View Poll Results: Cine va castiga Copa del Rey?

Voters
16. You may not vote on this poll
  • FC Barcelona

    6 37.50%
  • Real Madrid

    8 50.00%
  • Atletico Madrid

    1 6.25%
  • Valencia CF

    1 6.25%
  • Athletic Bilbao

    0 0%
  • Sevila FC

    0 0%
  • Alta echipa

    0 0%
Page 10 of 14 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 190 to 210 of 278

Thread: Copa del Rey 2013/2014

  1. #190
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Ronaldo, like a bo$$ intra pe teren cu sapca aia.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  2. #191
    Blanco Razor's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    Atat...victorie meritata , trofeu meritat.

    Moral pentru dubla cu Bayern in CL...si pastram si ceva sanse in campionat.
    real passion
    real madrid

    ronaldinho - federer - vettel - rossi

  3. #192
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    alt trofeu nu mai castiga Real.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  4. #193
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,040
    Reputatie
    1
    Cupa a costat 100 milioane
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #194
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    pacat, Real nu a meritat cu nimic mai mult ca Barca dupa ce s-a jucat.

    la 1-1 jucatorii Barcei trebuiau sa atace mai cu grija, nu sa se arunce in atac si sa mai incaseze una pe contra...meciul trebuia dus in prelungiri...se pare insa ca Barca nu stie juca decat pe atac...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  6. #195
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Ikeeer, sufletul meu. El o sa ridice trofeul!
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  7. #196
    sport legend cataa.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    3,440
    Reputatie
    1
    Noi murim, "U" niciodata!

  8. #197
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    Messi absolut penibil,ma uitam cum se plimba pe teren,isi bate pur si simplu joc,acum am inteles de ce Tata Martino e antrenor,el la ales ca sa faca ce vrea la echipa,n avea un atacant ca lumea pe teren,pe final centrau in careu,dar cui?..lui Pedro,Neymar,Sanchez,astia impreuna au 2 metri,in aparare praf,de ani de zile n au fundas central in schimb au da banii pe un jucator care nu le trebuia, Neymar.....infrngere mai mult decat meritata

  9. #198
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    alt trofeu nu mai castiga Real.
    dap, 90% e singurul.

    singurul lucru bun din faptul ca Barca nu castiga nici macar unul amarat ca si cupa Spaniei este ca din vara vom avea un antrenor adevarat. la inceput de sezon Martino mi-a parut antrenorul bun pentru Barca, insa e prea moale si nepotrivit.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  10. #199
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,386
    Reputatie
    0
    Primul trofeu cu Ancelotti! Acum sa vina campionatul sau/si CL.

  11. #200
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,883
    Reputatie
    0
    bale si-a scos 50 de milioane din cele 100
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #201
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Daca Ramos nu aduce capa, degeaba .
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  13. #202
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mariomax View Post
    pacat, Real nu a meritat cu nimic mai mult ca Barca dupa ce s-a jucat.

    la 1-1 jucatorii Barcei trebuiau sa atace mai cu grija, nu sa se arunce in atac si sa mai incaseze una pe contra...meciul trebuia dus in prelungiri...se pare insa ca Barca nu stie juca decat pe atac...
    Atac numesti tu frecatul mingii undeva la jumatatea terenului? Ce chestie! Eu nu am vazut un contra-atac al Barcelonei tot meciul. Scoteau mingea in fata insa urmarea era fireasca...pasa inapoi spre centru. Realul a aratat cateva contra-atacuri scoala asta-seara. Trofeu meritat de Real! Am spus de acum o saptamana ca Barca pierde tot sezonul asta.

    Hahalere de jucatori si antrenor!

  14. #203
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    oho. barca fara trofeu anul asta.
    de cand nu s-a mai intamplat?
    retired.

  15. #204
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Razor View Post
    Pai si ce , i-am luat eu apararea lui Pepe ? Cateodata isi face bine treaba , cateodata e animal...nu e printre favoritii mei , il prefer pe Varane.

    Pe langa asta , eu vorbeam de meciul de azi...asa ti-i enumar si eu pe Busquets , Alves sau Neymar.
    ce vorbeai tu de meciul de azi??
    ai zis ca Bartra a invatat de la cei mai mari(sau ceva de genul). cand a invatat?? in meciul de azi??
    dupa aia ai zis ca aia de la Real sumuleaza. da nu au simulari de astea. cand se dau loviti. ceea ce Pepe chiar face foarte des.

    s-a vazut azi diferenta dintre Bale si Neymar. Bale e fotbalist, in timp ce Neymar e doar un circar.

  16. #205
    sport legend cataa.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    3,440
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BlueEnergy View Post
    Atac numesti tu frecatul mingii undeva la jumatatea terenului? Ce chestie! Eu nu am vazut un contra-atac al Barcelonei tot meciul. Scoteau mingea in fata insa urmarea era fireasca...pasa inapoi spre centru. Realul a aratat cateva contra-atacuri scoala asta-seara. Trofeu meritat de Real! Am spus de acum o saptamana ca Barca pierde tot sezonul asta.

    Hahalere de jucatori si antrenor!
    Noi murim, "U" niciodata!

  17. #206
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Messi a fost zero. Barat. exact ca in C.L.
    Si cand Messi nu joaca, Barcelona nu mai e Barcelona.
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  18. #207
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Bartra Nu sunt chiar suparat. Poate asa o sa se faca schimbari adevarate la vara si nu o sa fie aceeasi scuza penibila ca in ultimii ani.

    Jordi, Xavi si Bartra au jucat foarte bine azi. Bartra nu avea ce sa faca mai mult la golul lui Bale, l-a scos din teren umar la umar, dar ce sa faci cu animalu' ala. Unde pana mea era Alves? Aceeasi greseala clasica. Urca in atac dar nu mai coboara.

    Cat ghinion la bara lui Neymar... asta e.

  19. #208
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BlueEnergy View Post
    Atac numesti tu frecatul mingii undeva la jumatatea terenului? Ce chestie! Eu nu am vazut un contra-atac al Barcelonei tot meciul. Scoteau mingea in fata insa urmarea era fireasca...pasa inapoi spre centru. Realul a aratat cateva contra-atacuri scoala asta-seara. Trofeu meritat de Real! Am spus de acum o saptamana ca Barca pierde tot sezonul asta.

    Hahalere de jucatori si antrenor!
    te grabesti ca intotdeauna sa iti faci numarul binecunoscut, dar stupid. reciteste ce am scris. am spus mai devreme ca Barca nu stie sa faca o contra calumea, iar in mesajul la care te-ai obosit aiurea sa raspunzi am spus ca Barca nu mai trebuia sa riste aiurea...
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  20. #209
    sport legend Sir Black's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Constanşa
    Posts
    1,434
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BlueEnergy View Post
    Atac numesti tu frecatul mingii undeva la jumatatea terenului? Ce chestie! Eu nu am vazut un contra-atac al Barcelonei tot meciul. Scoteau mingea in fata insa urmarea era fireasca...pasa inapoi spre centru. Realul a aratat cateva contra-atacuri scoala asta-seara. Trofeu meritat de Real! Am spus de acum o saptamana ca Barca pierde tot sezonul asta.

    Hahalere de jucatori si antrenor!
    Vad ca la echipa favorita nu mai e trecuta Barca. Bine ai facut.
    Joc Dota

  21. #210
    Banned
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    431
    Reputatie
    0
    Messi din nou cu gandul la WC, de parca o sa faca mare branza acolo. Barca are nevoie de antrenor urgent.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •