View Poll Results: Cine va castiga Copa del Rey?

Voters
16. You may not vote on this poll
  • FC Barcelona

    6 37.50%
  • Real Madrid

    8 50.00%
  • Atletico Madrid

    1 6.25%
  • Valencia CF

    1 6.25%
  • Athletic Bilbao

    0 0%
  • Sevila FC

    0 0%
  • Alta echipa

    0 0%
Page 7 of 14 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 127 to 147 of 278

Thread: Copa del Rey 2013/2014

  1. #127
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    I-a luat 100 de ani lui Isco sa finalizeze la faza asta.Alba ala zici ca n-are plamani.La fel si Carvajal.

  2. #128
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    inceput promitator, gol din offside.

    sa te tii acum penalty-uri, eliminari, incaierari.
    lupul moralist. hai la nani, nu stiu de ce dracu mai urmaresti meciul asta. a stiu, nu te poti abtine. grea boala, dar nu-i cea mai rea pe care o ai.

    suntem condusi din aceasi cauza pentru care am mai pierdut o cupa de curand, Pinto. cu sau fara cupa sezonul e terminat naspa si mai rau e ca nici nu se merita altceva. asteptam sezonul viitor si un antrenor adevarat.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  3. #129
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Razor View Post
    Bartra deja a inceput sa invete tehnicile de simulari de la cei mari.
    Bartra a fost putin lovit la faza aia. Oricum, nimeni nu se compara cu Di Maria. Sau ar trebui sa-i spun Di Diver.


    Alba a ajuns la un nivel incredibil, in special cand e vorba de faza defensiva. Super jucator!

  4. #130
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Razor View Post
    Bartra deja a inceput sa invete tehnicile de simulari de la cei mari.
    Pepe??? Bale??? RONALDO????? ce sa faca si el?? invata de la cei mai buni. chiar daca ii sunt rivali

  5. #131
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nadalfan View Post
    La asta ma gandeam si eu.In plus,stai sa-i vezi pe Xaviesta si Mariomax acum.
    Mi-ai mai spus o data ca eu vin si bag rapid 10 pagini despre o greseala de arbitraj, cand e vorba de Real Madrid. Ti-am spus sa-mi arati cand am facut asta si nu ai mai venit cu un raspuns. Te rog din nou sa faci asta.

  6. #132
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Cand joaca Real cu Barca e mai rau ca la OTV pe thread .
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  7. #133
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Ah, multumesc Dani Alves. Acelasi Dani Alves care trateaza in bataie de joc anumite meciuri, s-au facut cam multe in acest sezon. A gresit si Pinto putin, dar totul a plecat de la greseala simpla a lui Alves. Nu il mai suport! Plus ca iar a inceput cu centrarile penibile. Jordi ii da clasa la orice capitol la ora asta.

  8. #134
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Pana la urma nu mai pare offside la Di Maria.

  9. #135
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Mi-ai mai spus o data ca eu vin si bag rapid 10 pagini despre o greseala de arbitraj, cand e vorba de Real Madrid. Ti-am spus sa-mi arati cand am facut asta si nu ai mai venit cu un raspuns. Te rog din nou sa faci asta.
    lasa-i, sunt setati. sau sedati.

    Quote Originally Posted by Cristyniku View Post
    Cand joaca Real cu Barca e mai rau ca la OTV pe thread .
    de data mai rau. a iesit circ si sunt doar suporteri si simpatizanti Real cei care au facut asta
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  10. #136
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Ah, multumesc Dani Alves. Acelasi Dani Alves care trateaza in bataie de joc anumite meciuri, s-au facut cam multe in acest sezon. A gresit si Pinto putin, dar totul a plecat de la greseala simpla a lui Alves. Nu il mai suport! Plus ca iar a inceput cu centrarile penibile. Jordi ii da clasa la orice capitol la ora asta.
    mda. si totusi pe whoscored are nota cea mai mare de la Barca

  11. #137
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    mario, nu e timpul pierdut, sunt sigur ca astepti 2 goluri de la barca, iar apoi iti vei imprasita prostia pe thread.

  12. #138
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Pana la urma nu mai pare offside la Di Maria.
    zi dupa mine: m-am grabit ca prostul. m-am grabit ca prostul pentru ca am vrut sa ma dau mare, cum o fac mereu. apoi la nani ca n-ai ce vedea aici.

    reciteste ce ai scris azi pe aici si apoi vorbeste de prostie. pura.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  13. #139
    sport legend BlueEnergy's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    2,439
    Reputatie
    1
    Dani Alves petarda partidei. Bineinteles, nici coechipierii nu stau cu mult mai bine. Zici ca s-au sictirit total de fotbal...
    Totul merge struna...1-0 la Atletico Madrid acum o saptamana bye Champions League, 1-0 la Granada acum 4 zile bye Campionat si ca tacamul sa fie complet sunt condusi cu 1-0 la pauza de Real si aproape bye si Copa del Rey. Eu nu stiu ce li s-a casunat asa rau baietilor astia de la Barca sa dea cu piciorul la tot sezonul intr-o saptamana. Ah da...se menajeaza toti pentru Cupa Mondiala unde fireste multi dintre ei vor face o mare frectie la un picior de lemn.

  14. #140
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Pana la urma nu mai pare offside la Di Maria.
    Eu ti-am zis ca mie nu mi s-a parut...
    Muzzwrinka

  15. #141
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Eu ti-am zis ca mie nu mi s-a parut...
    Era putin inselator unghiul, mie chiar mi s-a parut foarte clar

    mario, stim man, mereu te grabesti ca prostul.

  16. #142
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristyniku View Post
    Cand joaca Real cu Barca e mai rau ca la OTV pe thread .
    to the right, bad guy!

    Cine crede ca si-a facut si Alves nevoile intre Rucar si Bran sa ridice mana.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  17. #143
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    @Xaviesta: Bai eu uneori nu va inteleg. De ce esti asa dur cu Alves? Adica inteleg ca a facut greseli samd, dar a ajutat enorm echipa asta de-a lungul anilor. Mi s-ar parea mai ok sa fii mai putin dur cu el, chit ca te enerveaza.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  18. #144
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Xaviesta View Post
    Mi-ai mai spus o data ca eu vin si bag rapid 10 pagini despre o greseala de arbitraj, cand e vorba de Real Madrid. Ti-am spus sa-mi arati cand am facut asta si nu ai mai venit cu un raspuns. Te rog din nou sa faci asta.
    Daca as avea timp as cauta postarile tale din sezonul ala in care Real a luat titlul.Atunci in fiecare etapa gaseai cate o greseala in favoarea Realului )

  19. #145
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    mda. si totusi pe whoscored are nota cea mai mare de la Barca
    Nu stiu care e faza cu site-ul ala. Acum cateva luni Messi a jucat penibil dar a reusit 2 goluri sau ceva de genu', si a primit nota 10. Ai mai zis si tu despre asta.

  20. #146
    Blanco Razor's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    Pepe??? Bale??? RONALDO????? ce sa faca si el?? invata de la cei mai buni. chiar daca ii sunt rivali
    Cand m-am refeirit la simularea lui Bartra la faza respectiva vorbeam despre "palma" pe care a primit-o si s-a tinut de fata de parca l-ar fi lovit trenul , cand nu a fost atins nici macar cu varful unghiilor.

    Tipurile astea de simulari sunt marca Barcelona...se simuleaza si la Real , dar la noi se simuleaza mai mult faulturile din timpul jocului care au cat de cat treaba si cu mingea.
    real passion
    real madrid

    ronaldinho - federer - vettel - rossi

  21. #147
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nadalfan View Post
    Daca as avea timp as cauta postarile tale din sezonul ala in care Real a luat titlul.Atunci in fiecare etapa gaseai cate o greseala in favoarea Realului )
    Si atunci am avut dreptate de cele mai multe ori. Nu degeaba fiecare fan Barcelona / fan neutru spune clar ca Real a fost ajutata in acel campionat.

    Si apropo, vezi ca te cam faci de ras, vorbesti de niste lucruri care s-au intamplat acum 2 ani, poate mai mult. Exageram si eu dar m-am maturizat. Sa vii dupa 2 ani sa spui de niste lucruri care nu se intampla.. penibil si atat.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •