Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 49 of 49

Thread: Ultras RAPID

  1. #43
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    nu mai tin minte sigur

    Quote Originally Posted by patriot View Post
    bre Tifosi,daca promovati si jucati cu Steaua pe Giulesti,jucati fara galeria noastra daca le dati 400 de bilete,mai bine ar fi sa se joace pe Mall Arena dar acolo or sa vina mai multi stelisti si jucati in deplasare
    Cum ati jucat voi zeci de ani in deplasare in Ghencea contra Rapidului?
    Ar fii interesant si pe Mall Arena... cate incidente frumoase ar iesi ))))
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  2. #44
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    nici chiar asa,dar cand eram pustan imi aduc aminte cum veneau cu tranvaiul 8,coborau si veneau la casa sa si ia bilete fara sa i deranjeze nimeni,adevarul ca era si greu,eu multe fete dubioase acolo,adica dintre acei baieti pe care nu vrei sa i ai vecini,s a intamplat pana intr o zi,cand pustii aia speriati de acele fete si au facut curaj si au curatat casele de bilete si de la an la an a fost mai bine,generatiile voastre de colorati cu care nu se punea nimeni au imbatranit iar noi am dvenit din ce in ce mai tari,faza e ca acu nici daca vine corsi cu toata satra nu mai speriati pe nimeni

  3. #45
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    iar veniti cu statii si 20 de portavoci?
    retired.

  4. #46
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Apropo, vreau sa va intreb si eu ceva, Hunters cum a implinit 10 ani cand steagul pe gard nu il mai este pus de cand era sa fie pierdut? )

    ps: sa nu mai zic la fiecare brigada din sud. Astept coregrafia la anul a Armatei Ultra' de 20 de ani
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

  5. #47
    sport legend patriot's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tifosi View Post
    Apropo, vreau sa va intreb si eu ceva, Hunters cum a implinit 10 ani cand steagul pe gard nu il mai este pus de cand era sa fie pierdut? )

    ps: sa nu mai zic la fiecare brigada din sud
    sunt lucruri curioase care ne caracterizeaza pe noi romanii,din punctul meu de vedere n au nicio treaba cu fenomenul ultras si e mai bine sa nu l puna,ei sunt mai mult cu scandalul si adevarul e ca ca sunt si multi se si pricep la asta,parte n parte nu i bate nicio brigada din Romania

  6. #48
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    nu cred ca de asta. la noi nu s-a mai facut o captura in plan intern de 5-6 ani. am auzit niste vorbe dar na, vorbe. in rest toate brigazile active au steagul pe gard in sud...
    na ca mi-a luat patriot vorba, tot asa un amic mai potaios o ardea cu "pizdele alea de ce sarbatoresc daca nu au steag".. oamenii la scandal.... oho : numai a femei nu seamana.
    Last edited by reivan; 4th May 2014 at 02:31.
    retired.

  7. #49
    sport legend tifosi's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Nazi Germany
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Asta cu parte in parte nu ai de unde sa stii pentru ca in Romania au fost 0 fair-fight-uri.
    LOVE FOOTBALL ! HATE ANTIFA !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •