORI!!!! ATENTIEEE!!! TREBUIE SA SE FACA CEVA URGENT PANA NU SE VA AJUNGE SI MAI RAU!!!! /
    nu am auzit mah de Dinamo ... poate de Netzoiu si de Borcea ... adevaratzii ciini ...

    apropo ... cine a votat Craiova ? cinic om
    [B][FONT="Impact"][COLOR="Blue"]MINCATOR DE PRAZ[/COLOR][/FONT][/B]

  4. #46
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Cred ca FC National va lua campionatul anul asta. sau se va intampla ca anul trecut, cand titlul era a lor, si lau pierdut in ultima etapa. in urma unor rezultate ciudate :?
    dinamo
    /fu/



    8)

  5. #47
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Rapid Bucuresti
    keep hope alive

  6. #48
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    DINAMO sau NATIONAL
    keep hope alive

  7. #49
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    din pacate rapid este echipa anului in romania... sunt dinamovist de cand ma stiu, sufar alaturi de dinamo acum... dar rapid merita din plin acest campionat... asa cum dinamo&andone le vor merita pe urmatarele 5
    The only thing more dangerous then incoming enemy fire is incoming friendly fire.

  8. #50
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    24
    Reputatie
    1
    Cred ca NATIONALUL va castiga acest campionat, deoarece are, in opinia mea, cel mai echilibrat lot si daca isi vor rezolva problemele financiare si vor avea liniste in cadrul clubului, var reusi sa-i ajunga pe cei da la RAPID.

  9. #51
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    34
    Reputatie
    1

    klar rapid

    daca nu ia rapid campionatul atunci inseamna ca nu vom avea in viitorii 5 ani vreo echipa care sa treaca de turul 2 al unei competitii europene

  10. #52
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    51
    Reputatie
    1
    Rapidul, dar sint curios daca Padureanu il va mai ajuta pe Copos dupa incidentul cu Sanmartean si daca la va da meciul in retur? :?
    BLATIST PANA LA MOARTE

  11. #53
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    si crezi ca daca bistrita nu le va da meciul la rapid atunci nu vor lua giulestenii titlul ?

  12. #54
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    sa fim seriosi,rapid ar trebui sa se-mpiedice de prea multe ori,iar Steaua sa aiba un parcurs aproape perfect!campionatul se decide dupa meciul din giulesti.daca Rapid n-au mai mult de 4 puncte in fata Stelei(in mod clar,principalii urmaritori)dupa acest meci(asta ar insemna ca in urmatoarele 4 meciuri,inclusiv in giulesti, Steaua sa bata tot iar Rapid sa nu adune mai mult de 5 pct)campionatul se joaca!Daca diferenta e mai mare....campionatul s-a terminat!Sa vedem si programul celor 2:
    Rapid-acasa cu Craiova si Steaua,deplasare cu Dinamo si Bacau(mai e inca unul,da' nu stiu cu cine)
    Steaua-acasa cu Astra si Arges,deplasare cu Bacau,Ceahlaul si Rapid!

  13. #55
    senior zamolxe's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    232
    Reputatie
    1
    salut apparte,

    Steaua mai joaca si cu Otelul ...

    In rest, numai de bine

    Hai Rapidul

  14. #56
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Zamolxe,meciul cu Otelul e mai spre sfarsitul campionatului;eu vb de meciurile care se joaca pana la meciul direct(mi se pare ca Rapid-Astra e meciul pe care l-am uitat).Steaua mai are si la National si la Farul.Deci de program usor nu poate fi vorba!Asta si spuneam;dupa meciul direct se vor sti mai multe(asta cu conditia destul de improbabila ca Steaua sa aiba un parcurs perfect ).Altfel spus,vorba cuiva,keep on rockin'

  15. #57
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Dinamo

    Sunt un dinamovist convins si cred ca Dinamo e cea care a ucis campionatul in acest debut de retur prin rezultatele sub orice critica pe care le-a inregistrat. Asa ca Rapidul nu trebuie sa faca mai nimic pentru a lua titlul.Trist nu?

    Oricum cainii sunt cei mai tari!!!
    FORTZA DINAMO!!!

  16. #58
    cogito ergo sum
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,393
    Reputatie
    1
    Rapid are tot atatea sanse sa piarda titlul cate are Luxemburgul sa se califice la Euro 2004. Din pacate, pentru ca eu nu prea iubesc Rapidul si pentru ca as vrea sa avem un campionat mai disputat.

    Oricum, anul trecut Rapidul (prin Lucescu al mic si negricios) a spus ca adevarata competitie e Cupa, ca aia e pe bune si ca in campionat se fac aranjamente. Anul asta ei nu mai au nici o sansa la Cupa (poate sa o ia chiar Dinamo daca isi revine). Sunt tare curios ce o sa mai zica acum. Probabil ca anul asta campionatul e pe bune si Cupa e masluita!!!

    Rusinica!!!

  17. #59
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Rapidul a practicat vs. Craiova un meci frumos, dar din pacate nu au reusit sa inscrie. Craiova nu a jucat nimic in prima repriza, dar au avut mult noroc in schimb! Repriza a doua... Rapidul a alergat dupa gol, dar fara succes, iar Craiova a speculat pe contraatac!

    Dupa aspectul primei reprize Craiova nu merita sa castige... parerea mea!
    Daca ne luam dupa repriza a doua... sa zicem egal? Diferenta a facut-o pe parcursul meciului portarul de la Craiova. Talentat baiatul, sa vedem daca e si constant.

  18. #60
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Imi pare rau s-o spun dar Rapid dupa cate se pare perde teren rau.
    Eu tin cu Steaua si normal ca vreau ca ei sa castige. Dupa Rapid - Craiova 0-2 deja pare ca acest lucru se poate. Si sa nu uitam ca Rapid a mai pierdut inca un campionat pe mana Craiovei. De ce sa nu fie inca unul?

  19. #61
    cogito ergo sum
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,393
    Reputatie
    1
    Din pacate, Steaua nu are forta sa ajunga din urma Rapidul. Cel putin asa cred eu. S-au chinuit rau de tot sa invinga in meciul cu Astra, si nu numai. Steaua are un lot cam subtire (desi destul de omogen totusi). Nu cred ca Rapid mai scapa titlul. Decat daca se pune Mitica pe treaba si face el ce face sa ii depuncteze. Ca tot l-a suparat Copos.

  20. #62
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Imi pare rau s-o spun dar Rapid dupa cate se pare perde teren rau.
    Eu tin cu Steaua si normal ca vreau ca ei sa castige. Dupa Rapid - Craiova 0-2 deja pare ca acest lucru se poate. Si sa nu uitam ca Rapid a mai pierdut inca un campionat pe mana Craiovei. De ce sa nu fie inca unul?
    Raspuns: Pentru ca de data asta Steaua nu merita, cum nu merita nici in 98 cand Rapidul a dat un gol valabil cu Craiova, gol anulat! REMEMBER?

  21. #63
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    117
    Reputatie
    1

    Re: Cine va castiga Divizia A?

    Nu inteleg ce vrei sa zici. Dinamo si-a revenit? :?
    Sa vedem disera...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •